Skip to content

Vitagil

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

VitagilBebeklerin gelişimi her zaman hassas ve önemli bir konu olmuştur. Bebek ve çocukların hem zihinsel gelişimi hem de fiziksel gelişimi için doğru bir beslenme çok önemlidir. Bu nedenle bebek ve çocukların gerekli olan tüm mineral ve vitaminleri uygun bir şekilde ve yeteri kadar almaları gerekir. Bu amaçla üretilmiş olan destek ürünler genellikle kimyasal bileşen bakımından bebekler için çok uygun olmadığından dolayı aileler pek tercih etmemektedir.

Vitagil ise bebekler ve çocuklar için uygun bir besin desteği sunmak ve multivitamin ve mineral kompleksi sağlamak için 2002 yılında başlayan çalışmalar sonunda 2007 yılında Avusturya’da üretilmeye başlanmıştır. Avrupa Birliği yasalarına ve standartlarına uygundur. Vitagil, B kompleksinin tüm vitaminleri, C vitamini ve ayrıca ek olarak yağda çözünen A, D, E ve K vitaminleri de dahil olmak üzere toplam 13 vitamin içermektedir. Bunların yanındaçinko, manganez, iyot ve selenyum minerallerini de içermektedir. Çinko ve selenyum içermesi gelişim açısından çok önemlidir. Çocukların zihinsel gelişimi için kritik önemi olan bu ürün günlük olarak alınması gereken vitamin ve mineral ihtiyacını uygun ve sağlıklı bir şekilde karşılar. Bu nedenle dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ürünün içeriğinde bulunan bileşenler bebekler ve çocuklar için en uygun ü sunmak için hazırlanmıştır. Bu ürünün önemli bir başka avantajı ise iştah açıcı olarak çocukların beslenme seviyesine olumlu etki etmesidir. Tüm bunların yanında ürün çok başarılı bir şekilde hastalıklardan korunma adına da destek olur. Vitagil bebeklerin ve çocukların sağlıklı gelişimi için son derece önemli bir olarak bilinmektedir. Bu nedenle uzmanlık ü talep edenler ve bebekler, çocuklar için sağlıklı ler elde etmek isteyenler için mükemmeldir. Pek çok kişi gibi siz de bu nedenle Vitagil ürününü tercih edebilirsiniz. Ürünü düzenli kullanmanız doğru sonucu elde etmeniz için son derece önemlidir.

BENZER