Skip to content

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots
Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots, hassas yüz cildini güneşin yaşlanma etkilerinden korumak için çok yüksek SPF50, geniş spektrumlu güneş kremi. Siyah çay, C vitamini ve Vichy Mineralleştirici Termal Suyu içeren antioksidanlarla zenginleştirilmiş Vichy Idéal Soleil Anti Age Face SPF50’nin içindeki formülün, ışıltılı, esneklik için görünüm kırışıklıkları, elastikiyet kaybı ve donukluk gibi görünür yaşlanma belirtileriyle mücadele ettiği kanıtlanmıştır. görünümlü bir cilt.
Hiperpigmentasyonlu ciltler için özel olarak geliştirilmiş bir yüz güneş kremi.

Her iki kadından birinde güneş lekesi var. Ancak bu lekeler yoğun ve sürekli güneşe maruz kalmaktan kaynaklanmayabilir! Genellikle şehrin UV ışınlarına maruz kalması, yüz, boyun çizgisi ve eller gibi daha fazla maruz kalan bölgelerde lekelerin ortaya çıkmasına neden olur.

UV ışınlarına maruz kalmanın zararlı etkilerinin farkında olan Vichy Laboratories, aynı formülde koyu lekelerin önlenmesi, düzeltilmesi ve kamuflajını birleştiren bir güneş kremi geliştirdi. Bu nedenle Vichy, Capital Soleil Anti-Dark Spots 3’ü 1 arada SPF50’yi geliştirdi.

Anında güzel ve homojen bir cilt için üçlü işlevselliğe sahip bir güneş kremi – önleyici, düzeltici ve kamufle edici !

Güneş Cilde Nasıl Zarar Verir?

Güneş ışığı, hepsi farklı enerjilere sahip birkaç farklı ışık türünün bir karışımıdır. Cildimizde önemli hasara neden olan iki tür güneş ışığı şunlardır:

Ultraviyole A (UVA) ve Ultraviyole B (UVB)
Hem UVA hem de UVB ışığı yüksek enerjiye sahiptir. Bu ışınlar cildimiz gibi bir yüzeye temas ettiğinde enerji aktarılır. Bazı enerji seviyeleri ısınmamıza neden olurken, daha yüksek enerji seviyeleri yanıklara ve genetik mutasyonlara neden olarak kalıcı hasara yol açar.

UVB ışığı cildin üst katmanlarına genellikle güneş yanığı şeklinde zarar verir. ‘Yakmak’ için ‘B’yi hatırlayın UVA ışığı, kolajen ve elastin gibi yapısal proteinlerin bulunduğu daha derin katmanlara zarar verir. “Yaşlanma” için “A” yı hatırlayın.

Cildinizi her iki tür UV ışığına karşı korumak hayati önem taşırken, UVA en çok foto yaşlanmadan sorumludur . Kolajen ve elastin, cildi dolgun, sıkı ve genç tutan bir çerçeve oluşturur. Bu proteinler parçalandığında sertleşir ve yenilenmeleri yavaşlar, bu da çizgiler , kırışıklıklar ve sarkmalara neden olur.

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots Nedir?

Hafif ama etkili bir antioksidan korumalı güneş losyonu olan Vichy Idéal Soleil Anti Age Face SPF 50 ile cildinizi güneşin zararlı, yaşlanan etkilerine karşı koruyun .

Siyah Çay, C Vitamini ve markanın imzası Mineralleştirici Termal Suyun güçlü bir karışımı, UV ışınlarına karşı bir bariyer oluştururken güneş hasarının zaten neden olabileceği zararı tersine çevirmeye yardımcı olur. Güneş kremi ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü düzeltir, donukluğu ve renk değişimini aydınlatır ve gözle görülür şekilde daha genç görünen bir cilt için esnekliği geri kazandırır. Cilt daha net, ışıltılı ve yaşlanma belirtilerine karşı korunacaktır.

Hassas ciltler için uygundur.

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots Ne İşe Yarar?

Son derece yüksek geniş spektrumlu güneş koruması, SPF50.
– Cildi güneşin yaşlanma etkilerinden korur.
– Siyah çay ile zenginleştirilmiş, AHA’lar, vitaminler ve polifenoller bakımından zengin olan formül, ince çizgilerin, cilt tonunun ve dokusunun görünümünü düzeltmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
– Konsantre C vitamini içeren Camu Camu içerir.
– Dermatolojik olarak test edilmiştir.
– Hassas ciltler için uygundur.
– Kırışıklıkların, ince çizgilerin ve donuk cildin görünümünü azalttığı ve parlak görünen bir cilde sahip olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.
– Hafiftir, yağsızdır ve yapışkan değildir.
– Neredeyse beyaz kalıntı yok.
– Yayılması çok kolay ve pürüzsüz yüzey.
-Karma yağlı cilt tipleri için harika (yarı mat-mat kaplama).
-Tüm cilt tipleri için uygundur.
-Mükemmel UVA koruması.

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots içeriğinde Ne Var?

Vichy Idéal Soleil, konsantre C vitamini içeren Siyah Çay Fermenti ve Camu Camu Ekstresi gibi antioksidanlar içerir.

Ayrıca Zencefil Kökü Ekstresi (cilt elastikiyeti, antioksidan ve antiinflamatuar),

Sanguisorba officinalis kökü ekstresi (kırışıklık önleyici ve elastikiyet),

Tarçın Cassia Kabuğu Ekstresi (antibakteriyel, antioksidan, antienflamatuar özelliklere sahiptir).
Parabenler olmadan formüle edilmiştir.

Capital Soleil Anti-Dark Spots, formülasyonunda Vichy laboratuvarları Mexoryl XS-XL tarafından patentli filtre kompleksini içerir. Bu kompleks, cildi uzun UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyabilen iki patentli molekülü birleştirir. Bu güneş kremini günlük olarak kullanarak, ışığın neden olduğu lekelerin ortaya çıkmasını etkili bir şekilde önlemek mümkündür.

Hiperpigmente cilt için tasarlanmış bu formülde % 0,3 PhE-Resorsinol vardır. UV radyasyonuna her gün maruz kalan ciltler üzerinde kanıtlanmış depigmente edici etkiye sahip konsantre leke önleyici aktif. Bu aktif maddenin etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır: 8. haftada lekeler hafifçe azalmıştır.

Capital Soleil Anti-Dark Spots’un formülasyonu, çeşitli cilt tiplerine uygun evrensel bir ton sunar. Kuru, yapışkan olmayan dokusu yüze tek tip bir ton verir ve lekelerin görünümünü en aza indirir. Bu güneş koruyucusunun cilde sunduğu koruma, hafif ila orta derecelidir.
Ayrıca antioksidan etkiye sahip, canlandırıcı ve ferahlatıcı Vichy Mineral Suyu ile zenginleştirilmiştir.

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots Kimler KullanabiliR?

Yüzde lekeler ve dekolte olan normal ve karma ciltler için uygundur. Parabenler olmadan geliştirilen hipoalerjenik formülü, hassas ciltler üzerinde dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots Nasıl Kullanılır?

1. Güneşe çıkmadan önce temizlenmiş bir yüze bol miktarda uygulayın. Günlük kullanım için.
2. Özellikle yüzdükten ve egzersiz yaptıktan sonra gün boyunca düzenli olarak tekrar uygulayın.

Vichy Ideal Soleil Spf50 Anti-Taches Anti-Dark Spots ürününü incelemek için tıklayınız.

Diğer makalelerimize  göz atmak için tıklayınız.

BENZER