Skip to content

SkinCeuticals Daily Moisture

SkinCeuticals Daily Moisture
SkinCeuticals Daily Moisture
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

SkinCeuticals Daily Moisture, gözeneklerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olduğu için hafif, uzun süreli nemlendirme ile normal ve yağlı ciltler sağlayan bir yüz nemlendiricisi.

Normal veya yağlı ciltler için gözenekleri en aza indiren bu hafif nemlendirici, doğal özlerin özel bir kombinasyonu ile gözenek boyutunu nemlendirir, besler ve azaltmaya yardımcı olur.
Brezilya deniz yosunları cilde proteinler, amino asitler ve temel mineraller sağlarken, yüksek düzeyde saf E vitamini iyileştirir ve korur. Günlük Nem, cildi yağlı hissetmeden gözenek boyutunu azaltmaya yardımcı olmak için burnet, tarçın ve zencefil içerir.

Cildinizi Günlük Olarak Nemlendirmezseniz Ne Olur?

Nemlendirme, cildinizin sağlıklı hücrelerini korumak ve onu tahrişten korumak için önemli bir adımdır. Gençliğinde sadakatle nemlendiren insanlar, yaşlandıklarında güzel tenlere sahip olma olasılıkları çok daha yüksektir.

Cildinizi nemlendirmek, daha fazla kırılmayı önlemeye yardımcı olmak için önemlidir. Cildiniz kuruduğunda ve tahriş olduğunda, aslında akne ve sivilceye neden olur. Cildinizi nemlendirerek ortaya çıkan herhangi bir cilt problemi ihtimalini azaltabilirsiniz.
Günlük yüz nemlendiricileri cildinizin ten rengini dengelemeye yardımcı olur ve sivilcelerin çıkmasını önler.

Cildinizi nemlendirmemenin bir etkisi, cildinizin daha lekeli hale gelmesidir. Cildinizin sağlığı temiz olmasına ve nemi muhafaza etmesine bağlıdır, bu nedenle cildiniz ne kadar sağlıklı olursa cildiniz o kadar canlı olur.

Evinizdeki sıcak su ve kuru hava, cildinizin kurumasına neden olabilecek koşullardan bir kaçıdır. Duştan çıktıktan hemen sonra cildinize yüz nemlendirici sürmek, nemi hapsetmeye yardımcı olur. Duştan hemen sonra nemlendirici uygulamak da cildinizin dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur.

Cildiniz nemsiz kaldığında hücreleri yenilemekte başarısız olur. Bu, aşırı sebum üretimine ve kuru veya pul pul cilde yol açar. Ancak cildiniz nemli ve sağlıklı olduğunda, cildiniz hücreleri yenileyerek size parlak bir ten rengi bırakabilir.

Yaşlandığınızda sebum bezleri etkinliklerini kaybeder ve bu durum da aşırı yağ üretimine neden olmaktadır. Genç yaşta nemlendirici kullanarak, yaşlandıkça yaşlanma belirtileri olasılığınızı en aza indirmiş olursunuz. Cildinizi nemlendirmek önemlidir çünkü minimum kanıtla yaşlanmanıza yardımcı olur.

Yaşlanma belirtilerini tersine çevirme konusunda uzmanlaşmış bazı ürünler olsa da, proaktif çalışmak çok daha etkilidir. Gençken çaba sarf ederek, büyüdüğünüzde daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

Kırışıklıklar ve çizgiler, gençliğinizde gerektiği gibi nemlenmemenin bir sonucudur. Hâlâ bu işaretlere sahip olsanız da, olması gerekenin bir kısmı olacaktır. Hücrelerinizi sağlıklı tutmak için çalışmak, uzun vadede size fayda sağlayacaktır.

SkinCeuticals Daily Moisture Nedir?

Normal, yağlı ve karma cilt tipleri bile dengeli ve sağlıklı kalmak için neme ihtiyaç duyar. SkinCeuticals Daily Moisture, gözenekleri tıkamadan cildi nemlendirmeye yardımcı olan hafif, gözenekleri en aza indiren bir yüz losyonudur. E Vitamini, cildi iyileştirmek ve nemlendirmek için bir yumuşatıcı görevi görürken antioksidan koruma sağlamaya yardımcı olur. Burnet, tarçın ve zencefil gibi bitkisel özlerin bir karışımı, gözenekleri en aza indirmeye, cildi sıkılaştırmaya ve mevcut sivilceleri iyileştirmeye yardımcı olur.

Normal veya yağlı ciltler için gözenekleri en aza indiren bu hafif nemlendirici, doğal özlerin özel bir kombinasyonu ile gözenek boyutunu nemlendirir, besler ve azaltmaya yardımcı olur.

SkinCeuticals Daily Moisture

SkinCeuticals Daily Moisture İçeriğinde Ne Var?

Alfa tokoferol (E vitamini): Antioksidan özelliklerinin yanı sıra, E vitamini kuru cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Yosun özleri: Kırmızı ve kahverengi deniz yosunu familyalarından elde edilen bu eşsiz özler karışımı cildi besler ve nemlendirir.

Botanik özler: Burnet, tarçın, zencefil, at kuyruğu, kekik, meyan kökü ve ısırgan otu, nemi geri kazandırmak ve gözeneklerin görünümünü en aza indirmek için sinerjik olarak çalışır.

SkinCeuticals Daily Moisture Ne İşe Yarar?

Cildi yağlı bir kalıntı bırakmadan korumak ve yumuşak bırakmak için E vitamini, Besin açısından zengin üç yosun özü ve yedi botanik özütün özel bir kombinasyonu ile formüle edilmiştir.
Cildi besler ve nemlendirir.
Gözenek boyutunu azaltmaya yardımcı olmak için botanik özler içerir.
Nemi geri kazandırır ve korur.
Cildi iyileştirir ve korur.
Pürüzsüz, yağsız bir yüzey bırakır.
Normal ve yağlı ciltler için idealdir.
15 dakika kadar kısa bir sürede gözenek boyutunu% 8 oranında küçültmeye yardımcı olur
Akneden kaynaklanan kızarıklık ve tahrişi yatıştırır

SkinCeuticals Daily Moisture Kimler Kullanabilir?

SkinCeuticals günlük nemlendirici ürünü, normal, yağlı ve karma cilt tipleri için idealdir.

SkinCeuticals Daily Moisture Nasıl Kullanılır?

Yüzünüze, boynunuza ve göğsünüze günde bir veya iki kez uygulayın.

En iyi sonuçları almak için SkinCeuticals antioksidan serumu sonrasında ve  SkinCeuticals güneş kremi öncesinde kullanın.

SkinCeuticals Daily Moisture ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

SkinCeuticals ürünlerine dair diğer makalelerimizi incelemek için tıklayınız.

BENZER