Skip to content

SkinCeuticals Phyto Corrective – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel

SkinCeuticals Phyto Corrective – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

SkinCeuticals Phyto Corrective 30 ml – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel, kızarıklığı ve tahrişi azaltır ve cildi nemlendirir.

SkinCeuticals Phyto Corrective Gel, kızarıklığı ve hassasiyeti rahatlatan ve hafifleten yatıştırıcı bir nemlendirici jeldir. Hyaluronik asit, salatalık, kekik ve diğer botanik bileşenlerle güçlendirilen bu jel serumu, nemi nazikçe yeniler ve görsel kızarıklığın görünümünü iyileştirirken, içeriğinde yer alan dut, daha parlak ve daha taze görünen bir cildi güçlendirmek için renk eşitsizliğini en aza indirir.

SkinCeuticals Phyto Corrective – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel Nedir?

SkinCeuticals, 1997’den beri kaliteli cilt bakım ürünleri sunmaktadır. Yale eğitimli bir bilim adamı ve dermatolog tarafından yaratılan SkinCeuticals, kozmetik ürünler veya ürünleri daha etkili hale getirmek için bilimsel olarak geliştirilmiş kozmetik ürünler dünyasında itici bir güç haline gelmiştir. Ürünlerinin bazıları klasik botanikleri (örneğin biberiye ve lavanta) nemlendirici seramidler gibi son teknoloji malzemelerle birleştiriyor. Ve tabii ki, SkinCeuticals malzemeleri veya ürünleri hayvanlar üzerinde test etmez, bu nedenle ürünleri de zulümsüzdür.

Bugün, SkinCeuticals L’Oréal’e aittir, ancak yine de ürettikleri her ürünü üç konsepte dayandırırlar: koruma, önleme ve düzeltme. Hassas cilt ve sivilceye sahip kişilere yardımcı olmak için maskelerden, temizleyicilerden ve serumlardan hedeflenen ürünlere kadar uzanan eksiksiz bir cilt bakımı serisi yarattılar.

SkinCeuticals Phyto Corrective - Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel

SkinCeuticals Phyto Corrective Gel, koyu lekelerin ve renk değişikliğinin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olan hidrokinonsuz bir jeldir. Cildi yatıştırmak, beslemek ve hafifletmek için zeytin yaprağı özü, kekik ve salatalık özleri, botanik glikozitler ve dut dahil olmak üzere beş botanik bileşenin bir karışımını içerir. Yağsız ve paraben içermeyen formül ayrıca optimum hidrasyon için hyaluronik asit bazına sahiptir. Çok nazik olduğu için bu ürün, hassas veya akne eğilimli cilde sahip olanlar için mükemmel bir nemlendirici bakım sağlar.

Hassas ciltler için bir cilt bakımı rutini oluşturmak zor olabilir – cildinizi neyin tahriş edeceğini asla bilemezsiniz. Ancak bu yatıştırıcı jel, sürecin bazı tahminlerini ortadan kaldırır. Yağsız formül, iltihaplı cildi yatıştırmak için hyaluronik asit ve bitki özleri içerir. Ayrıca koyu lekeleri nazikçe aydınlatır ve en aza indirir.
Boyun, göğüs ve vücudun diğer bölgelerine uygulanabilir.
Kızarıklık ve tahrişi yatıştırmaya yardımcı olur. Nazik botanik içerikler içerir.
SkinCeuticals Phyto Corrective Gel ile daha sağlıklı bir cilt ve daha eşit bir cilt tonuna sahip olun.

SkinCeuticals Phyto Corrective – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel İçeriğinde Ne Var?

SkinCeuticals Phyto Corrective - Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel

Kekik, Zeytin ve Salatalık Özleri: cildi yatıştıran ve sakinleştiren bitkiler
Okaliptüs Yaprağı: cilde arındırıcı bir his veren uçucu bir yağdır.
Hyaluronik Asit: Kendi ağırlığının 1.000 katı kadar su tutabilen doğal bir nemlendiricidir ve topikal olarak uygulandığında ideal bir nemlendiricidir.

SkinCeuticals Phyto Corrective – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel Ne İşe Yarar?

Cildinizi rahatlatmak ve rahatlatmak için özel olarak formüle edilmiş sakinleştirici bir nemlendirici olan SkinCeuticals Phyto Corrective Gel ile cildinizi yatıştırın ve nemlendirin.
Hassas veya sorunlu cilt tipleri için ideal olan yağsız çözüm.
Hyaluronik Asit, Salatalık ve Kekik dahil olmak üzere bir dizi yatıştırıcı botanik bileşen içerir Renk değişikliğinin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olmak ve berrak ve taze görünen bir cildi desteklemek için Dut kullanır.
Akneye yatkın ciltler için bile uygun olan sakinleştirici jel, cildin tazelenmiş, nemli ve rahat hissetmesini sağlar.
Parlak yeşil jel, serin bir his verir ve hafif bir bitki kokusuna sahiptir.
Cildi sakinleştirir ve nemlendirir.
Renk değişikliği görünümünü en aza indirir.
Daha parlak ve daha ışıltılı bir görünümü teşvik eder.

SkinCeuticals Phyto Corrective  – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel Kimler Kullanabilir?

Akneye yatkın ciltler dahil tüm cilt tipleri için idealdir. Akneye yatkın ciltler için bile uygun olan sakinleştirici jel, cildin tazelenmiş, nemli ve rahat hissetmesini sağlar.

SkinCeuticals Phyto Corrective – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel Nasıl Kullanılır?

Gerektiğinde yüz, boyun ve göğse 2-3 damla uygulayın. Gerektiğinde vücudun diğer bölgelerinde kullanılabilir. Sabah kullanıyorsanız, SkinCeuticals C vitamini antioksidan serumundan sonra ve SkinCeuticals güneş kreminden önce uygulayın. Geceleri bir retinol ile kullanıyorsanız, retinol uygulamasından sonra uygulayın.

SkinCeuticals Phyto Corrective – Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Jel ürününü incelemek için tıklayınız.

Diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER