Skip to content

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi
Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi, yatmadan önce küçük çocuğunuzu, rahatlatıcı bir çam kokusuna sahip nemlendirici bir göğüs losyonu olan Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi ile sakinleştirin ve rahatlatın.

Bebeğinizi keyifli bir uykuya sokmak için tasarlanan Mustela’nın yatıştırıcı kremi, normal cilde sahip olanlar için uygundur ve doğumdan hemen sonra kullanılabilir.

Mustela’nın ilaçsız dekonjestanı hemen cilde nüfuz ederek çocuğunuzun iyiliğini artıran arındırıcı bir çam kokusu salgılayarak nemlendirme sağlar. İnkar edilemez derecede tatmin edici olan bu yapışkan olmayan krem, cilde yoğun bir yumuşaklık ve rahatlık hissi verir.

Cildin doğal bariyerini güçlendirmek için çalışan Mustela’nın çok amaçlı ovma ürünü, küçük çocuğunuzun cildini nemlendirmek ve cildin mahzen zenginliğini korumak için Avokado Perseose® içerir. Ayrıca, besleyici shea yağı ve doğal olarak iyileştirici bal içerdiği için formül yoğun bir şekilde nemlendirir ve yumuşatır.

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi Nedir?

Uykusuz çocuklar ve her gece bebeklerini uykuya daldırmak için ilaçlara güvenmek istemeyen ebeveynler için mükemmel olan bu formül, uykuyu teşvik etmek için ferahlatıcı, bitkisel bir koku ve besleyici bir formül içerir. Ayrıca, kremsi losyonu bebeğinizin cildine nazikçe masaj yaparak bu formül çok duyusal hale gelir.
Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi 40ml, rahatlık ve rahatlama sağlamak için nemlendiren ve yatıştıran, bal özlü ve ferahlatıcı çam kokulu bir merhemdir.

Bu balsam, cilt bariyerini koruyan, nemlendiren ve cildin hücre zenginliğini koruyan patentli bir doğal aktif olan Avokado Perseose içerir. Ayrıca yatıştırıcı ve nemlendirici özelliklere sahip Shea yağı ve bal özü içerir.

Eriyen dokusu masaj için idealdir ve cildi yumuşak, yapışkan bir etki bırakmadan bırakır. Cilde arındırıcı ve ferahlatıcı çam kokusu bırakır.

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi Ne İşe Yarar?

Avokado Perseose, patentli doğal içerik: nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.
Shea yağı ve bal özü: yumuşatır ve nemlendirir.
Ferahlatıcı çam kokusu: Bebeği daha rahat ettiren ferahlatıcı kokular sunar.
Cildi nemlendirir ve yatıştırır.
Bebeğinizin rahatlığını ve rahatlamasını teşvik eder.
Ürünün yatıştırıcı ve rahatlatıcı eylemleri, huzurlu ve dinlendirici bir gece için yatmadan önce zindelik ve rahatlama sağlar.

Annelerin% 87’si ürünü kullanmayı keyifli buldu.
Pediatrik gözetim altında 10 günlük bir süre boyunca 77 çocuk üzerinde çalışma yapılmıştır:
Ürünü nazik masajlarla uygulamak bebeği rahatlatır:% 70.
20 kişi üzerinde duyusal analiz:
Ürünün, bebeklerin daha iyi nefes almasına yardımcı olan bir kokusu vardır:% 70.
Masajla uygulama bebeğin daha rahat olmasını sağlar:% 82 katılıyorum (2a).
Ürün tatmin edici:% 91 (2b)
(2) Dermatolojik ve pediatrik kontrol altında 65 bebek ve çocuk üzerinde 10 günden fazla süren kullanım testi (2a: öz değerlendirme; 2b: araştırmacı).

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi İçeriğinde Ne Var?

Yüksek toleranslı, hipoalerjenik, dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben içermez, ftalat içermez, fenoksietanol içermez, terpen içermez.

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi, bebeğinizi rahatlatmak ve iyi bir gece uykusuna hazırlamak için mükemmel bir doğal bir üründür.

Formül, yenidoğanlarda kullanılacak kadar naziktir ve bebekler için çok sert olabilecek Kafur, Mentol ve Okaliptüs içermez.

Bebeğinizin gece boyunca rahat etmesi için bebeğinizin göğsüne nazikçe masaj yapın. Shea Yağı ve Bal özleri cildi yumuşatırken, Lime Blossom ve Papatya özleri doğal rahatlamayı teşvik eder.Çam ve Biberiye kolay nefes almayı destekler.

% 97 bitki bazlı bileşenlerden oluşur ve bebeğin hassas cildini korumaya yardımcı olan patentli bir doğal bileşen olan Avokado Perseose ile formüle edilmiştir.

Hipoalerjeniktir ve alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için özel olarak formüle edilmiştir. Pediatrik ve dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi Kimler Kullanabilir?

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi 0+ aylık bebekler için önerilir.

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi Nasıl Kullanılır?

Doğumdan itibaren kullanın. Yatmadan önce günde iki kez kremi bebeğinizin göğsüne nazikçe masaj yapın.
Çevre Dostu: Mustela ürünlerinin tamamı bitki bazlı bileşenlerden yapılmıştır ve biyolojik çeşitliliğin korunmasına inanmaktadır.

Mustela Yatıştırıcı Göğüs Kremi ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Mustela Bebek ve Çocuk bakımına dair diğer makalelerimizi incelemek için tıklayınız.

BENZER