Skip to content

Neostrata Skin active exfoliating wash

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Neostrata Skin active exfoliating washNeostrata markası tarafından üretimi sağlanmış olan Skin active exfoliating wash ürünü anti aging etkisi sayesinde cilt yapısı üzerinde yeniden yapılandırıcı bir etkiye sahiptir. Türkiye genelinde de birçok insan tarafından kullanımı sağlanmakta olan Skin active exfoliating wash ürünü hassas ve normal cilt yapısına sahip olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Yağlı ya da karma cilt yapısına sahip olan bireyler de rahat bir şekilde Skin active exfoliating wash ürününü tercih edebilmektedir. 15 yaşın üzerindeki bireylerin kullanımı için ideal bir formüle sahip olması ile tercih edilmekte olan Skin active exfoliating wash ürünü lekeli ya da yağlı ve akneli cilt yapısına sahip olan bireyler tarafından da tercih edilmekte olan önemli bir ürün olarak görülmektedir. Skin active exfoliating wash kullanımı ile beraber iyi bir cilt temizliği sağlamak mümkün olacaktır.

Neostrata Skin active exfoliating wash içeriğinde neler var?

SynerG formülünde %8 oranında Glukonolakton ve %0,5 oranında da Maltobionik aside yer verilmiştir. Bitkisel kompleks bir yapıya sahip olması ile tercih edilmekte olan bu ürün aynı zamanda da aloe, gül, salatalık, papatya ve biberiye gibi doğal bileşenleri de içeriğindeki özel formülünde barındırmakta olan bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu bu değerler sayesinde cilt yapısı üzerinde rahatlatıcı ve yumuşatıcı etkilerinin yanı sıra cilt yapısında yatıştırıcı bir etki oluşturmaktadır. Patentli bir ürün oluşu insanlar zerinde rahatlatıcı bir etki oluşturmaktadır.

Neostrata Skin active exfoliating wash nasıl kullanılır?

Neostrata Skin active exfoliating wash kullanımı için ıslak cilt yapısı üzerine yeterli miktarda uygulama sonrasında iyi bir masaj ile beraber cilde yedirilmesi beklenmektedir. Neostrata Skin active exfoliating wash kullanımı sonrasında cilt bol su ile yıkanmalıdır. Günlük kullanıma uygun bir formüle sahip olan Neostrata Skin active exfoliating wash günde iki kez kullanılması yeterli olacaktır. Neostrata Skin active exfoliating wash kullanımı ile beraber etkin sonuçlar elde etmeniz mümkün olacaktır. Günlük olarak ihtiyaç duyacağınız vakitlerde tekrar kullanımını sağlayabilirsiniz.

Diğer özellikleri nelerdir?

Neostrata Skin active exfoliating wash ile beraber etkin bir makyaj temizliği de sağlamak mümkün olacaktır. Bu ürün içeriğinde yer alan PHA yani Poli hidroksi asit değerleri sayesinde önemli bir temizleyici etki elde etmek ve cilt yapısı üzerinde etkin bir aydınlatıcı özellikten faydalanmak mümkün olacaktır. Cilt dokusu üzerinde herhangi bir zararlı etkisi olmayan bu ürün ile beraber köpük ya da sabun içermemektedir. Cilt yapısı üzerinde yoğun bakım etkisi göstermektedir ve biberiye özleri sayesinde de cilt yapınız üzerinde yumuşatıcı bir etki elde etmek ya da tazeleyici bir etki elde etmek de mümkün olacaktır. 125 ml ağırlığındaki bu ürün sayesinde bireyler rahat bir şekilde yaşamını sürdürebilmektedir.

Glikolik asit ne işe yarar?

Sivilce izlerinin giderilmesi, cilt yapısı üzerinde yoğun nemlendirici etki elde etmek, pürüzsüz ve parlak bir cilt elde etmek ya da cilt yapısı üzerinde yağ dengeleyici bir etki elde etmek için de çok önemli bir formüle sahip olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Glukonolakton ne işe yarar?

PHA değerlerinden dolayı cildin ihtiyaç duyduğu nem düzeyini cilde kazandırırken cilt yapısı üzerinde dolaşım sağlayan serbest radikallere karşı bakım sağlayabilir. Bariyer fonksiyonu oluşturmak ve hassasiyet elde etmek konusunda çok önemli etkilere sahiptir.

Neostrata Skin active exfoliating wash ürününü kimler kullanır?

Neostrata Skin active exfoliating wash ürünü tüm cilt türleri için ideal bir kullanıma sahip olması sebebiyle insanların beklentilerini karşılayacak niteliklerde bir yapıya sahiptir ve cilt yapısı üzerinde var olan ölü hücrelerin giderilmesini sağlamakta etkili bir formüle sahiptir.


 Editörün Mesajı:

Neostrata Skin active exfoliating wash hakkında sizlere bilgiler verdik.


Resmi Üreticisi:

http://www.neostratapro.com/product/neostrata+skin+active+exfoliating+wash.do Neostrata skin active exfoliating serisine resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.


 

Puanlama:

Neostrata Skin active exfoliating wash serisine 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

BENZER