Skip to content

SkinCeuticals Gentle Cleanser

SkinCeuticals Gentle Cleanser
SkinCeuticals Gentle Cleanser
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Kuru, gergin cildi nemlendirmek ve rahatlatmak için formüle edilen SkinCeuticals Gentle Cleanser, pürüzlü yüzey dokusunu yumuşatırken uzun süre kalıcı makyajla birlikte kirleri etkili bir şekilde temizler. Cilt yumuşatıcı yumuşatıcılarla zenginleştirilmiş bu nazik krem ​​formülü, kolayca durulanır.
Bu kremsi yumuşak temizleyici, cilt yüzeyini yumuşatmak ve eski haline getirmek için benzersiz bir cilt yumuşatıcı ve yatıştırıcı kombinasyonu içerir.

Kirleri ve uzun süre kullanılan yüz ve göz makyajını etkili bir şekilde gideren bu köpürmeyen temizleyici, cilde yumuşak, nemlenmiş ve daha fazla cilt bakımı için hazırlanmış hissi verir.

TEMİZLEME CİLDİNİZE NASIL ZARAR VERİR?

Günlük olarak cildinize yaptığınız en zarar verici şey temizliktir, ancak maalesef gün içinde cildinizde biriktirdiğiniz tüm kir, makyaj, yağ ve güneş kremlerinden kurtulmanız gerekir. Ancak bu istenmeyen maddeler su ile çıkmaz! Bu nedenle temizleyiciler genellikle kirin suda çözünmesine ve yıkanmasına yardımcı olabilecek yüzey aktif maddeler kimyasallar içerir .
İyi bir temizleyici, cildinizi nispeten sağlam tutarken yüzünüzdeki kiri temizler. Bir temizleyicinin nazik olup olmayacağını yalnızca bileşenlerden anlamak zordur, ancak işte dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır.
Cildinizi temizlerken tahriş edici maddeler içeren ürünlerden uzak durmanız cildinizin sağlığı için önemlidir.
Özellikle hassas ciltlerin SLS vb. tahriş edici maddeler içeren ürünler kullanması hassasiyeti daha da arttıracaktır. Bunun yerine nazik temizlik sağlayan ürünler tercih etmek gerekir.

SkinCeuticals Gentle Cleanser Nedir?

Kuru, pürüzlü veya gergin bir cilt her yaşta ortaya çıkabilir ve donuk bir cilde katkıda bulunabilir. Lipid tükenmesi, kuru hava, sert sabunlar, ofis içi prosedürler veya yüksek oranda peeling yapan topikal cilt bakım ürünlerinin kullanımı gibi çeşitli faktörlerden kaynaklanır. Sonuç olarak, kuru cildin özel temizlik ihtiyaçları vardır, çünkü birçok geleneksel yüzey aktif madde cildi soyma ve endişeleri artırma potansiyeline sahiptir.

Kuru, hassas veya işlem sonrası ciltler için özel olarak tasarlanan Gentle Cleanser, cilde temel nemlendirme sağlarken makyajı ve kalıntıları kaldıran nemlendirici bir temizleyicidir.
SkinCeuticals Gentle Cleanser ile cildinizi yumuşatın ve tazeleyin ; Optimum sonuçlar için yüksek konsantrasyonlu, çözelti odaklı bileşenleri gelişmiş yüzey aktif madde teknolojileriyle birleştiren yumuşak, kremsi bir formül.

Yatıştırıcı Allantoin, Gliserin ve Portakal Yağı karışımı ile zenginleştirilmiş köpürmeyen temizleyici, aşırı kurumadan veya rahatsız edici bir sıkılık olmadan kiri, kirleri ve yüz ve göz makyajını etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Kuru ve hassas cildi yatıştırarak cildinizin kullanımdan sonra nemlenmiş ve gençleşmiş hissetmesini sağlar. Ofis içi tedaviler ve evde kozmetik kullanım için cildi hazırlamak için kullanılabilir. Rahat uygulama için bir pompa şişesine yerleştirilmiştir.

SkinCeuticals Gentle Cleanser Ne İşe Yarar?

-SkinCeuticals Gentle Cleanser, rahatsızlık hissini azaltırken cildi arındırmak için tasarlanmış tahriş etmeyen bir krem ​​temizleyicidir. -Hassas ve tahrişe meyilli ciltler için tasarlanan bu tahriş etmeyen temizleyici, fazla yağları ve kalıntıları gidererek cildi saf, ferah ve rahat hissettirerek yatıştırır ve yatıştırır.
– Uzun süre kalıcı makyajla birlikte kirleri etkili bir şekilde giderir
– Kuru, sıkı cildi nemlendirir ve rahatlatır
– Pürüzlü yüzey dokusunu pürüzsüzleştirir
-Yüzeydeki kalıntıları temizlerken ve kaldırırken cildi yumuşatır
-Uzun süre kullanılan göz ve yüz makyajını kaldırır
-Günlük kullanım için ideal, komedojenik olmayan formül
-Hem yüz hem de göz makyajını çıkarmak için uygundur.
-Yüzeydeki kalıntıları kaldırırken cildi yumuşatır
-Kuru, normal, hassas, reaktif ve işlem sonrası ciltler için uygundur.

SkinCeuticals Gentle Cleanser

SkinCeuticals Gentle Cleanser İçeriğinde Ne Var?

Allantoin: Karakafes bitkisinin kökünden elde edilen allantoin, ciltteki su içeriğini artırarak, cildin yüzeyini etkili bir şekilde yenileyip pürüzsüzleştirerek sağlıklı bir cilt bariyerini destekler.

Gliserin: Bitkisel kaynaklardan elde edilen bu güçlü nemlendirici, yoğun hidrasyon sağlamaya yardımcı olan su bağlayıcı özelliklere sahiptir.

Portakal yağı: Narenciye meyvesinde doğal olarak bulunan bu uçucu yağ, cildi tazelemeye, arındırmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.

Yumuşatıcı açısından zengin yüzey aktif madde sistemi: Hindistan cevizi yağı yağ asitlerinden elde edilen bu yüzey aktif madde, makyajı ve kalıntıları nazikçe kaldırır, etkili bir şekilde emülsifiye eder ve temizliği durular.

SkinCeuticals Gentle Cleanser Kimler Kullanabilir?

Kuru, normal, hassas, reaktif veya işlem sonrası ciltler için uygundur.

SkinCeuticals Gentle Cleanser Nasıl Kullanabilir?

Günde iki kez, hafif dairesel hareketlerle yüzünüze ve boynunuza nazikçe uygulayın. Suyla, nemli bir bezle veya bir cilt bakım uzmanının söylediği şekilde çıkarın. Sabahları SkinCeuticals antioksidan ve güneş kremi ile devam edin. Yalnızca harici kullanım içindir. Gözlerle doğrudan temastan kaçının.

SkinCeuticals Gentle Cleanser ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER