Skip to content

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask
Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask, organik bir yüz peelingi sunan bitkisel bir kokuya sahip kremsi bir bakımdır. Çift pul pul dökülme özelliği (kayısı çekirdeği tozu ve% 100 bitkisel Salisilik Asit) ile idealdir. Böylece cilt dengesine saygı gösterirken cilt dokusunu temizler, arındırır.

Malzemelerin% 99’u doğal kökenlidir. Vegandır.

Nuxe Bio Organic Micro- Exfoliating Nedir?

Nuxe markası Bio Organic serisinin ürün yelpazesi için, doğal cilt bakımına yeni ve cesur bir yaklaşıma sahiptir. Her ürünün biyolojik olarak parçalanabilen, durulanan formülleri yeşil teknolojilerden türetilen aktif bileşenlere öncelik verir ve her bitki bileşenine en uygun ekstraksiyon veya işleme yöntemlerini destekler.
Bunu yaparken marka, minimum çevresel etki ile bileşenlerin potansiyelini ortaya çıkarmayı umduğunu söylemektedir.
Formüller ECOCERT sertifikasına sahiptir ve ortalama olarak % 99 doğal kaynaklı içerikler ve % 52 organik içeriklere sahiptir. Kullanılan tüm yağlar % 100 bitkisel, kokular % 100 doğal kökenlidir. Hiçbir hayvansal kökenli içerik içermeyen ve hiçbir hayvan testi içermeyen (cruelty free) ürünler aynı zamanda Vegan dostudur.
Tüm ürün yelpazesindeki ambalaj geri dönüştürülebilir cam ve plastikten yapılmıştır ve ECOCERT onaylıdır, bu da güzel bir cilt adına tek kullanımlık plastikler konusunda artık suçluluk duyulmaması anlamına gelir.

Nuxe Bio Organik ürün yelpazesi, yüz ve vücut için çok çeşitli heyecan verici cilt bakım ürünleri içerir. Bu, Temel Antioksidan Serumu, Parıltılı Nemlendirici Krem, Canlandırıcı Göz Bakımı, Cilt Düzeltici Nemlendirici, Mikro-peeling Temizleme Maskesi ve Yenileyici Besleyici Vücut Yağı içerir.
% 99 doğal içeriklerle formüle edilmiş tüm cilt tipleri için bir yüz maskesi olan Nuxe Organik Mikro-Eksfoliye Edici Temizleyici Maske ile cildinizi pürüzsüzleştirin, arındırın ve güzelleştirin.

Nuxe’nin kremsi yüz peelingi, doğal dengesini korurken cildin dokusunu gözle görülür şekilde geliştirmek için çifte peeling etkisine sahiptir.

Botanik kokulu, sertifikalı bir organik yüz peelingidir. Bu inanılmaz derecede etkili peeling maskesi, donuk cildi aydınlatacak ve cildinizdeki kalıntı ve kiri ortadan kaldıracak ve yüzünüzün gün boyu taze, yenilenmiş ve ışıltılı hissetmesini sağlayacaktır.

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask İçeriğinde Ne Var?

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask, donuk ciltler için oldukça etkili bir peeling maskedir.
Nazik ama eksiksiz olan bu kremsi maske, cildin dokusunu temizlemek, saflaştırmak ve rafine etmek için çift peeling etkisi (Kayısı Çekirdeği tozu ve% 100 botanik Salisilik Asit) sunarak cildin dengesini korurken kalıcı bir yumuşaklıkta bırakır.

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask Ne İşe Yarar?

Cildinizi parlatırken duyusal bir deneyim yaşamadan önce arkanıza yaslanıp botanik kökenli salisilik asidin çalışmasına izin verebileceğiniz için Nuxe maskesinin hem kimyasal hem de mekanik pul pul dökülme özelliğine sahiptir.

İçeriğindeki bileşen – güçlendirilmiş kayısı çekirdekleri – Fransa’da organik kayısılardan yapılır ve maskede kullanılan bileşenlerin % 17’si organiktir.
Kayısı çekirdekleri, atıkları azaltmaya yardımcı olmak için gıda yan ürünlerinden elde edilen Akdeniz bölgesinde yetiştirilmektedir.
Hafif ama görkemli maske cildinizde zahmetsizce kayarak SPF’yi ve makyajı temelinizden etkili bir şekilde çıkarır.
NUXE Organik Mikro Eksfoliye Edici Temizleyici Maske ile cildinizi gerçekten tazeleyici bir deneyimle şımartın.
Temizleyici, gözeneklerinizden kir ve kiri gidermeye yardımcı olarak derin ve yoğun bir arındırma sağlarken, Kayısı Çekirdeği Tozu ve% 100 Botanik Salisilik Asit nazikçe pul pul dökülür.
Cildiniz, tamamen soyulmuş veya kuruluk hissetmeden, daha parlak, daha aydınlık bir görünüm ile bırakır.
Doğal kaynaklı temizleme maskesindeki bileşenlerin % 99’u ve organik tarımdan elde edilen % 17’si ile cildinizi yalnızca en nazik bileşenlerin kapladığını bilerek güvende olabilirsiniz.

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask Kimler Kullanabilir?

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu temizleyici, cildin pul pul dökülmesini, arındırılmasını ve kalitesini iyileştirir.

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask Nasıl Kullanılır?

Göz çevrenizden kaçınarak nemli yüzünüze kalın bir tabaka uygulayarak haftada bir veya iki kez cildinizi besleyin.

3 dakika dinlendirin ve dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yapın. Soğuk suyla durulayın.

 

Atık azaltma amacını destekleyen şık, koyu yeşil kavanoz % 90 geri dönüştürülmüş cam kullanılarak yapılır – ayrıca camı kullandıktan sonra da geri dönüştürebilirsiniz.
Çevre dostu tasarımlı kavanozu ayrıca cildinize ve çevreye duyarlı % 90 geri dönüştürülmüş cam içerir.

Nuxe Bio Organic Micro-Exfoliating Cleansing Mask ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER