Skip to content

Vivatinell Enjoy

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Vivatinell EnjoyBahar ve yaz aylarında pek çok kişi kapalı alanda zaman geçirmek yerine açık havada olmayı tercih eder. Bunun yanında yaz aylarında dağcılık, kamp ve tatil gibi etkinlerde de artış görülür. Bu durumda dikkat edilmesi gereken en önemli konu güneşin keyfini çıkarırken bir yandan da güneş yüzünden sağlık sorunları yaşamamaktır. Bu nedenle güneşten koruma elde etmek çok önemlidir.

Güneş insan cildi açısından son derece önemli bir etkendir. Hem olumlu hem de olumsuz yanları bulunan güneşin zararlı etkilerinden korunmak gerekir. Bildiğiniz gibi güneş cilt yanıklarından cilt kanserine kadar pek çok farklı sağlık sorunu yaşamanıza neden olabilir.

Bu nedenle pek çok kişi güneşe karşı koruyucu ürünler kullanmaktadır. Vivatinell Enjoy da bu ürünlerden biridir. Pek çok açıdan kolay kullanımı uzun süren etkisi ve mükemmel koruyuculuğu ile harika bir ürün sunan Vivatinell Enjoy her açıdan uygun ve uyumlu bir ürün olarak uzmanlar tarafından önerilmektedir. Sahip olduğu nano teknoloji sebebiyle günde tek sefer uygulanması yeterli olan ürün hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı sağlıklı ve net bir koruma sunar. Yüzme, kurulanma, terleme ile çıkmaz.

Ürünün önemli bir başka avantajı da aynı zamanda genel bir cilt bakımı yapıyor olmasıdır. İçerdiği vitaminlerle nemlendirme ve cilt yenileyici özelliklerin oluşmasına ve güneş ışınlarının neden olabileceği cilt hasarlarının önlenmesi için çalışır. Bu nedenle önerilen sağlıklı bir koruma aracıdır.

Ürün çok önemli bir süre boyunca  30 faktör gibi önemli bir koruma sunar.Ancak bu korumayı elde edebilmek için kesinlikle dikkat etmek ve ürünü doğru kullanmak gerekir. Sabun kullanımı ve duş almak gibi faaliyetler ürünün etkisini azaltabilir. Bu tip uygulamalardan sonra kesinlikle yenilenmesi tavsiye edilir.

Cildinize önem veriyorsanız Vivatinell Enjoy gibi kaliteli ürünleri tercih ederek güneşe karşı koruma elde etmeniz önerilir.

BENZER