Skip to content

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul
Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul, yaşlanan cildin görünümünü düzelmeye yardımcı konsantre serum.
Hayatın stresli anlarında, cildinizi Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul ile güçlendirerek bir ay içinde kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltın ve ilk kullanımdan itibaren sıkı bir cilde sahip olun.

Dermatologlar tarafından test edilen bu günlük doz, ince çizgileri, kırışıklıkları, sıkılık ve parlaklık eksikliğini hedefleyen yüksek konsantrasyonda phyto peptidler, % 10 saf C vitamini, doğal kaynaklı hyaluronik asit ve Vichy mineral suyu içeren bir formüle sahiptir.
Akıcı bir doku ile ciltte yağlı bir his bırakmadan cilt yüzeyine hızla emilir.

Konsantre bir günlük kırışıklık karşıtı doz olan bu formül, % 10 saf C Vitamini, Hyaluronik Asit ve Biyo-Peptitler gibi temel aktif bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Formül minimalisttir, sadece 10 bileşen içerir ve her bir bileşenin dikkatlice seçilmesini ve etkili olmasını sağlar.

İnce çizgileri ve kırışıklıkları hedefleyen konsantre, cildi derinlemesine nemlendirerek daha sağlıklı ve daha genç görünen bir cilt bırakır.
Bu formülün kırışıklıkların görünümünü azalttığı ve sıkı cilt ile ışıltınızı geri kazandırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Hipoalerjenik. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kokusuzdur.

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul Nedir?

C vitamini vücut tarafından doğal olarak üretilmez, ancak çoğunlukla beslenme aracılığıyla aldığımız temel bir antioksidandır. Antioksidanlar, serbest radikallerin neden olduğu hücresel hasarını önledikleri için görünür cilt yaşlanmasına karşı mücadelede anahtar rol oynarlar.
Deride C vitamini sentezleyemediğimiz için topikal uygulama sonucunda hem epidermiste (üst tabaka) hem de dermiste (alt tabaka) bulunur.

Araştırmalar, C Vitamininin tüm vücut antioksidanlarının en bol olanı olduğunu ve foto yaşlanmış cilt üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğunu göstermektedir.
Sadece UV hasarına karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kolajen üretimi için gerekli olan fibroblastların üretimini de uyararak cildimizi sıkı ve elastik tutar, böylece kırışıklıkları ve sarkmaları önler.

Aktif C Vitamininin diğer faydaları, renksiz cilt lekelerinin (yaş, karaciğer ve koyu lekeler gibi) yanı sıra UV’ye maruz kalma veya diğer çevresel tahriş edici maddelerin neden olduğu iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olan anti-pigmentasyon ve anti-enflamatuar özellikleridir.

C vitamini ayrıca başka bir güçlü yaşlanma karşıtı bileşen olan E vitamini üzerinde yenileyici bir etkiye sahiptir. İkisi genellikle yaşlanma karşıtı cilt bakımında birlikte kullanılır.

Cildinizi Vichy’nin LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Konsantre Ampul ürünü ile yeniden canlandırın.

Güçlü bir hyaluronik asit ve peptidlerle formüle edilerek hazırlanmış bu yaşlanma karşıtı konsantre, cildi nemlendirmeye ve dolgunlaştırmaya yardımcı olurken ince çizgilerin, kırışıklıkların ve donukluğun görünümünü azaltmaya çalışır.

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul Ne İşe Yarar?

Ayrı ampullerde sunulan yüksek konsantre formül.

Nemlendirir, sertleştirir ve cildi dolgunlaştırır.

Yaşlanan cildin görünümünü aydınlatır ve en aza indirir.

Cildin nem bariyeri işlevini güçlendirir.

Koku, paraben ve yağ içermez.

10 günde cilt daha pürüzsüz ve parlak görünür; 1 ayda kaz ayaklarını, alın kırışıklıklarını gözle görülür şekilde azaltır ve cilt dokusunun yeniden ortaya çıkmasına yardımcı olur.

İlk kullanımdan itibaren cilt daha sıkı ve nemli hisseder.

LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampuller, koruyucu bir ampul içinde hassas bir dozda verilen yüksek konsantrasyonlu bir serum ve minimalist formülasyondur.

% 10 Saf C Vitamini faydaları, Hyaluronik Asit ve Fito Peptidleri içeren formül klinik olarak kanıtlanmış etkinlik sunar.
İlk kullanımdan itibaren cilt daha sıkı ve nemlidir. 10 günde cilt daha pürüzsüz ve parlak görünür. 1 ay içinde, gözle görülür şekilde azalmış kırışıklıklar ve cilt dokusunda yenilenir.

Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul, kırışıklıkları azaltmak için son derece konsantre bileşenlerle formüle edilmiş, dermatologlar tarafından test edilmiş günlük doz: Phyto Peptides,% 10 Saf C Vitamini ve Hyaluronik Asittir.
Koruyucu cam şişe, sonuçlardan ödün vermeden formülü taze ve güçlü tutar.

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul İçeriğinde Ne Var?

Fito Peptitler: Yeşil bezelyeden doğal olarak türetilen kısa protein parçaları, cildin görünümünü gözle görülür şekilde sıkılaştırmaya yardımcı olur.

% 10 Saf C Vitamini: saf askorbik asitten, biyolojik olarak en uygun C vitamini formu, cildi aydınlatmaya ve cilt yaşlanmasının çeşitli belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu bilinen bir antioksidandır.

Doğal Kaynaklı Hyaluronik Asit: cildin nemlendiren ve gözle görülür şekilde dolgunlaşan doğal olarak oluşan bir bileşeni

Vichy Volcanic Water: Auvergne’in korunmuş bölgesinden bir doğa mucizesi ve 15 mineral bakımından zengin, cildin nem bariyeri işlevini güçlendirerek cildi günlük saldırganlara karşı korumaya yardımcı olur.

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul Kimler Kullanabilir?

Bütün cilt tipleri için; Kokusuz; Paraben içermeyen; Yağsız; Silikon içermez formül.

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul Nasıl Kullanılır?

Kullanmak için, ampulü bir kağıt mendil yardımıyla iki elinizle kırarak açın. Plastik aplikatörü açık ampulün üzerine yerleştirin.
Formülün ½’unu avucunuzun içine ve temiz cilde sabah yüzünüze ve boynunuza uygulayarak dağıtın.
Göz çevresinden kaçının.
Daha sonra, kalan formülü akşam kullanımına kadar korumak için plastik aplikatörü plastik kapakla kapatın.
Geceleri kalan formülün ½’ünü yüze ve boyuna uygulayın. Kullanımdan sonra cam ampul atılmalıdır.
Ardından, plastik aplikatörü durulayın ve bir sonraki kullanım için kurumasını bekleyin.

Plastik kapağı ve plastik aplikatörü sakladığınızdan emin olun. Kapak ve aplikatör, 10 ampulün tümü için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Not: Ampul açıldıktan sonra, formülün etkinliğini korumak için 48 saat içinde kullanılması gerekir. Ampulü açmadan önce formülün en iyi şekilde korunması için ürün buzdolabında saklanabilir.
Formülün rengi zamanla değişebilir ancak bunun ürün kalitesi üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Ampul camdan yapılmıştır. Dikkatli tutun. Bir ampul hem sabah hem de akşam uygulaması için tasarlanmıştır.

Vichy LiftActiv Peptide-C Yaşlanma Karşıtı Ampul ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER