Skip to content

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder serisindeki ürünler nelerdir?

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

John Frieda Sheer Blonde Go BlonderJohn Frieda markasının Sheer Blonde serisi içeriğinde yer alan Go Blonder ürünleri sarı saçlar için güneş ışıltısı verecek şekilde yoğun bakım maskesi, bakım kremi ve güneş ışıltısı verecek niteliklerde bir şampuan olmak üzere üç farklı ürünü beraberinde getirmiştir.

John Frieda Sheer Blonde serisinde yer alan bu ürünler saçlar üzerinde renk açıcı bir etkiye sahip olması ile bilinmekte olan limon ve papatya özlerinden de yararlanılması ile beraber çok özel bir formülle insanlara sunulmuştur. Özel peroksitli değerleri sayesinde saçlar üzerinde renk açıcı etkilerinden faydalanmak mümkün olmuştur. Saçlar için yeterli düzeyde ısı verecek ve şekillendirecek ürünlerin kullanımında bile saçlara zarar vermeyecek şekilde özel bir yapıya sahip olması istenmiştir.

John Frieda Sheer Blonde tercih edilmesi ile beraber düzenli bir kullanım sağlandığınızda saçlarınızın istediğiniz renk tonuna gelmesini sağlamanız mümkün olacak ve saçlarınız için iyi bir bakım sağlamanız mümkün olacaktır. Güneşin zararlı etkileri olarak bilinmekte olan ultra viyole a ışınları ve ultra viyole b ışınlarına karşı koruyucu bir etki elde etmenizi sağlayacak aynı zamanda da dış etkenlere karşı iyi bir koruyucu olarak görev alacaktır. 

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder ne işe yarar?

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder saçlar üzerinde yapılacak uygulama ile beraber farklı ton yapısına sahip olan saç diplerinde renk açıcı bir etkiye sahip olmasından dolayı tercih edilmektedir.

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder gölgeli bir görünüme sahip olan saç türleri için saçlar üzerinde etkin bir bakım sağlamakta ve saçlarınız için yeniden yapılandırıcı özelliklerden yararlanılmasını sağlamaktadır.

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder tüm saçınız için renk açma konusunda destekleyici bir yapıya sahip olmasından dolayı tercih edilmektedir. 3 kullanımda etkisini kademeli olarak göstermeye başlayacak olan John Frieda Sheer Blonde Go Blonder sarı saçlı bireyler için renk açıcı yapıya sahip spreyler sunmuştur. Sadece 7 kullanımda istenen sonuçları elde etmeye başlayacak ve 10. kullanımdan itibaren tam olarak saç renk tonunda eşitleyici bir özellikle karşılaşacaksınız.

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder nasıl kullanılır?

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder kullanacak olan bireyler sadece açık tonlarda bir yapıya sahip olan kahverengi ya da sarı tonlardaki saçlar için bu ürünü tercih etmeli ve saçlarınız üzerindeki renk tonunun doğal ya da boyalı olması fark etmeksizin rahat bir şekilde bu ürünün kullanımını sağlamanız mümkün olacaktır.

Saçlarınızda sadece temiz ve ıslak saçlar üzerinde bir uygulama yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Renk tonunda açılmasını istediğiniz alanlar üzerine doğrudan uygulama yapmanızda fayda olacaktır. Her yıkama ile beraber saçlarınızda istenen tona çok daha yakın bir hale gelmiş olacak ve zaman içinde 10. yıkamadan itibaren istenileni sizlere sunacaktır.

Saçlar üzerinde renk açıcı bir formüle sahip olan bu ürün John Frieda markasının laboratuvarlarında klinik ortamda yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda alanında uzman dermatologlar tarafından test edilmiş ve insanların kullanımına sunulmuştur.

Saçların temel yapısı üzerinde koruyucu bir yapıya sahip olan bu ürün ısıveren şekillendiricilerin kullanımla beraber aktif hale gelir ve saçlarınız üzerinde artı eksi sekiz farklı ton elde etmeniz için sizlere sunulmuştur. Saçlarında boya olan bireyler için iki boyama süreci arasında ondan fazla kullanılmaması önerilmekte olan bu ürün saçlarında renk açıcı bir sonuç elde etmek isteyen ve eşit tonlar elde etmek isteyen insanlar tarafından tercih edilir.


Editörün Mesajı:

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.johnfrieda.com/en-US/ProductDetail/Hair-Care/Sheer-Blonde/Go-Blonder-Controlled-Lightening-Spray John Frieda Sheer Blonde Go Blonder serisi hakkında bilgilere resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder serisine 10 üzerinden 7 puan veriyoruz.

BENZER