Skip to content

Sebamed Yüz Kremi Nasıl Bir Kremdir?

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

SebamedCildimizin gün içerisinde pek çok olumsuz koşuldan etkilendiği ve tüm bu koşullara karşı da dirençsiz ve savunmasız olduğu göz ardı edilemeyecek bir gerçektir.

Çünkü gerek olumsuz hava koşulları gerekse gün içerisinde maruz kaldığımız hava ya da yaptığımız makyaj yüzünden kapanan cilt gözeneklerimiz cildimizin nefes almasını engeller ve böylece cildimiz kurumaya başlar. Bunu engellemek için de cildimizi gün boyu nemli tutabilecek bir bakım kremine ihtiyaç duyarız. Aslında bu bağlamda ihtiyaç duyduğumuz tek şey Sebamed Yüz Kremidir.

 Çünkü Sebamed Yüz Kremi, cildimizin kurumasına izin vermez ve aynı zamanda da böylelikle cilt kuruluğundan dolayı oluşabilecek her türlü cilt problemine de engel olmuş olur. Bu ürün hem normal ciltlere sahip hem de kuru yani nemsiz olarak nitelendirebileceğimiz ciltlere sahip kişilerin kullanımı için özel olarak geliştirilmiştir.

En büyük özelliği ise cildinizin ihtiyacına göre nem sağlamak ve cildinizin nem oranını dengeleyerek cildinize ihtiyaç duyduğu oranda nem sağlamaktır. Böylece cildinizdeki kuruluk etkisini de tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca Sebame Yüz Kremi sadece nemlendirici değil aynı zamanda da yaşlanma belirtilerini engelleyici anti aging bir yüz kremdir. Gün içerisindeki tüm olumsuz koşullar ve zamanın yıpratıcı etkisi cildimizi yorar ve cildimizin çeşitli bölgelerinde yaşlılık belirtisi olan sarkmalara ve kırışıklıklara da yol açar.

Sebamed

Bu krem de tüm bu belirtileri ortadan kaldırır ve cildinizin gençliğini koruma amacı ile cildinize bu amaçlara uygun bir bakım sunar. Bu krem hassas ciltli kişilerin kullanımı için de oldukça uygundur. Çünkü çeşitli klinik testlerden geçirilmiş ve hiçbir alerjik reaksiyona sebep olmayacağı bu testler ile onaylanmıştır. Bu da Sebamed Yüz Kremini gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için sizlere sunulan bir kanıttır.

Bu kremin bir diğer olumlu özelliğinden bahsedecek olursak da yüksek dereceli bir güneş koruyucu krem olma özelliği taşıdığını da söylememiz mümkündür. Cildinizi güneşin tüm zararlı ışınlarından korur ve güneşin cildinizi kurutmasına da izin vermez. Böylece de cildinizin güneşten etkilenmeden güneşin faydasından yararlanmanızı sağlayabilir. Cildinizin gün boyu hem korunup hem de beslenmesine olanak verir.

Sebamed Yüz Kremi İçeriğinde Hangi Maddeleri Barındırır

Sebamed Yüz Kremini piyasadaki diğer yüz kremlerinden ayıran en önemli özelliği içeriğidir. Bu ürün diğer ürünlerin aksine içeriğinden kimyasal maddelere yer vermeden tamamen doğal içerikler ile üretilmiştir. İçinde kesinlikle paraben, parfüm, renklendirici gibi kimyasal maddeler yer almamaktadır ve yüzde yüz bitkisel bir kremdir ve bu bitkisel içeriği sayesinde cildinizi derinlemesine besler.

İçerisinde barındırdığı E vitamini ile cildinizi gün içerisinde karşılaştığınız olumsuz koşullardan korur. Bunun yanı sıra da yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasını da engelleyerek cildinize anti aging bir bakım sağlar ve cildinizin genç kalmasını hedefler.

Tüm bu özelliklerine baktığımız zaman da Sebamed Yüz Kreminin cildinize çok yönlü bir bakım sunduğunu söylemek mümkündür. Bu krem günlük kullanımlar için oldukça uygundur ve düzenli kullanımı sonrasında da cildinizdeki nem oranını sabitleyerek kuruluğa karşı savaşabilir.

Sebamed

En tavsiye edilir kullanım şekli ise günde iki kez sabah ve aksam cildinize ince bir tabaka şeklinde uygulamanızdır. Sebamed Yüz Kremini kullandıktan sonra cildinizdeki değişimi, cildinizde oluşan yeniliği ve cildinizin ferahladığını hissedecek ve cilt kuruluğunuza bu krem sayesinde veda edebileceksiniz.

Ayrıca bu ürünü sabahları makyaj yapmadan önce cildinize sürmeniz de cildinizin gün boyu korunmasına katkı sağlayacaktır. 


Editörün Mesajı:

Sebamed bebek markasına ait bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.sebamed.com.tr/ Sebamed markasının ürünleri hakkında daha kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Sebamed markasının ürünlerine 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

BENZER