Skip to content

Mustela Anne Bakım Ürünleri

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

FB,86311,86,mustela-ayicikli-bebek-bakim-seti-sampuan-ve-sabun-mustela[1]Mustela, öz veri ile kendilerini yeni doğmuş bebeklerine adayan annelere; kendileri ve bebekleri için ödül niteliğinde ürünler sunuyor.

Mustela anne serisi, anne adaylarının hamilelik döneminde ve doğum sonrasında güvenle kullanabilecekleri ürünler içeriyor. Hamilelik nedeni ile cildin deformasyona uğramasını engellemek için üretilen ürünlerin başında Mustela çatlak oluşumunu önleyici vücut bakım kremi geliyor. Bu krem zengin içeriği ile ciltteki çatlak oluşumunu engellemeyi hedeflerken, aynı zamanda cildin yumuşak ve pürüzsüz hissedilmesini de sağlıyor. Etkinliği kanıtlanmış olan Mustela çatlak oluşumunu önleyici vücut bakım kreminin, emzirme döneminde de kullanımı uygundur. Eğer krem kullanmaya başlamadıysanız ve çatlaklarınız oluştu ise, Mustela oluşmuş çatlakları iyileştirici bakım kremi ile çatlak görünümünü azaltabilirsiniz. Hafif yapısı ile yağlı ve yapışkan bir his bırakmadığından, severek kullanacağınız formda bir üründür. Ayrıca Mustela rahatlatıcı bacak kremi ve Mustela nemlendirici vücut kremi ile gebelik dönemi boyunca kendinizi şımartırken, cildinizin ihtiyacı olan bakımı da sağlamış olursunuz.

Hamilelik döneminde süt hormonlarının ve süt kanallarının etkisiyle büyüyen göğüsleriniz, emzirme döneminin sona ermesiyle sarkabilir. Mustela yatıştırıcı ve sarkmaları önleyici göğüs bakım kremi kullanarak bu tür olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Bu ürün emzirme hijyeniği kurallarına uyulduğu takdirde, emzirme döneminde de rahatlıkla kullanılabilir. Meme başı çatlakları da emzirme döneminin en sıkıntılı geçen sürecidir. Özellikle doğumdan sonraki ilk aylarda yaşanan bu problem, birçok annenin bebeğini emzirmekten vazgeçmesine dahi sebep olmaktadır. Mustela meme başı çatlak kremi ile hızlı ve etkili sonuç alarak, meme başı çatlaklarının artık korkulu rüyanız olmamasını sağlayabilirsiniz. Kadınların canını sıkan diğer bir konu ise hamilelik ve emzirme döneminde alınan kilolardır. Mustela doğum sonrası sıkılaştırıcı bakım jeli, eski formunuza kısa zamanda ulaşmanız için bakım sağlayabilir.

Mustela bebek serisi, çok daha fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Günlük bakım ürünleri, banyo ürünleri, koruyucu bakım ürünleri, bez değişim ürünleri Mustela bebek serisinin ana başlıklarıdır. Bu seri, tamamen bebeğiniz cilt ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilmiştir. Ayrıca yüksek koruma faktörlü Mustela güneş ürünleri de bebeğinizi güneşin zararlı ışınlarından korumanız için kullanılabilir.

BENZER