Skip to content

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream
Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream

Normal ve kuru cildin doğal parlaklığını nemlendiren ve yeniden canlandıran bir bakım ürünüdür. İçerdiği narenciye hücreleri ve organik bitkisel yağlardan oluşan üçlüsü (Argan, Macadamia, Kayısı) sayesinde 24 saat nem sağlayan, yumuşak bir narenciye kokusuna sahip kadifemsi bir okşamadır.

Ecocert Greenlife tarafından Ecocert standardına göre onaylanmış Ekolojik Kozmetik.

Bileşenlerin% 99’u doğal kökenlidir.

Malzemelerin% 70’i Organik Tarımdan geliyor.

Cam kavanoz% 90 geri dönüştürülmüş ve% 100 geri dönüştürülebilir.

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream Nedir?

Hafif ama zengin olan kadifemsi losyon cilt tarafından hızla emilerek gözeneklerin derinliklerinde gerekli nemliliği sağlar. Argan, Macadamia ve Apricot da dahil olmak üzere üçlü organik botanik yağlarla doldurulan formül, cildi yeniden nemlendirmek, canlandırmak ve onarmak için çalışır.
Nuxe’nin tamamen yeni organik ürün serisine ait olan bu Organik Glow Zengin Nemlendirici Krem, cildinizi besinler ve 24 saate kadar süren nemlendirme dalgasıyla doldurur, böylece cildiniz esnek ve rahat hisseder.

% 99 doğal kaynaklı bileşenlerden (% 70’i organik tarımdan işlenir) hazırlanmış bu nemlendirici merhem cildinizi besler ve doğal parlaklığını önemli ölçüde artırır – sadece masaj yapın ve parlaklığınızı artırın!

Kadifemsi, narenciye kokulu formül, nemlendirici turunçgil hücreleri ve zengin organik bitkisel yağların (örneğin argan, macadamia ve kayısı) infüzyonu sayesinde cildinizi yumuşak bir şekilde kalıcı nemlendirmek için normal ve kuru cilt tiplerine uygundur.

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream Ne İşe Yarar?

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream

Sağlıklı, ışıltılı bir cilt elde etmenize yardımcı olan normal ve kuru ciltler için nemlendirici krem ​​olan Nuxe Organic Glow Rich ile cildinizin doğal parlaklığını ortaya çıkarın.

Nuxe’nin zengin, kadifemsi kremi, cildi beslerken parlaklığı artırmak için turunçgil hücrelerini ve yumuşatıcı botanik yağları karıştırdığı için 24 saat nemlendirme etkisine sahiptir.

Nuxe Organik Zengin Nemlendirici, ciltle temas ettiğinde patlayan bir Fransız laboratuarından elde edilen% 100 doğal kaynaklı narenciye hücrelerine sahiptir. Vitamin yönünden zengin, antioksidan narenciye hücreleri, yüksek şekeri sayesinde cildin doğal nemlendirme faktörlerini güçlendirerek cildi nemlendirir.

Ultra besleyici formül aynı zamanda canlılığı ve esnekliği artıran organik botanik yağlar (argan, macadamia ve kayısı) kullanarak cildi yumuşatır ve rahatlatır.

% 70 organik kaynaklı% 99 doğal içerikli krem, cilde eriyen lüks kadifemsi bir dokuya sahiptir ve taze, narenciye kokusu verirken yumuşaklığını geri kazandırır.
Yoğun bir şekilde nemlendirmek ve normalden kuruya kadar cildin doğal parlaklığını arttırmak ve günden geceye parıldamasını sağlamak için cilt seven bileşenlerle doludur.

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream İçeriğinde Ne Var?

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream

Argan Yağı, cildin doğal bariyerlerini yeniden inşa etmeye çalışan ve antioksidan koruma sağlayan temel yağ asitleri ve E Vitamini bileşenleri ile doludur.

Aynı zamanda, Macadamia Yağı, daha eşit bir ton ve doku ortaya çıkarmak için herhangi bir kızarıklığı azaltan ve herhangi bir tahrişi soğutan bir anti-enflamatuar etkiye sahiptir.

Son olarak, Kayısı Yağı cildi nemle doldurur, kuru ve donuk bölgeleri hedef alarak cildin parlak ve nemli kalmasını sağlar.
Bu yeterli değilmiş gibi, krema doğal olarak tatlı bir narenciye kokusuyla kokulandırılarak cildi organik bir parfümle süslüyor.

% 99 doğal kaynaklı içerikler, içeriklerin % 70’i organik tarımdan elde edilmektedir.

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream Kimler Kullanabilir?

Tatlı bir narenciye kokusuna sahip kadifemsi bir dokunuş olan bu organik nemlendirici krem, narenciye hücrelerinin 24 saat nemlendirici etkisi ve üçlü ORGANIC botanik yağları sayesinde normal ve kuru ciltler için maksimum parlaklık sağlar.

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream Nasıl Kullanılır?

İdeal olarak bir serumdan sonra, temizlenmiş yüze sabah ve / veya akşam uygulayın.

Ellerinizin arasına bir miktar krem ​​sürün ve içten dışa doğru yumuşatma hareketleriyle yüze, boynunuza ve dekolte bölgesine uygulayın.

Nuxe Bio Organic Glow Rich Moisturising Cream ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER