Skip to content

Jane iredale İle Fark Yaratın!

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

jane iredaleKadınların makyaja olan tutkusu herkes tarafından bilinir. Makyaj kadınların güzelliklerini ön plana çıkararak daha güzel daha çekici olmalarını sağlar. Giyilen kıyafet, ten rengi gibi etmenler yapılacak makyajın tonunu belirler. Günlük makyaj ile gece makyajı arasında da çok büyük farklar vardır. Gündüz daha natürel tonlar tercih edilirken, gece daha koyu ve belirgin tonlar seçilir.

Genç kızlar daha çok küçül yaşlarda makyaj yapmaya özenirler. Hâlbuki genç yaşlarda cilt zaten genellikle çok güzeldir. Öyle ağır makyaj yapmaya gerek olmaz. Hafif bir allık, göz kalemi ve parlatıcı ilk gençlik yıllarında yeterli olur. İlerleyen yaşlarda ciltteki kusurlar artıkça doğal olarak makyajın dozu da artırılır. Ciltte oluşan bir takım lekeler, kırışıklıklar kapatıcılarla kamufle edilir. Makyaj yapmak iyidir hoştur da cilde verdiği hasarlar olmasa. Yüksek miktarda kimyasal içeren makyaj ürünleri cildi dıştan güzelleştirirken içten mahveder.

Bir kere cildi tamamen örten makyaj gözenekler tıkar. Gözenekler tıkanınca ciltte sivilceler oluşmaya başlar. Ciltteki pürüzler artar. Ayrıca makyaj yapıp güneşe çıkmak da tehlikelidir. Makyaj zaten başlı başına cilde zarar verirken bir de güneşin UV ışınlarıyla etkileşince çok daha kötü olur. Kozmetik ve dermokozmetik alanında mineral makyaj ile adeta çığır açan Jane Iredale makyajla ilgili tüm bu sıkıntılara doğal makyaj ürünleriyle son vermiştir. Gün boyu makyajlı olmak zorunda olanların yaşadıkları problemlerden yola çıkarak böyle bir fikir oluşturan Jane iredale oldukça profesyonel doğal makyaj ürünlerine imza atmış ve markaya kendi adını vermiştir.

Jane Iredale makyaj ürünleri cilde zarar vermez. Ne kadar uzun süre ciltte kaldıkları önemli değildir. Makyaj temizlemeye üşenenlere şiddetle tavsiye edilir. Jane iredale makyaj ürünleri kullanıcıda bağımlılık yapar. İçeriğindeki zengin vitamin ve minerallerle adeta cildinize bakım yapan bu çok özel ürünlerle siz de tanışmalısınız.


Kaynakça:

http://www.janeiredale.name.tr/jane-iredale-mineral-bakim-urunlerinde-uzmandir/ Jane iredale markası hakkında bir başka tanıtım da bu adreste, kontrol edebilirsiniz.

BENZER