Skip to content

Lierac Phytolastil Gel

Lierac Phytolastil Gel
Lierac Phytolastil Gel
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

İnsan vücudu çok hassas bir yapıya sahiptir. Bununda en önemli sebeplerinden biri de vücut veya cilt bölgesinde bulunan deri tabakasının her yerde aynı özelliği göstermemesinden kaynaklanan durumdan dolayıdır. Özellikle insan vücudunda bulunan deri tabakasının bazı organlarda aşırı derece de kalın olması bazı organlarda da çok narin bir yapıya sahip olması kullanıldıkları bölgeye göre değişim göstermesi ile alakalıdır. İnsanların göz ve dudak bölgesinde bulunan deri yapısı ile el veya ayaklarında bulunan deri yapısının aynı olmadığını bilmekteyiz. Göz ve dudak gibi çok hassas organlarda insanların kullanım amacına göre ne kadar hassas olduğu görülürken el ve ayaklarda kullanılan deri tabakasının insanın ihtiyaçları gereği birçok işi yaparken el ve ayakların maruz kaldığı tepki veya etkilere karşı dayanıklı olması için kalın yapıda bulunmaktadır.

İnsan vücudunda bulunan deri ve cilt yapısının bir diğer özelliği de şüphesiz olarak esnek bir yapıya sahip olmasıdır. Özellikle doğum halinde sonra el kadar olan bebeklerin ölüm haline kadar birçok boy ve kilo değerlerine sahip olması aslında derinin ne kadar esnek ve hassas olduğuna bir işarettir. Ama bu durum bazen istenmeyen durumlarında ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bununda nedeni hamile bir bayan 9 ay sonra doğum olayını gerçekleştirmesi ile birlikte zayıflamaya ve fazla kilolardan kurtulma adına bir anda değişim sürecine girer. Bu arada bayanın karın bölgesi başta olmak üzere kalça ve ayaklarından meydana gelen aşırı deri esnekliğinden dolayı ortaya cilt rahatsızlığı olan çatlakların meydana gelmesi başlar. Bu sebeple özellikle de bayanların hiçte istemediği bir durum ortaya çıkar.

Cilt yüzeyindeki bir çatlak asla bir bayan tarafından istenmez ve bu durum için kendisinin yapacağı tek şey, çatlak önleyici krem veya jelleri kullanmak olacaktır. Ama karın bölgesi ve cilt yüzeyi çok hassas bir yapıya sahip olduğu için bu bölgelerde kullanılacak dermokozmetik ürünlerin son derece kaliteli ürünlerden meydana gelmesi gerekir. Hamile bayanlar veya fazla kiloya sahip olan insanlar için yeni geliştirilmiş bir formül olan Lierac phytolastil çatlak tedavisi jeli, insanların spor yaparak toparlayamadığı karın ve vücut bölgesini çok kısa sürede toplamaya yardımcı olur.

Lierac dermokozmetik firması 1975 yılından bu yana kendi laboratuarlarında uzman dermatologlarının sayısız deneyden sonra elde etmiş olduğu ürünlerden biri olan Lierac phytolastil çatlak tedavisi jeli insanların vücudunda meydana gelen çatlakları ortadan kaldırarak vücut bölgesinin sıkılaşmasını sağlamaktadır. Güzel görünme ve bakımlı olmak için özellikle de bayanların bu hususta çok hassas olduğunu bilen Fransız firması 40 yıla yakın tecrübesi ile bu ve bunun gibi cilt bakım ürünlerini kadınların kullanımına sunmaktadır. Bu ürün sadece hamile bayanların belirli bir dönemden sonra değil, erkeklerinden fazla kilolarından kurtulduktan sonra istedikleri vücut bölgesinde kullanmayı sağlamaktadır.

Her cins yapısı için uygun olan Lierac phytolastil çatlak tedavisi jeli, zengin içeriği sayesinde hem doğal bileşenlerden oluşmakta hem de çatlakları yok etmesinden sonra insan vücudunun sıkılaşmasına yardımcı olarak iki tedavinin bir anda yapılmasını sağlamaktadır. İçeriğinde bulunun jel sayesinde vücut bölgesine uyguladığınız yere kısa süreliğine masaj yapılması ile birlikte son derece mükemmel bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.  Lierac phytolastil çatlak tedavisi jel istenirse emziren bayanların zamanla göğüs uçları çatlamaya başlayacağı için göğüs uçlarına da sürerek bu sıkıntıdan kurtulmayı sağlayabilirler. Böylece hem sağlıklı bir görünüme kavuşmuş olurlar hem de ürünün son derece doğal olan bileşenlerden elde edilmesinden dolayı bebeğe herhangi bir şekilde yan etkisi bulunmamaktadır.

BENZER