Skip to content

La Roche Posay Lipikar Syndet AP

La Roche Posay Lipikar Syndet AP
La Roche Posay Lipikar Syndet AP
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

La Roche Posay Lipikar Syndet AP, bebekler, çocuklar ve şiddetli kuru cilde sahip yetişkinler için vücut yıkama.
La Roche-Posay Lipikar Syndet AP  kuru ve hassas cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş tahriş önleyici bir vücut temizleyicidir. Sabun içermeyen formül cildi nazikçe temizlerken tahrişi yatıştırır ve şiddetli kuruluğu azaltır.

La Roche-Posay araştırması, egzamaya yatkın cildin kalıcı olarak rahatlaması amacıyla cildinizdeki görünmez canlı bakteri ekosistemi olan mikrobiyomunu yeniden dengelemeniz gerektiğini göstermiştir.
Bu nazik, sabun içermeyen vücut yıkama sıvısı, cildin kendi lipitlerini (seramidler) üretmesine yardımcı olarak cilt bariyerini yeniden oluşturur, cildin mikrobiyomunu onarır ve yeniden dengeler.

La Roche Posay Lipikar Syndet AP Nedir?

Lipikar Syndet AP + hemen yatıştırır ve duştan itibaren şiddetli kuruluğu azaltmaya yardımcı olur.
Bu ultra nazik temizleyici, çok yumuşak bir köpük üretirken, yumuşaklık ve cilt arındırma arasında en iyi uzlaşma için optimize edilmiş yüzey aktif madde seviyesine dayanmaktadır.
Cildi suyun kurutucu etkilerinden korumaya yardımcı olur ve cildi rahatlatır.

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP + Vücut Yıkama Kremi, kuru ve çok kuru hassas ciltler için formüle edilmiş temizleyici bir vücut yıkamadır.
Yeni doğanlar, çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Doğal olarak yatıştırıcı olan sakinleştirici La Roche-Posay Termal Suyu içerir.
Hassas cilt üzerinde dermatolojik olarak test edilen Lipikar Syndet AP + Yıkama Kremi sabun ve koku içermez.
La Roche-Posay, temizlemeden sonra Lipikar Baume AP + Vücut Balsamı gibi lipit yenileyici bir vücut kremi kullanılmasını önerir.

La Roche Posay Lipikar Syndet AP

La Roche Posay Lipikar Syndet AP Ne İşe Yarar?

LIPIKAR Syndet AP +, Shea Butter ve Niacinamide ile zenginleştirilmiş, atopik egzamaya yatkın cildin belirleyici faktörlerine etki eden yeni ve özel bir patentli aktif bileşen olan Aqua Posae Filiformis ile ilişkili ultra nazik bir vücut yıkama formülüdür.

Yüksek tolerans sağlar.
La Roche-Posay Lipikar Syndet Temizleyici Krem-Jel, tahrişi azaltmak ve sert suyun kuruma etkilerini nötralize etmek için aşırı kuru ve tahriş olmuş ciltler için formüle edilmiş günlük bir vücut temizleyicidir.
Hassas, tahriş olmuş ve kuru ciltler için besleyici bir formülasyon olan La Roche-Posay Lipikar Syndet AP + – Lipid Yenileyici Krem Yıkama ile cildinizi baştan ayağa yatıştırır ve korur.

Tahriş önleyici kremsi jel yıkama, kaşıntı, egzama ve pul pul dökülmeye meyilli, susuz kalmış ve rahatsız ciltlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tüm ailenin kullanımına uygun olan hafif temizleyici, yüzü ve vücudu suyun kurutucu etkilerinden koruyacak ve cildin temizlenmiş, yumuşak ve yatıştırılmış hissi bırakarak nemlenmesine yardımcı olacaktır.

Duş kremsi jelinden çok daha fazlası olan bu, hassas ve kuru cildin herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan şımartılmış hissetmesini sağlamanın harika ve nazik bir yoludur.

Tüm ailenin kullanımına uygun olması ve özellikle bebekler için hassas kafa derileri ve ayrıca pişik için kullanılabilir.

Duştan sonra klinik olarak kanıtlanmış 24 saat hidrasyon *

Duştan 10 dakika sonra cilt kuruluğunda% 67 azalma.
Lipikar Balm AP + M ** ile rutin kullanımın klinik sonuçları:

Kaşıntıda % 41 azalma
Uyku kaybında % 42 azalma
Yaşam kalitesinde % 69 iyileşme
* Kuru ve çok kuru cilde sahip 43 kadın üzerinde yapılan kozmeto-klinik çalışma, Dermascore tarafından hemen ve 7 günlük günlük duş kullanımından 24 saat sonra puanlandırılmıştır.

** 51 denek (çocuklar ve yetişkinler) üzerinde 2 hafta boyunca klinik çalışma.

La Roche Posay Lipikar Syndet AP İçeriğinde Ne Var?

Shea yağı ve Niacinamide ile formüle edilmiş olan La Roche-Posay Lipikar Syndet Temizleyici Krem-Jel, cildi temizlerken esnekliği geri kazandıran yüksek toleranslı bir jeldir.

Cildin bariyer işlevini yeniden yapılandırmaya yardımcı olmak, her kullanımda rahatlığı ve esnekliği geri kazandırmak için % 10 konsantrasyonda nemlendirici gliserin içerir.

Derinlemesine besleyici shea yağı ve anti-inflamatuar niasinamidden oluşur.
Sabun içermez, kokusuzdur ve paraben içermez.

La Roche Posay Lipikar Syndet AP Kimler Kullanabilir?

Hassas, çok kuru, tahriş olmuş ve kaşınmaya neden olan cilt, atopik egzamaya yatkın cilt,  bebek kafa derisi ve bebek pişiği endişelerinde kullanıma uygundur.

Aile boyu kullanıma uygundur.

La Roche Posay Lipikar Syndet AP Nasıl Kullanılır?

Avucunuzun içine küçük bir miktar koyun. Nemli cilde uygulayın. Nazikçe masaj yapın. Durulayın.

Günlük kullanın.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER