Skip to content

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream
Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream, tüm cilt tipleri için yaşlanma karşıtı gece nemlendirici Nuxe Nuxuriance Ultra Yenileyici Gece Kremi ile pürüzsüz, dolgun ve ışıltılı bir cilde uyanın.

50’li yaşlarında olanlar için tasarlanan Nuxe’nin % 93,2 doğal kaynaklı gece kremi, yenilenmeye, yeniden dolgunluğa ve yeniden şekillendirmeye yardımcı olur.  Zengin, eriyen krem, cildin doğal parlaklığını artırdığı ve yüz hatlarını yeniden şekillendirdiği için genç ve dinlenmiş bir görünümü teşvik eder.

Gece tedavisi, Bi-Floral Cells® kullanarak pürüzsüz ve yoğun cildi teşvik eden yeni büyük cilt hücrelerinin oluşumunu uyararak çalışır. Bu hücreler, begonvil hücreleri içinde kapsüllenmiş polifenol bakımından zengin safran çiçeği özünden oluşur – anti-aging için yenilikçi bir yaklaşım.

Nuxe’nin Nuxuriance Ultra serisinin bir parçası olan yüz kremi, beyaz çiçeksi portakal çiçeği, meyveli ahududu ve sütlü sandal ağacının rahatlatıcı, kadınsı kokusu ile kendinizi şımartmanıza izin vererek gece bakımınızı tamamlar.

Gece kreminin en önemli faydaları

Cildinizin aktif maddeleri geceleri gündüze oranla daha iyi emdiği söyleniyor.
Ayrıca gece uyurken cildinizin hücre yenileme gücü daha yüksektir.
Gece kremi yüzünüzdeki kiri temizler, yüz hücrelerini yeniler ve dokuların zarar görmesini engeller.
Bu nedenle yüzünüze sürmek için gece kremi sadece cildinizin beslenmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hasarlı hücrelerin onarılmasına da yardımcı olur.

Gece kremi, yüzünüzün kuru kısımlarına nem sağlar. Bu nedenle yüzünüz nemli tutulur.
Yüzünüzü rahatlatır.
Aynı zamanda cildinizin daha ince bir cilt dokusuna sahip olmasının yanı sıra cildinizin eşit bir cilde sahip olmasını sağlar.
Gece kremi cildinizde kollajen üretimini hızlandırabilir.
Krem ayrıca daha iyi kan dolaşımına yardımcı olur.
Yüzünüzdeki kırışıklıklar ve diğer çizgiler azalır.
Gece kreminin oynadığı en önemli rollerden biri cildinizin sarkmasını önlemesidir.
Cildinizi yumuşak ve esnek hale getirir.
Yaşlanan cildiniz artık yaşlı görünmeyebilir.
Cildinizin elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur.
Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur ve cildinizi besler .

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream Nedir?

Gece cilt bakımını düşündüğümüzde, çok çalışan – ve cildinizin bir gecede meydana gelen doğal onarım ve yenilenme sürecinden en iyi şekilde yararlanırken aynı zamanda duyusal ve pratik olan öğeleri düşünürüz. Ve Nuxe’nin Ultra Yenileyici Gece Kremi üç kutuyu da işaretliyor!

Bir dizi heyecan verici ve benzersiz yaşlanma karşıtı formüllerle zenginleştirilmiştir, böylece genç, ışıltılı bir cilde uyanabilirsiniz; yumuşak, bükülebilir dokusu ve zarif, rafine aroması da uygulamayı dört gözle beklemenizi sağlar.

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream Ne İşe Yarar?

NUXE Nuxuriance Ultra Gece Kremi size yardım doldurmak için uyku ve yüz hatlarına görünümünü yenilemek ederken işlerin bu bir anti-aging gece kremi olduğunu.
Safran ve Bougainvillea Bi-floral Hücreleri içeren bu yaşlanma karşıtı gece kremi, cildin yenilenmesine ve yeniden toparlanmasına ve yüz hatlarının yeniden şekillendirilmesine yardımcı olur. Cilt çizgisiz ve parlak görünür. Daha genç görünüyor: pürüzsüz ve yoğun. Doğal parlaklığı artırılır ve özellikleri dinlenmiş görünür.
Safran ve Bougainvillea Bi-floral Hücrelerinin yararlı özelliklerinden yararlanan gece nemlendirici, yenileyici bir etki sağlayarak daha pürüzsüz, daha yoğun ve daha parlak bir cilt görünümü sağlamak için yüz hatlarının görünümünü yeniden dolgunlaştırmaya ve ‘yeniden şekillendirmeye’ yardımcı olur. Sabahleyin, özellikler iyi dinlenmiş görünür ve genel cilt ışıltılı ve çizgisiz görünür.

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream İçeriğinde Ne Var?

Portakal çiçeği ve ahududu özü, cildinizin yumuşak ve esnek hissetmesini sağlamak için C vitamini ve özel enzimler ekler. Sandal ağacının yaşlanmayı geciktirici özellikleri, siz uyurken epidermise nüfuz ederek rahatlatıcı ve canlandırıcı bir koku salacaktır.
Bu Nuxe Nuxuriance Ultra Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi, serbest radikalleri etkisiz hale getirmeye yardımcı olan E vitamini içerir.

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream Kimler Kullanabilir?

Nuxe Nuxuriance Ultra Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Gece Kremi, yaşlanma önleyici özelliklere sahip bir ürün arayanlar için mükemmeldir.
Tüm cilt tiplerine uygun yaşlanma önleyici bir kremdir

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream Nasıl Kullanılır?

Akşamları, herhangi bir serum veya uygulamadan sonra temizlenmiş cilt üzerinde kullanın.

Avuç içleriniz arasında az miktarda ısıtın ve yukarı doğru hareketle yüzünüze, boynunuza ve dekoltenize uygulayın.

Her iki işaret parmağınızı kırışıklıklar boyunca soldan sağa çevirerek alnınızdaki kırışıklıkları düzeltin.

Üç kez tekrarlayın.

Yüzünüzün ana hatları boyunca ve çenenizin altına parmak uçlarınızla dokunarak bitirin ve üç kez tekrarlayın.

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Night Cream ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER