Skip to content

La Roche Toleriane Fluid ile Yağlı-Hassas Ciltleri Nemlendirin

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

La Roche Toleriane FluidCilt bakımı oldukça zordur. Cildi sürekli nemli tutmak ve yağlanmasını engellemek gün içerisinde cildin karşılaştığı etkilerden dolayı zordur. Sağlıklı bir cilt yapısına erişmek için, sağlıklı ciltlere kavuşmak için dışarıdan bir etken almak gereklidir. Çünkü yağlı ve hassas cilt yapıları, cildin yağ dengesini sağlayamamakta, ciltte istenmeyen aknelerin oluşmasına neden olmaktadır. Bu yüzden geliştirilmiş olan la roche toleriane fluid cildin yağ ve sebum dengesini sağlamaktadır. Sağlıklı ciltlere kavuşmanızı sağlayabilir.

La Roche Toleriane ve Fluid

En az 30 yıllık bir geçmişe sahip olan La Roche Posay markası dünyada çok saygın bir yere sahiptir. Buna hem bünyesinde çalışan önemli dermatologlara hem de özel olarak kullandığı termal suya borçludur. Genel marka amacı olarak, her cilt yapısına özel tasarladığı cilt bakım ürünleri ile sağlıklı ve güçlü ciltleri sizlere sunmaktadır. Önemli serilerden bir tanesi olan la roche toleriane fluid ürünü sayesinde hassas ciltler zarar görmeden nemlenme imkanı bulmuştur. İçerisinde paraben, parfüm ve sabun bulunmadığı için de ciltte alerjik reaksiyon göstermez. Aynı zamanda yağsız bir nemlendirici olan bu ürün sayesinde kullanım esnasında sivilce oluşumu gibi sorunlar görülmemektedir. Karma ve normal ciltler içinde uygun bir nemlendirici olan la roche toleriane fluid ürünü, cildin dış etkenlere karşı da daha güçlü olmasını sağlamaktadır.

La Roche Toleriane Fluid ile Daha Sağlıklı Bir Cilde Sahip Olun

)Hassas ciltler baz alınarak üretilen La Roche Toleriane Fluid ürünü, karma ciltler içinde uygun bir bakım ürünüdür. Yağ içermeyen bir yapıya sahip olduğu için ciltte yağlanma, sivilce oluşumu ve kızarıklık oluşumu gibi sorunlar ile karşı karşıya gelme ihtimaliniz yoktur. İçerisinde bulunan termal suyun etkisiyle cildinizi ferahlatmakta ve rahatlatmaktadır. Cildinize sürdüğünüz anda kolayca emilmektedir. Bu sayede de cildinizin üzerinde bir tabaka varmış hissi yaratmamaktadır. Formülündeki zengin mineral yapısı ile cildi nemlendirirken beslemektedir. Özellikle hassas ve yağlar için en avantajlı özelliği yağ bulundurmamasıdır. Pul pul dökülen ciltlerinde tercih ettiği bir ürün olan bakım losyonu bu döküntüleri de engellemektedir.

La Roche Toleriane Fluid ile Daha Nemli Ciltlere Sahip Olun

La Roche Toleriane FluidHassas ciltleri düşünen bu La Roche Toleriane Fluid ürün, kuru ve karma cilt yapıları için de uygun bir bakım losyonudur. İçerisinde bulunan gliserin ile cildi anında yumuşatmaktadır. Yağsız bir formüle sahip olduğu içinde cildi aşırı yağlandırmamakta gerektiği kadar nemlendirmektedir. Sebum ve yağ dengesi cilt sağlığını etkileyen en önemli faktörler arasında bulunmaktadır. Bu ürün sayesinde cildiniz dengeye gelmektedir. Paraben ve zararlı kimyasalları formülünde bulundurmaması cildin alabileceği zararları da engellemektedir. Hassas ciltlerde kullanılan ürünler genellikle kızarık oluşumuna yol açmaktadır. Fakat La Roche Toleriane Fluid yapısında bulunan termal suyu ve koruyucu mineraller bu durumu engellemektedir.

La Roche Toleriane Fluid ile Alınan Önemli Sonuçlar

La Roche Toleriane FluidMarkanın genel amacı her cilt yapısına özel bakım serisi oluşturmaktır. Bu amacını her geçen gün ilerleterek ilerleyen La Roche Posay markası, hassas cilt yapılarına fazlasıyla önem vermektedir. bu yüzden de ürettiği bakım ürünlerinde zararlı kimyasallara yer vermemektedir. Aynı zamanda formülünde bulunan termal suyu sayesinde cildi beslemekte ve gençleşmesi için bakım sunar. Aynı zamanda yağ bulundurmayan bir ürün olan La Roche Toleriane Fluid sayesinde cilt dengesi korunmaktadır. Kuru ve karma ciltlerin de tercih ettiği bir ürün olan La Roche Toleriane Fluid, cildi gerektiği kadar nemlendirmektedir. 


Kaynakça:

http://www.dermokozmetik.net.tr/kategori/la-roche-posay La roche posay markası hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

iz.

BENZER