Skip to content

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant

La Roche Posay Effaclar Duo(+) Unifiant
La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant kusurları, tıkanmış gözenekleri ve izleri hedeflerken tamamen renkli bir kaplama sağlar. İki birleştirici renkte mevcuttur: Hafif ve Orta.
Anında kusurlar ve izler azalır ve cilt doğal olarak bütünleşir (herhangi bir maske etkisi olmadan).
Cilt nemlenir ve matlaşır; 12 saat sonra: Kızarıklık ve kusurların görünümü azalır; 8 gün sonra: Kusurlar gözle görülür şekilde azalır. Cilde 24 saat nemlendirme ve uzun süre kalıcı matlaştırıcı bitiş. Yapışkan olmayan, yağlı olmayan bir son kat sağlamak için hızla emilir.

Bu renkli bakım, gözenekleri açar, kusurları düzeltirken cildinizi matlaştırır ve bütünleştirir. Yüzünüzü anında birleştirmek için kusurları ve kırmızı işaretleri hafifletir.

Birkaç gün kullanımdan sonra kusurlar azalır ve birkaç hafta sonra gözenekler açılır, cilt dokusu arınır, parlaklık kontrol edilir.

Procerad: kırmızı veya kahverengi lekelerin görünümüne karşı korumaya yardımcı olur; Mannoz: Hücre döngüsünün uyarılmasına yardımcı olur; Niasinamid: Vitamind B3 kızarıklığı yatıştırır ve azaltır; LHA ve salisilik asit, ölü deri hücrelerini yok eder; Çinko PCA: Yağlılığı dengelemeye yardımcı olur.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant Tinted Nedir?

La Roche-Posay Effaclar Duo[+], hafif bir renk tonuna sahip kusursuz cilt bakımı ile cildinizi tek adımda birleştirin ve mükemmelleştirin.

Hafif ve yapışkan olmayan, eriyen bir dokuya sahip bu günlük bakım, kusur döngüsünün her aşamasını hedefleyerek kusurları tedavi etmeye ve azaltmaya çalışır. Ödüllü formül şimdi, cildin tonunu eşitleyen ve şeffaf kaplamasıyla kızarıklığın görünürlüğünü azaltan matlaştırıcı % 100 mineral pigment renk tonu ile geliştirildi.

Formülün kalbinde, anti-inflamatuar ve yatıştırıcı bakımıyla ünlü niasinamid bulunur. LHA, cildi nazikçe temizler ve cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırmak için keratolitik etki sağlar, procerad iltihap sonrası hiperpigmentasyonu önler ve tedavi eder ve linoleik asit sebumu düzenler ve tazelik hissi yaratır.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant Ne İşe Yarar?

Kapatma sağlarken gözeneklerin görünümünü azaltan bir nemlendirici ile iyi görünün ve daha iyi hissedin.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant Hassas, yağlı ve akne eğilimli ciltler için uygun olan bu renkli nemlendirici, matlaştırıcı bir yüzeyle uzun süreli nemlendirme sağlar.

Bu benzersiz formül, hassasiyet belirtilerini hedeflemeye yardımcı olabilecek üç temel aktif bileşen içerir. Procerad, cildi koyu lekelerin görünümüne karşı korumaya yardımcı olur, Niacinamide tahrişi azaltır ve Çinko PCA gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Sekiz gün sonra kusurların görünümü ve kuru cilt kusurlarını azalmayı amaçlar.
Bu sivilce önleyici nemlendirici, cildin daha pürüzsüz görünmesine ve hissetmesine yardımcı olurken, lekelerin görünümünü kapatmaya yardımcı olmak için çift amaçlı bir nemlendirici kullanır.
Bu ürünün iki rengi mevcuttur: Light ve Medium.
Tam kapatıcılık sağlarken aynı zamanda cildi nemlendirir
Sivilce izlerinin görünümünü azaltır
Derin gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur

EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT, cilde kalıcı bir matlaştırıcı etki sağlayan, yapışkan olmayan, yağlı olmayan, doğal görünümlü bir bitiş ile hızlı emilen bir formüle sahiptir. Formül pürüzsüz ve hafiftir.

La Roche Posay Effaclar Duo(+) Unifiant

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant İçeriğinde Ne Var?

Niasinamid , hassas ve sıkışık ciltler için mükemmel olan yoğun bir yatıştırıcı etki sunan anti-inflamatuar bir aktif bileşendir!

Piroctone Olamine , akneye eğilimli cilde sahip olanlar için ideal olan bakteriyel enfeksiyonlarla savaşır.

LHA en deri hücreleri yenilemek oranını hızlandırmak onların keratolitik eylem için incluced edilir.

Linoleik Asit , yağlı cilde sahip olanlar için memnuniyetle karşılanacak olan fazla sebumu düzenlemeye yardımcı olur.

Procerad , iltihabı bir gün içinde yayan , aynı zamanda iltihap sonrası hiperpigmentasyonu önleyen ve tedavi eden bir çoklu görevdir .

Komedojenik değildir.

Yağlı akneye meyilli ciltler üzerinde test edilmiştir. Alerji testi yapıldı. Hassas ciltler için uygundur. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Maske etkisi yoktur.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant Kimler Kullanabilir?

Hassas ciltler için uygundur. Unisex cilt bakımı formülü. Erkekler ve kadınlar üzerinde test edilmiştir.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Unifiant Nasıl Kullanılır?

Effaclar Duo (+) Unifant Renkli Akne Karşıtı Nemlendiriciyi kullanmadan önce iyice çalkalayın. Sabah Effaclar Foaming Gel Cleanser ile temizledikten sonra tüm yüze uygulayın .

Renkli nemlendiriciden bezelye büyüklüğünde bir miktar alarak parmak uçlarıyla doğrudan yüze uygulayın. Ellerinizi yüzün iki yanına koyun ve ürünü cilde nazikçe masaj yapın. Uygulamayı yüzün ortasına odaklayın ve ürünü hafif hareketlerle dışarı doğru süpürün.

UYARILAR: Harici kullanım. Gözden kaçının. Göz ile teması halinde, derhal ve iyice yıkayınız.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER