Skip to content

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan
Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan, kuru, hasar görmüş veya boyalı saçlar için uygun olan hafif, paraben ve sülfat içermeyen şampuandır.
Botanik Keratin ile zenginleştirilmiş bu şampuan, saçları termal ve mekanik hasarlardan nazikçe temizler ve onarır. Nazikçe temizlenen ve Botanik Keratin ile en hassas saçlar bile anında daha yumuşak hissedilir. Elektiriklenmiş görünüm kaybolur, saçlar pürüzsüz ve esnek görünür.

Keratin Nedir?

Keratin, saçta bulunan ve sağlığından sorumlu olan bir proteindir. Aynı zamanda tırnaklarınızda ve cildinizde bulunan yapısal bir proteindir. Protein saçınızı elektriklenmenin ana nedeni olan nemden korur.
Zamanla, ısı şekillendirme, UV ışınları ve tuzlu su ve rüzgar gibi diğer doğal elementlere maruz kalmak, orta ila aşırı keratin kaybına neden olabilir.
Açıktır ki, saçınızı düzenli olarak keratinini korumadan veya yenilemeden ne kadar sık ​​kurutur ve ısıtırsanız, hasar o kadar şiddetli olacaktır. Kırılgan, hasar görmüş saçlarınız varsa, keratin ürünleri saçınızın doğal keratin proteinini yenileyip koruyabilir, böylece hasarı tersine çevirebilir ve gelecekteki kırılmaları önleyebilirsiniz.

Hepsinden öte, keratin ürünleri saçınızın elastikiyetini önemli ölçüde artırarak saçınıza daha sağlıklı, daha genç bir canlılık kazandırır.Kırılgan veya hasar görmüş saçlarınız varsa, keratin ürünleri tam da aradığınız çözüm olabilir!
Phyto’nun Keratin serisi kuru , hasar görmüş ve kırılgan saçları onarmayı ve korumayı hedeflemektedir.
Phyto’nun Keratin Onarıcı Şampuanı, Botanik keratin ve yabani hercai menekşe özü kompleksiyle saç lifini yeniler ve kırılgan saçları onarır.
Yıpranmış saçlar için özel olarak formüle edilmiş bu Phyto Keratine Onarıcı Şampuan, saçın görünümünü ve hissini iyileştirmek için hem derinlerde hem de yüzeyde çalışan etkili bir formüle sahiptir.
Keratin, saçınızdaki hasar nedeniyle oluşan boşlukları onarmaya yardımcı olduğunda, saçınızı gelecekteki kırılmalara ve kırılganlığa karşı ekstra güçlü bir kalkanla donatmak gibidir.
Saçınız daha güçlü olacağından, ısı şekillendirme, çevresel stres faktörleri ve daha fazlasının günlük zorluklarına daha iyi dayanabilir.
Daha önce saçınızın oldukça kolay bir şekilde kırıldığını fark etmiş olsanız da, saçınızın artan esnekliği kırılmayı önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olabilir – bu da saçınızın her zamankinden daha iyi görünmesine yardımcı olur.
Saçınızın iyileştirilmiş dokusu, sinir bozucu elektriklenmeyi ve istenmeyen dalgaları azaltmaya yardımcı olarak şekillendirmeyi kolaylaştırır ve saçınızın hem görünümünü hem de verdiği hissi değiştirir.
Keratin proteinlerinin en hayati rollerinden biri, genel saç sağlığında sıklıkla gözden kaçan bir faktör olan güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamaktır. Özellikle dışarıda çok fazla vakit geçiren kişiler için UV ışınları saçınıza zararlı olabilir.

Soğuk kış havası ile ısıtılmış iç mekanlar arasında gidip gelmek saçlara zarar verebilir, ancak keratin yardımcı olabilir.
Hasarlı bir dış saç kütikülünün birçok etkisi arasında nem tutmanın azalması vardır. Bu, nemlendirici saç ürünleri kullanıyor olsanız bile, saçınızın bu değerli nemi etkili bir şekilde ememeyeceği ve tutamayacağı anlamına gelir.

Ancak keratin dış kütikülü onarmaya yardımcı olduğu için neme daha iyi tutunabilecektir. Sonuç olarak, saçınızın parlaklığo yükselir ve kırık saç uçlarınız çok daha az meydana gelecektir.

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan Nedir?

Hasar görmüş saçları onarmak için temel bileşen: Keratin… Saçınıza güç veren doğal bir bileşendir. Saçın maruz kaldığı çok sayıda saldırganlar nedeniyle doğal keratin üretimimiz etkilenebilir.

Saç lifi zarar görmeye başladığında, bunun nedeni saç telinde artık keratinin yeterli olmamasıdır. Saç, agresifleşir, kurumuş, kütikülün pulları düzensizleşir, açılır ve yavaş yavaş aşınan keratini açığa çıkarır. Saç güç kaybeder, daha az dayanıklıdır, daha az şekillendirilebilir!
Neyse ki Phyto markasının bitkisel keratin ile oluşturulmuş olan Pyhtokeratine serisi bakım ürünleri sayesinde keratin saça ihtiyacı olan keratin desteğini sağlayabilirsiniz.

Zayıf, hasar görmüş saçlarınız varsa, Phyto Keratine Onarıcı Şampuan, saçı hasarlı saç tellerinin çekirdeğine kadar yeniden yapılandırmak ve nemlendirmek için birlikte çalışan botanik keratin ve hyaluronic asit içeren ultra besleyici bir formüle sahiptir.

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan İçeriğinde Ne Var?

Phyto Paris saç bakımı, doğal kaynaklı bir protein olan ve zarar görmüş ve kırılgan saç telini yeniden oluşturabilen botanik keratini başarıyla yarattı.
Yıllarca süren araştırma ve analizlerden sonra, botanik markanın uzmanları saça en yakın keratini oluşturmak için en etkili bitki özlerini belirlediler. İncelenen tüm doğal özlerden:
Nemlendirici, yumuşatıcı, yumuşatıcı, antioksidan ve onarıcı özelliklere sahip Kinoa, Acı bakla ve Bezelye bitki proteinleri.

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan Ne İşe Yarar?

Bu şampuanın inci beyazı rengi ve kremsi dokusu, mükemmel nazik bakım vaadidir. Az miktarda su ile karıştırıldığında, tüyleri Botanik Keratin ve Yabani Hercai Menekşe ekstraksiyonunda sararken, safsızlıkları gideren hafif ve kabarık bir köpüğe dönüşür. Saç onarım rutininin bu ilk adımı, lifi özüne kadar nemlendirir.
Kir, yağ ve diğer endişelere karşı güçlü etki gösterirken kafa derisine zarar vermez.
Saçları kurutmaz veya yağlı saç derisini vurgulamaz.
Daha kolay yönetilebilir ve daha yumuşak saçlar.
Her kullanımdan sonra daha güçlü ve daha sağlıklı parlak saçlar.
Saçlara hacim ve canlılık kazandırır.
Saç dokusunu iyiden daha iyiye doğru iyileştirir.

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan Kimler Kullanabilir?

Tüm saç kurutma makinesi ve düzleştirici kullanıcıları ile uzun saçlarını seven kadınlar için formüle edilen bu şampuan, fönleme sırasında kırılmayı önlerken saç telini onarır ve güçlendirir.

Phyto Phytokeratine Repairing Şampuan Nasıl Kullanılabilir?

Nemli saç derisine az miktarda uygulayın. Köpürtün, masaj yapın ve ardından durulayın. Şampuanı ikinci kez uygulayın ve aktif bileşenlerin etkinliğini artırmak için birkaç dakika bekletin. Ardından durulayın.

Ürünü satın almak ve incelemek için tıklayınız.

Diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER