Skip to content

Johnson’s Baby ürünleri

Johnson’s Baby ürünleri
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Johnson's BabyÇocuklarımız hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Daha anne karnındayken onlar için her konuda endişelenmeye başlarız ve onları hayatımızın merkezine alırız. Çocuklarımızın doğduğu andan itibaren zarar görmemeleri için elimizden geleni yaparız.

Onların büyümesinde ve gelişmesinde ihtiyacımız olacak tüm ürünlerin kaliteli ve güvenilir olmasını isteriz. İşte Johnson Baby ürünleri bebek bakım ürünleri konusunda annelerin içini çok rahatlatıyor.

Yaklaşık olarak 120 yılı aşkın geçmişi olan Johnson Baby ürünlerinin bebeklerimizin hassas ciltlerini göz önünde bulundurup, onlar ve anne babalar için güvenilir ürünler üretiyor. Her geçen gün geliştirdiği yenilikçi formüllerle bebeklerimizin cildini koruyor ve anne babaların güvenini kazanmaya devam ediyor.

Johnson baby bebeklerimiz için birçok ürün geliştiriyor bunlardan bir kaçını söyle sıralayabiliriz. Göz yakamayan formülü ve Avrupa Birliğinin araştırmaları sonucunda alerjen madde belirlenen 26 alerjen parfüm içermeyen, ph değeri bebek cildine uygun olan saç ve vücut şampuanı yine bebeklerimizin hassas cildinde hatta ağız ve göz çevresinde bile rahatça kullanabileceğimiz ıslak mendil, bebeğimiz banyo yaptık sonra onu son derece rahatlatacak narin ve pamuksu cildini nemlendirecek bebek yağı, yeni doğan bebeklerde sıkça görülen ve bir türlü önünün alınamadığı pişik problemlerine son verecek pişik kremi, bebeklerimizin temizliğinde ve rahatlatılmasında kullanılabilecek olan bebek kolonyası, bebeklerinizin vücutlarında ve temizliğinde kullanabileceğiniz bebek cildine uygun Johnsons Baby sabunları ve vücut jelleri ve bunların yanında tamamen Johnsons Baby firmasına özgün yeni doğan bebekler için hazırlanmış olan setler ile birlikte daha birçok ürünü siz değerli anne ve babalara hizmet sunuyor. Johnsons Baby ürünlerinin tamamı dermatolojik testlerden geçerek bebek ve çocuk ciltleri için sakıncalı olmadığı her testte vurgulanmıştır.

 Johnson baby firması sizler için sık sık indirimli kampanyalar düzenleyerek sizlerin daha kaliteli ve daha ucuz ürünler satın almanızı sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlere internet ortamı üzerinden güvenli ve hızlı alış verişle alabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla da yapabileceğiniz bu alışverişleri siz değerli müşterilerimiz için yapmaktayız. Siz değerli aileler olarak bebeklerinizin cildinde güvenle kullanabileceğiniz Johnson Baby ürünlerini tercih ederek ona olan sevginizi gösterebilirsiniz.                                                                        

BENZER