Skip to content

Vitiskin

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

VitiskinCildimiz bir çeşit hafızaya sahiptir. Bu nedenle cildimiz üzerinde pek çok etkenin zaman içerisinde izlerini silmek gerekir. Sıradan bir durumda bile cilt üzerinde yapılan basit bir inceleme cildin geçmişini anlamak için yeterli olabilir. Bu durum bazen istenmeye görünümler ve sağlıklı olmayan bir cilt sıkıntı yaratabilir. Vitiskin de bu tip durumlar için tercih edilen bir üründür.

VitiskinIsıs-Pharma tarafından üretilen bir üründür. Dünyanın en köklü ve önemli markalarından biri olarak dünyanın farklı bölgelerinde tarım kökenli ürünler sunan bir marka grubunun içinde yer alan Isıs-Pharma bu nedenle çok üstün ürünlerini çok ekonomik fiyatlar ile sunabilecek beceriye sahiptir. .

Bu ürün:

Düsmütin BT-SOD

Kalsiyum Pantotenat

Çinko

Bakır

Vitamin B12 içermektedir.

Bildiğiniz gibi söz konusu cildin güzelliği olduğunda hedef homojen ve sağlıklı bir görünüm elde etmektir. Vitiskin de tam olarak bunu amaçlar. Ürün özellikle de cildin kendisinden daha açık olan cilt lekeleri için önerilir.

Vitiskin pek çok açıdan önerilen bir ürün olarak sizi memnun etmek için çalışır. Bu ürün cildiniz üzerinde dengeleyici bir mücadele verir. Bu nedenle ürünü dengeli kullanmanız çok önemlidir. Düzensiz kullanım sonucunda bir sonuç elde etmeniz mümkün olmayacak ya da ürünün etkisi çok sınırlı olacaktır.

BENZER