Skip to content

Vichy Mineral 89 Serum

Vichy Mineral 89 Serum
Vichy Mineral 89 Serum
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Vichy Mineral 89 Serum, daha dolgun, daha yumuşak bir cilt için hyaluronik asit ve % 89 mineral suyu ile formüle edilmiş hafif bir yüz nemlendiricisi. Cildinizin günlük güç dozudur.

Mineral 89, cilt bariyerini dolgunlaştırmak ve güçlendirmek ve kirlenmeden korumak için en yüksek Vichy Termal Mineral Suyu konsantrasyonunu Hyaluronik asit ile birleştirir.
Vichy Mineral 89 Günlük Cilt Güçlendirici Serum ve Nemlendirici, daha beslenmiş, nemli ciltler için nihai çözümdür. 15 mineral bakımından zengin su ve hyaluronik asit ile yapılan bu yüz nemlendirici, cildi görünümünü strese sokabilecek ve yorabilecek çevresel saldırganlara karşı korur. Koku ve yağ içermeyen bu günlük formül, daha yumuşak ve esnek bir cilt için 24 saat nemlendirme sağlar.

Vichy Mineral 89 Serum Nedir?

1931’de Fransa’da kurulan Vichy’nin formülleri, her yaştan kadına gerçek sonuçlar sunmak için klinik olarak kanıtlanmış bileşenleri mineral bakımından zengin volkanik suyla birleştiriyor. Bugün Vichy, Avrupa eczanelerinde 1 Numaralı Yaşlanma Karşıtı Markadır.
Vichy Termal Mineralleştirme Suyu, 15 nadir mineralle zenginleştirilmiş Fransız yanardağlarının derinliklerinden çekilir. Cildi yenileyerek ve bariyer işlevini geliştirerek cildin doğal savunmasını canlandırmaya ve cildin bütünlüğünü güçlendirmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Vichy’nin güçlü formülleri, hassas ciltler için optimum etkinlik ve uygunluklarını sağlamak için gerçek yaşam koşulları altında dermatologlar tarafından test edilmiştir. Fransız yanardağlarından gelen mineral bakımından zengin suyla aktif doğal içeriklerle zenginleştirilmiş Vichy, cildinizin sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlar.
İlk kez,% 89 Mineralleştirici Termal Suyu Hyaluronik Asit ile birleştiren çığır açan bir nemlendirici formül, cildinizin kirlilik, ciltte stres ve yorgunluğun neden olduğu elementlere ve gözle görülür yaşlanmaya karşı direncini artırır. % 100 şeffaf formül o kadar çok yönlüdür ki bağımsız bir nemlendirici olarak, cilt bakımı rutininizin ilk adımı olarak veya düzenli nemlendirme veya yaşlanmayı geciktirme rutininize destek olarak kullanılabilir.

Mineral 89, hafif, hızlı emilen bir nemlendiricidir. Cildi hızla emerek rahat, yumuşak ve nemli hissetmesini sağlar. Saf ve temiz formül. Hafif bir serum hissine sahiptir ancak günlük bir losyon gibi nemlendirir.

Yalnızca 11 Bileşen ve yüksek konsantrasyonda Vichy Volkanik Suyu ile Mineral 89, cildiniz için günlük bir güç dozu ile birlikte yoğun nemlendirme sağlar. Ana bileşen olan Vichy Mineralleştirici Termal Su, saftır ve temel mineraller açısından doğal olarak zengindir. Vichy Mineralizing Water, 13.000 fit derinliğe inen bin yıllık bir yolun ardından Fransız yanardağlarının kalbinden kaynaklanır ve cildin nem bariyerini güçlendirmeye ve cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olmak için kendisini 15 mineral ile doldurur.

Vichy Mineral 89 Serum

Vichy Mineral 89 Serum Ne İşe Yarar?

Cilt bariyerini güçlendirir ve onarır.
UV, kirlilik ve stresten kaynaklanan görünür yaşlanmaya karşı cildi daha dirençli hale getirir.
1.600 kadın ve 175 dermatoloğun katıldığı bir klinik çalışmada test edilmiştir.
Cilt daha nemli, dolgun hisseder.
Hassas ciltlerde test edildi.
Paraben içermez, kokusuz, yağsız, silikonsuz, renklendirici içermez, alkolsüz
Hassas ciltler için uygun 11 bileşenli tek formül.
Cildi anında emen ve nem ile ıslatan taze jel benzeri bir dokuya sahiptir.
Cildi dolgun, korumalı ve bir sonraki adıma hazır hale getiren cilt bakımı rutininizin ilk adımı.
Saf, temiz ve doğal.
% 100 şeffaf formül.
Alerji testi yapılmıştır.
Hassas ciltlerde test edildi.
Güvenlik için Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
Vegan formülü: hayvansal türevli içerik veya yan ürün içermez
Paraben içermez, yağsız, alkolsüz, silikon içermez, renklendirici içermez ve kokusuzdur

Klinik çalışma:

Cilt bariyerini güçlendirir ve onarır:

Anında*:

10 kişiden 8’i cildinin daha pürüzsüz ve sağlıklı olduğunu hissetti

1 hafta sonra*:

10 kadından 8’i cildinin daha dolgun, daha sıkı ve daha canlı olduğunu hissetti

1 ay sonra*:

10 kadından 9’u cildinin daha sağlıklı bir ışıltıyla daha parlak olduğunu hissetti.

* Sonuçlar: Dünya çapında 1600 kadın üzerinde 175 dermatolog tarafından test edilen sonuçlardır.

Vichy Mineral 89 Serum İçeriğinde Ne Var?

15 mineralli% 89 Vichy Mineralizasyon Suyu içerir. Cildi nemlendirir, dolgunlaştırır ve güçlendirir.
Vichy Volkanik Suyu: Fransız yanardağlarının kalbinden elde edilir, saftır ve temel minerallerle doğal olarak zengindir.
Doğal Kaynaklı Hyaluronik Asit: cildin nemlendiren ve gözle görülür şekilde dolgunlaşan doğal olarak oluşan bir bileşeni

Vichy Mineral 89 Serum Kimler Kullanabilir?

Nemlendirici serum, cildi anında yatıştırmaya yardımcı olacağı için kızarıklık veya rosacea ile uğraşan herkes (erkek, kadın) için idealdir.
Sivilce endişeniz varsa, bu serum gözenekleri tıkamadan cildi nemlendirir.
Kuru cilt tipleri için, ekstra nemlendirme için herhangi bir serum veya nemlendiricinin altına uygulanabilir.
Normal cilt, sadece cildi nemlendirecek ve dolgunlaştıracaktır; bu ürün,cildiniz yorgun görünüyorsa veya ince çizgiler daha belirgin görünüyorsa idealdir.

Vichy Mineral 89 Serum Nasıl Kullanılır?

Cilt bakımı rutininizin ilk adımı olarak her sabah kuru cildi temizlemek için uygulayın. Her zamanki serum, nemlendirici veya SPF ile devam edin. Mineral 89, cildi güzellik rutininizin bir sonraki adımına hazırlar.

Vichy Mineral 89 Serum ürününü incelemek satın almak için tıklayınız. 

Vichy ürünlerine dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

 

BENZER