Skip to content

Johnson Johnson

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Johnson Johnson Johnson Johnson en çok bilinen markalardan birkaçının ait olduğu bir ana markadır. Çok önemli bir marka ailesi olarak önemli ürünler sunmaktadır.

Johnsons Baby:

Bebek bakım ürünleri sunan bir marka olarak pek çok kişi tarafından bilinen bu marka aynı zamanda Johnson Johnson marka ailesinin en çok bilinen markalarından biridir. Bebek cildi için tam uyumlu ürünler sunan Johnsons Baby şampuan ve bebek yağı ürünleri ile çok tanınmaktadır.

Desitin:

Markanın önemli markalarından biri olan Desitin çok sık görülen bir cilt sorunu olan pişikler için önleyici bakım sunan bir markadır. Pek çok ülkede tanınan ve bilinen bir marka olarak Johnson Johnson grubunda yer almaktadır.

Clean & Clear:

Sağlıklı bir cilde giden yolun temiz bir ciltten geçtiği kavramı üzerinde duran, özellikle akne ve siyah nokta söz konusu olduğunda çok güçlü ürünlere sahip olan bu marka da johnson johnson grubuna ait önemli bir markadır. Cilt sağlığı konusunda çok önemli bir marka olan Clean & Clear çok önemli bir marka olarak sizi memnun edecektir.

Neutrogena:

Johnson Johnson ürün ailesi cilt bakımı konusunda uzman kabul edilir. Neutrogena markası ise  dünya genelinde tercih edilen marka olarak cilt üzerinde son derece etkili, hassas ciltler için bile kullanıma uygun ürünleriyle piyasada yer almaktradır.

RoC:

Johnson Johnson grubunun çok önemli markalarından biri olan RoC sağlıklı bir cilde sahip olmak ve güzel görünmek isteyenler için çok önemli bir seçenektir.

Johnson Johnson markası bunun dışında tampon, ped ve benzeri sağlık ürünleri de sunmaktadır. Ayrıca marka tıbbi ürünler konusunda da bir dünya markası olarak bilinmektedir.

Pek çok markası ile cilt ve sağlık alanlarında değerli bir ürün ailesine sahip olan Johnson Johnson kalitesi ile her zaman zirvede yer alan bir markadır. Bu nedenle sizi de pek çok açıdan memnun edecek ürünlere sahiptir. Dermokozmetik alanında çok güçlü birkaç markaya birden sahip olan ve bunların güçlerini zaman zaman birleştiren Johnson Johnson çok önemli ve değerli bir gruba sahiptir.

 

BENZER