Skip to content

Murad Razor Burn Rescue – Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel

Dr Murad Razor Burn Rescue - Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel
Murad Razor Burn Rescue – Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Murad Razor Burn Rescue – Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel, güçlü formül, cildi iyileştirici antioksidanların ve kızarıklığı azaltan antienflamatuvarların eşsiz bir karışımıyla aşılayarak tıraş bıçağı yanması, tıraş tahrişi, çarpma ve batık tüylerle savaşır.
Eşsiz formül anında rahatlama sağlar ve cildin yumuşak, pürüzsüz ve yatıştırılmış görünmesini ve hissetmesini sağlar. Antioksidanların benzersiz bir karışımı, cildi serbest radikal hasarına karşı korurken kızarıklığı azaltan antienflamatuvarlar cildi yatıştırır ve sakinleştirir.

Razor Burn Rescue®, saç köklerini ölü deri hücrelerinden ve bakterilerden temizleyerek cildin yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlar. Tıraş olduktan sonra az miktarda Razor Burn Rescue® uygulayın ve her gün tıraş olsanız bile cildiniz sağlıklı ve güçlü oluncaya kadar her gün bir iyileşme göreceksiniz!

Çay Ağacı Yağı – Sağlıklı cildi desteklemek için cildinizi lekelere neden olan bakterilerden koruyun. Glikolik Asit – Güzel, sakin ve sağlıklı görünen bir cilt için saç köklerinden tahriş edici ölü deriyi ve kalıntıları temizleyin. Neem Yaprağı Ekstresi ve E Vitamini – Cildinizi eşsiz bir iyileştirici antioksidan karışımı ile beslerken cildinizi rahatlatın ve nemlendirin.

Batık Tüyler Nedir? Tıraş Olurken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dr Murad Razor Burn Rescue - Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel

Yüzünüzde ağrılı bir yumru oluşursa ve bunun sivilce olmadığından eminseniz, muhtemelen kıl dönmesinden muzdaripsinizdir.

İç içe geçmiş yüz kılı, tıraş edilmiş, ağda yapılmış saçın kıvrılması ve yüzeye doğru değil, yanlamasına cildinize doğru uzamasıyla oluşur. Ölü cilt hücreleri kıl köklerini tıkadığında ve saçı cildinizin altında farklı bir açıda büyümeye zorladığında da meydana gelebilir. Saçınız doğal olarak kıvırcıksa, kıl dönmesi ihtimali artar.

İç içe geçmiş bir saçın belirtileri arasında kırmızı veya kabarık bir yumru bulunur veya kistlere veya çıbanlara benzer daha büyük ağrılı şişlikleriniz olabilir. Batık yüz kılları da kaşıntılı, rahatsız edici ve çirkin olabilir. Ancak çoğu durumda, bu sorun tedavi olmaksızın kendiliğinden düzelir. Can sıkıcı olmanın yanı sıra, çoğu batık yüz kılları nadiren endişe kaynağıdır. Bir istisna, iç içe geçmiş bir saçın enfekte olmasıdır. Bu durumda enfeksiyonu tedavi etmek için bir antibiyotiğe ihtiyacınız olabilir.

Cildinizde kıl dönmesi ve batık tüylerin oluşumunu engellemek için cildinizi her gün yıkayın, jilet bıçağınızı değiştirin ve tıraş yönteminizi değiştirip kendinizi geliştirin.

Murad Razor Burn Rescue – Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel Nedir?

Murad Razor Burn Rescue, cildinizi tıraşın neden olduğu tahrişlerden arındıracaktır. Cildinizi iyileştirici antioksidanlar ile aşılayarak tıraş sonrası kızarıklık, kıl dönmesi ve tıraş bıçağı yanıklarına karşı cildinizin temizlenmesine yardımcı olur.

Kızarıklığı ve tahrişi yatıştırır. Ölü cilt hücrelerini yok eder. Pürüzsüz bir doku için cildi nemlendirir.

Murad Razor Burn Rescue – Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel Ne İşe Yarar?

Cildi benzersiz bir iyileştirici antioksidan ve antienflamatuvarları azaltan kızarıklık karışımıyla aşılayarak tıraş bıçağı yanması, tıraş tahrişi, tıraş bıçağı darbeleri ve batık tüylerle savaşır.

Glikolik Asit, saç köklerinden tahriş edici ölü deriyi ve kalıntıları temizler.

Kıl köklerini tıkayabilen ve çatlamalara neden olabilecek ölü cildi ve bakterileri temizler.

Çay Ağacı Yağı, lekelerle mücadele etmek ve sağlıklı görünen bir cilt sağlamak için bakterileri temizler.

Benzersiz bir Neem, E Vitamini ve Panthenol kompleksi yatıştırıcı, nem açısından zengin bir antioksidan infüzyon sağlar.

Hafiftir, ancak nem bakımından zengindir, cildi yatıştırır ve rahatlatır.

Kremsi losyon, tıraştan sonra cildi nemlendirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve sakinleştirmeye yarar.

Murad Razor Burn Rescue – Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel İçeriğinde Ne Var?

Anti-enflamatuarlar sayesinde tıraş sonrası kızarıklığı azaltmak için Murad’ın Razor Burn Rescue ürününü kullanın.
Glikolik asit, tıkanmış saç köklerinden tahriş edici ölü deriyi ve döküntüleri temizler.
Çay ağacı yağı, lekelerle mücadele etmek ve sağlıklı görünen bir cildi desteklemek için bakterileri yok eder.
Eşsiz bir neem, E vitamini ve pantenol kompleksi, yatıştırıcı, nem açısından zengin bir antioksidan infüzyonu, yakın bir tıraş için mükemmel bir sonuç sağlar.

Murad Razor Burn Rescue – Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel Kimler Kullanabilir?

Özellikle tıraş olan herkes için geliştirilmiş olan bu ürün, her zaman banyo dolabında saklanması gereken nihai üründür.

Murad Razor Burn Rescue – Kıl Dönmesi ve Kızarık Cilt İçin Jel Nasıl Kullanılır?

Tıraş olduktan sonra her gün yüzünüze ve boynunuza az miktarda uygulayın. Ciddi tıraş bıçağı yanıklarında, alan temizlenene kadar günde iki kez kullanın, ardından yalnızca tıraştan sonra kullanmaya devam edin. En iyi sonuçlar için Face Defense SPF 15 ile devam edin.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

 

BENZER