Skip to content

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid
Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid, normal ve karma ciltler için kusurları düzelten organik bir yüz kremi olan Nuxe Organik Cilt Düzeltici Nemlendirici Sıvı ile cildinizi nemlendirin ve matlaştırın.

Nuxe’nin organik Nemlendirici Sıvısı, kusurları hedeflemek için yeşil biyoteknoloji kullanılarak elde edilen% 100 Fransız kahverengi yosun özü kullanırken optimum hidrasyon sağlar. Formül, gözenekleri, lekeleri, kızarıklıkları ve düzensiz dokuyu düzelterek cilt kalitesini etkili bir şekilde artırarak eşit, temiz ve sağlıklı görünen bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

Doğal kaynaklı hyaluronik asit nem seviyelerini optimize ederken, cilt aynı zamanda hedeflenen bir hidrasyon dozu alırken, açık dokulu sıvı tamamen doğal olan ferahlatıcı bir yeşil-deniz kokusu içinde cildi kozalar. Hassas nemlendirici, cilde eriyerek mat ve yağlı olmayan bir görünüm bırakarak cildi gün geçtikçe güzelleştirir.

Nuxe Organik ürün yelpazesinin bir parçası olan günlük yüz kremi, doğal dünyanın sunduğu en iyi malzemeleri kullanarak cildinizin sağlığını iyileştirmek için organik tarımdan elde edilen% 56 içerikle% 99 doğal köken kullanır.

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid Nedir?

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid ile yorgun, susamış cildi canlandırın. Bu organik yüz kremi, kızarıklık, dehidrasyon ve düzensiz doku / ton alanlarını hedef alarak ten renginin parlak ve dengeli kalmasına yardımcı olur.

Hafif dokulu cilt bakımı, düzeltici ve yumuşatıcı formülü ile yüzünüzü tazeler. Deniz Yosunu Özü, esnek, ipeksi pürüzsüzlükte bir görünüm sağlamak için cilde nem çekmeyi, kuruluk ve pürüzlü bölgeleri beslemeyi amaçlar. Bu güçlü bileşen aynı zamanda fazla yağ üretimini düzenleyerek rahat, matlaştırılmış bir yüzeyle ten rengini geliştirir.

Detoksifiye edici Kahverengi Yosun Özü, daha birleşik bir yüzey için kusurlara karşı savaşırken, Hyaluronik Asit hızlı bir nemlendirme patlamasıyla kuru cildi hafifletir. Normalden karma ciltler için ideal olan bu hafif yüz kremi, zahmetsizce kayar ve hızla emilerek canlı, sağlıklı görünen bir görünümü desteklemeye yardımcı olur.

% 99 doğal kaynaklı içerikler.

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid Ne İşe Yarar?

Yosun özü ve Hyaluronik Asit bazlı bir bakım ürünüdür.
Normal ve karma cildin nemlenmesini optimize eder ve gözenekleri, izleri, kızarıklıkları ve düzensiz cilt dokusunu düzelterek gün geçtikçe kalitesini arttırır.
Taze bir sprey desenine sahip hafif dokusu altında mat bir görünüm kazanır.
Ekolojik ve Organik Kozmetikler Ecocert Greenlife tarafından Ecocert standardına göre sertifikalandırılmıştır.
Bileşenlerin% 99’u doğal kökenlidir.
Malzemelerin% 56’sı Organik Tarımdan geliyor.

İçeriğinin% 99’u doğal kaynaklı olan bu hafif ve ipeksi krem, cildi aydınlatacak, kızarıklığı azaltacak ve gün geçtikçe lekelerle savaşacaktır.

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid İçeriğinde Ne Var?

Nuxe’nin Organic ürün yelpazesi, doğal ve organik içerikler etrafında toplanmıştır.
Bu formülün merkezinde, Brittany kıyılarına yayılan ve çok dayanıklı olduğu bilinen bir tür deniz yosunu özü bulunmaktadır.
Bu bileşen gözenekleri sıkılaştırmak, kızarıklığı hafifletmek ve kusurları düzeltmek için etkilidir.
Kahverengi Yosun özü ve doğal kökenli Hyaluronik Asit kombinasyonu, mat bir yüzeye sahip berrak, dokunulası yumuşak bir cilt sağlar.

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid Kimler Kullanabilir?

Normal ve karma ciltler için nemlendirici, düzeltici bakım.

Nuxe Bio Organic Skin Correcting Moisturising Fluid Nasıl Kullanılır?

Sabah ve / veya akşam temizlenmiş bir yüze ve kullanılıyorsa serumdan sonra uygulayın. Avucunuzun içine bir damla sıvı damlatın, dokuyu ellerinizin arasında ısıtın ve merkezden dışarı doğru hareketlerle yumuşatma hareketleriyle yüze, boynunuza ve dekolte bölgesine uygulayın.

Günlük rutininize daha fazla vegan, organik cilt bakımı katmak mı istiyorsunuz? Rutini tamamlamak için mükemmel eşliği bulmak için Nuxe Organic serisinin geri kalanına bir göz atın.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER