Skip to content

Nuxe Nirvanesque Ürünleriyle Yaşlanma Belirtilerini Ortadan Kaldırın

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nuxe-Creme-Nirvanesque-Enrichie-_1023_1Çocukluk çağlarından beri bizler yüzümüzdeki sivilceleri, kızarıklıkların oluşumunu nasıl engelleyeceğimizi ya da oluşmalarına neden olan sebepleri öğrenip onlarla nasıl savaşacağımızı değil de, nedense hep onları nasıl kapatacağımızı, hangi pudra ile gizleyeceğimizi öğreniriz. Yıllar ilerledikçe ciltte yaşlanır, ve kozmetikler, makyaj malzemeleri de cildimizin yıllarca iç ve dış etmenlerden gördüğü zararı kapatamayacak duruma gelirler.

Eğer bu iç ve dış etmenleri iyi bilirsek en azından yaşlanma hızımızı geciktirebilir ya da vaktinden önce oluşan kırışıklıklarımızı engelleyebiliriz. Öte yandan zamanın getirdiği çizgilerin hayatınızla ilgili anlamlar ve nice deneyimler taşıdığını da unutmayıp her yaşın güzelliklerini de görmeniz ve ışıl ışıl gülen gözlerinizle hayatı hep sevgi ile kucaklamanız gerektiğinide unutmamanız gerekir. Ancak yine de kırışıklıklar ve çizgiler canımı sıkar ve estetik birer problem haline gelirler.

Nuxe Nirvanesque Ürünleri

Yaşlanma etkilerini en aza indirmek için zamanında önlem almak gereklidir. Çözüm arayışınıza yardımcı olacak bir seriyi tanıyacağız şimdi. Nuxe Nirvanesque. Dilerseniz serideki ürünleri kısaca inceleyelim.

NUXE Creme Nirvanesque Light Özellikleri

NUXE Creme Nirvanesque Light, Karma Ciltlere Özel Kırışıklıkları Azaltıcı Yüz ve Boyun Çevresi Bakım Kremi ürün olarak sunulmuş. Özelliklerine gelecek olursak;

 • Karma cildi yağlandırmadan anında rahatlatır ve inanılmaz bir yumuşaklık kazandırır.
 • Yüz ve Boyun Çevresinde genç yaşta meydana gelen kırışıklık görünümünü azaltırken, düzenli kullanım sonucunda yeni kırışıklık oluşumlarının önüne geçiyor.
 • kırışıklık görünümünü düzeltir ve ciltte pürüzsüz bir görünüm kazandırır.
 • %100 bitkisel üçlüyle ilk kırışıklıkları gideriyor ve mimikleri rahatlıyor.
 • Kırışıklıklar ve mimik çizgileri üzerinde etkilidir.

Kremin ince bir yapısı var. Cilt üzerinde ağırlık hissettirmiyor ve yapış yapış değil. 50 ml’lik tüp şeklinde sunulmuş. Kokusu çok hafif.  Tabi etkili bir sonuç elde etmek için düzenli bir kullanım şart.

fe3cd56e-3e19-4d97-a8cd-e85a8fcc3f6b

NUXE Crème Nirvanesque Enrichie Özellikleri

NUXE Crème Nirvanesque Enrichie, kuru ve çok kuru ciltler için tasarlanmış, düzeltici bir bakım kremi. Özelliklerine değinelim.

 • Gelincik Tohumu kompleksi ve Gülhatmi Kökü, ciltte inanılmaz bir pürüzsüzleştirme ve rahatlama etkisi sağlar.
 • Horozibiği, kadifemsi yapısıyla cildi anında sarar ve yumuşaklaştırır.
 • Macadamia Yağı ile zenginleştirilmiş formülü, kuru ciltlere daha fazla rahatlık sunar.
 • %66 oranında doğal içeriklerden oluşur. Paraben ve fenoksietanol içermez.
 • Bu güzellik bakımı, 25/30 yaşından itibaren, ilk kırışıklıklar oluşmaya başladığında kullanılabilir. Kuru ve çok kuru cilt tiplerine uygundur.

Hafif akışkan bir yapıya sahip olan ürün, içeriğindeki yağlar nedeniyle birazcık yapış yapış hissiyatı veriyor. Ancak emilimi hızlı ve gerçekten çok uzun süren bir etki sağlıyor. Nemlendirme konusunda gayet başarılı.

NUXE Crème Nirvanesque İlk Mimik Çizgileri İçin Krem, normal ve karma ciltler için geliştirilmiş. 25/30 yaşından itibaren, ilk kırışıklıklar oluşmaya başladığında kullanılabilir. Kuru ve çok kuru cilt tiplerine uygundur.İlk kullanıldığı andan itibaren etkisini gösterir ve üstün bir nemlendirme sağlar.

Hafif ve ince bir yapısı olan ürünün kokusu da çok ağır değil. Cilt üzerinde kolayca dağılıyor. Yapış yapış bir hissiyat bırakmıyor.

NUXE Nirvanesque Contour des Yeux Göz Çevresi Kremi Özellikleri

Nuxe markasının ürünlerinin içinde NUXE Nirvanesque Contour des Yeux Göz çevresi Kremi, oldukça popüler bir ürün. İlk kırışıklık ve çizgilere karşı geliştirilmiş. Özelliklerine kısaca değinelim.

 • 25-30 yaştan itibaren ilk mimik çizgilerine karşı bakım sağlar.
 • Göz altı halkalarını azaltır ve parlak bir görünüm sağlar.
 • Kontakt lens kullananlar için uygundur.
 • % 90 oranında doğal içeriklerden oluşur. Paraben ve fenoksietanol içermez.

Ürünün içeriğinde bulunan düzenleyici pigmentler, koyu halkaların görünümünü azaltıyor. Kremin hafif bir yapısı var ve bu yüzden göz etrafında kalın bir tabaka hissiyatı uyandırmıyor. Emilimi kolay ve hızlı. Koku içermiyor. Eğer göz etrafınızda gerginlik hissiniz varsa, rahatlatıyor. Ayrıca yorgunluk hissini de alıyor. Ürünü popüler kılan en önemli özelliği de; hızlı etki göstermesi.


Editörün Mesajı:

Nuxe markasının yaşlanma karşıtı ürünlerinden oluşan Nirvanesque serisiyle ilgili sizleri bilgilendirdik.


Resmi Üreticisi:

https://us.nuxe.com/nirvanesque-anti-wrinkle-care Nuxe markasının Nirvanesque serisine resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Nuxe markasının Nirvanesque serisine 10 üzerinden 7 puan veriyoruz.

BENZER