Skip to content

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50
Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50

Tüm cilt tipleri için çok geniş spektrumlu bir SPF sprey olan Mustela Yüksek Koruma Güneş Spreyi SPF50 ile küçüğünüzün cildinin UV ışınlarına karşı korunduğundan emin olun.

Bebeklerin ve çocukların hassas cildi için özel olarak formüle edilmiş bu güneş koruyucu yüz, vücut ve hatta güneşe tahammülsüz ve atopik ciltler için kullanılabilir.

Yağlı ve yapışkan güneş losyonlarından nefret eden çocuklar için ideal olan bu hafif, giyilebilir sprey, giysileri lekelemeden veya beyaz bir döküm etkisi bırakmadan cilde anında karışır.

Dahası, bu güneş spreyi plaj çantanıza yerleştirmek için mükemmeldir; hem tuzlu hem de klorlu su dahil olmak üzere son derece kum, ter, sürtünme ve suya dayanıklıdır.

Güneşe uzun süre maruz kalmak, kısa vadede ve aynı zamanda uzun vadede, özellikle:
– Güneş çarpmasına , rahatsızlık ve / veya baş ağrısına neden olabilen kızılötesi ışınlar ve hatta akut dehidrasyon ve bilinç bozukluğu ile birlikte sıcak çarpmalarına neden olabilir – özellikle çocuklar.
– UVB ışınları ve daha az ölçüde UVA ışınları epidermisi yakabilir ve güneş yanığına neden olabilir .
– Birkaç yıl sonra, uygun koruma olmaksızın tekrarlanan maruz kalma , UVA ışınlarının etkisi altında cilt yaşlanmasına ve hatta UVB ışınlarının etkisi altında cilt kanserine yol açabilir .

Yine de sakin olun! Maruz kalmaktan kaçınamadığınızda bebeğinizi güneşten korumak için birkaç basit kurala uyun ve iyi bir güneş kremi kullanın.

Bebeğiniz altı aylık olduktan sonra bebekler ve çocuklar için özel olarak formüle edilmiş losyonları veya spreyleri kullanabilirsiniz. Küçük bebeklerde güneş koruyucu kullanmanın güvenliğinden veya etkinliğinden tam olarak emin olamayız. Bu nedenle bebeğinizi ilk altı ayı güneşten tamamen uzak tutmanız önerilir .

Bebeğiniz altı aylık veya daha büyük olduğunda, en az 15 SPF (Güneş Koruma Faktörü) olan bir güneş kremi seçin . Ayrıca, güneş kreminin dört veya beş yıldızlı derecelendirmeye sahip geniş spektrumlu bir marka olduğunu belirten etikete bakın . Bu etiket, iyi UVA ve UVB koruması sağladığı anlamına gelir.

Elleri ve ayakları da dahil olmak üzere bebeğinizin cildinin giysi veya şapka ile kaplı olmayan her yerine bol miktarda güneş kremi sürün. Muhtemelen beklediğinizden çok daha fazla, erik büyüklüğünde bir güneş koruyucuya ihtiyacınız olacak.

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50 Nedir?

Mustela Sun Lotion SPF 50+ Bebekler – Çocuklar 300ml çok yüksek yüz koruması, bebeklerin ve çocukların hassas ciltleri için özel olarak oluşturuldu. Patentli doğal aktif içeren filtreleme sistemi sayesinde bu yüksek toleranslı süt, cildi güneşten verimli bir şekilde korur ve bu hassas ciltlerin sağlığını koruyarak hücre zenginliğini korur. Dokusu kolay uygulanır, uygulandığında görünmez ve suya dayanıklıdır. Hipoalerjenik. % 0 parfüm, alkol, paraben, nonopartiküller, oktokrilen.

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50 Ne İşe Yarar?

Çok yüksek koruma SPF50 + UVB UVA
Suya çok dayanıklı
Avokado Perseose® sayesinde cilt bariyerini güçlendirir ve bebeklerin ve çocukların cildinin hücresel zenginliğini UV ışınlarından korur.
Kıyafetler üzerinde leke bırakmaz.
Yapışkan olmayan hafif dokuya sahiptir.

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50 İçeriğinde Ne Var?

Güneş yanığı ve güneş hasarı riskini etkili bir şekilde en aza indirmeye çalışan formül, çocuğunuzun olgunlaşmamış cildini korumak için UVA ve UVB filtreleri içerir.

Formül, koruyucu niteliklerinin yanı sıra cilt bariyerini güçlendirir ve nemlendirici Avocado Perseose® ile hücresel zenginliğini korur. Bebeğinizin cildini koruyucu bir filmle saran formül, çocuğunuzun cildinin güneşe maruz kaldıktan sonra esnek ve nemli hissetmesini sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50 Kimler Kullanabilir?

Atopik cilt dahil ışığa duyarlı ve toleranssız ciltler için uygundur
Dermatolojik ve pediatrik gözetim altında kontrol edilir
Yüksek tolerans

Mustela Very High Protection Sun Lotion Spf 50 Nasıl Kullanılır?

Güneşe çıkmadan önce yüze ve vücuda bolca uygulayın, cildinize eşit bir tabaka püskürtün. En az iki saatte bir doldurun. Yüzdükten sonra kuru cilde tekrar uygulayın ve terleme durumunda tekrar uygulayın.

İpucu: Kulaklar, ayak üstü ve diz arkası gibi hassas bölgelere uygulamayı unutmayın.

Güneşli günlerde küçük çocuğunuzun cildini, çocuklar için özel olarak tasarlanmış güneş kremleri ve güneş sonrası losyonları içeren Mustela’nın güneş bakımı koleksiyonu ile koruyun ve yatıştırın.

Mustela Very High Protection Sun Lotin Spf 50 ürününü incelemek için tıklayınız.

Anne ve Bebek bakımına dair makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER