Skip to content

Perricone MD Citrus Facial Wash ile tertemiz bir cilde sahip olursunuz;

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Perricone MD citrus facial washGünlük yaşamın getirdiği toz ve mikroplar cilt yüzeyinde bir takım sorunların oluşmasına, bir takım alerjenlerin belirmesine sebebiyet vermektedir. Rutin hayatınızda anti aging etkisi elde etmek isterseniz, cilt bakımınızı iyi bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz, cildinizde derinlemesine bir temizlik elde etmek isterseniz tercih etmenizi tavsiye edebileceğim ürün Perricone MD Citrus Facial Wash ürünüdür. Bu ürün Perricone MD markasının alanında uzman dermatologları tarafından yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda özel olarak formülize edilmiştir. Aynı zamanda da Perricone MD laboratuvarlarında yapılan klinik testler sonucunda elde edilen veriler eşliğinde insanlara sunulmuş ve cilt sağlığı üzerinde hiçbir yan etkisi olmayan bir ürün olarak değerlendirilmiştir. Türkiye genelinde en çok tercih edilmekte olan en tekili yüz yıkama ürünü olarak görülen bu ürün benim için içeriğinde yer alan doğal bileşenler ve narenciye etkili özeleri sayesinde iyi bir seçenektir. 

Perricone MD Citrus Facial Wash içeriğinde yer alan vitamin değerleri sayesinde de cilt bakımı üzerinde iyi bir temizlik elde etmek bunun akabinde diğer Perricone ürünlerinden yararlanmakta fayda olacaktır. Kısa bir süre içinde cilt hasarlarının giderilmesini de bu ürünle beraber sağlayabiliyorum. Cilt yapımda yağlı ve karmaşık bir tip söz konusu olduğu için maalesef dönemsel olarak akne sorunlarıyla karşılaşabiliyorum. Özellikle regl dönemlerinde meydana gelen bu sorunlar iyice sinir bozucu bir hale gelebiliyor. Anti-aging etkili bir yapıya sahip olan bu temizleyici ile beraber rutin olarak tercih ettiğim göz kalemi, far uygulaması ya da rujdan da iyi bir şekilde arındırma sağlayabiliyorum. Her zaman olmasa da bazen fondöten kullanma gereği duyabiliyorum. Böyle durumlarda da öncelikli tercihlerim arasında yer alan Perricone MD Citrus Facial Wash benim için ideal bir temizleme ürünü olarak görülebilmektedir.

Cildinizdeki tahrişlerin giderilmesi için ya da oluşumu engellemek için de tercih edebilirsiniz;

Düzenli bir kullanımla beraber cilt bakımında çok önemli bir rol oynayan Perricone MD Citrus Facial Wash ile beraber iyi bir cilt bakımı elde etmenin mümkün olduğunu sizlerde iyi bir şekilde gözlemleme olanağına sahip olabilirsiniz. Perricone MD Citrus Facial Wash ürününü düzenli bir şekilde kullandığım için cildimde derinlemesine bir temizlik elde edebiliyor ve cildimin ne kadar hassas bir yapıya sahip olduğunu görebiliyorum. Özellikle dış etkenlere karşı korumaya çalıştığım cilt yüzeyimde iyi bir temizlik hissi ile beraber çok daha etkili sonuçlar elde edebiliyorum. Perricone MD Citrus Facial Wash içeriğinde insan sağlığı için zararlı olarak görülmekte olan paraben değerleri, sülfat değerleri, sentetik kokular gibi sorunlara yer verilmemiş olduğu görülmektedir.

Perricone MD Citrus Facial Wash cilt temizleme işlemleri için tercih edilmekte olan 177 ml ağırlığında bir yapıya sahiptir. Düzenli bir kullanımla beraber uzun süreli bir etki elde etmenin mümkün olduğunu göreceksiniz. Dermokozmetik ürün satışı yapmakta olan yerlerde Perricone MD Citrus Facial Wash ürününü rahat bir şekilde satın alma imkânına sahip olabilirsiniz. İçeriğinde yer alan c vitamini değerleri sayesinde iyi bir cilt temizliği sağlayabilirsiniz.

Cilt üzerinde doğal bir temizlik etkisi elde etmek üzere bu ürünü tercih ediyor ve makyajlarımı arındırmak için bunu tercih ediyorum. Etkili bir tahriş giderici ürün olarak görüyor ve cilt üzerimde çok daha sıkı bir görünüm elde edebiliyorum. Uzunca bir süre kullanılması durumunda cildimin çok daha iyi bir şekilde temizliğini sağlayabiliyor olduğumu görür oldum.


Editörün Mesajı:

Perricone MD Citrus Facial Wash serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.perriconemd.com/product/citrus+facial+wash.do Perricone MD Citrus Facial Wash hakkında bilgilere resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Perricone MD Citrus Facial Wash serisine 10 üzerinden 5 puan veriyoruz.

BENZER