Skip to content

Humana Still

Humana Still  Annelik pek çok açıdan heyecan verici ve farklı bir tecrübedir. Anneler her zaman bebekleri için en iyi bakımı sunmak ve onlar için en iyi özeni göstermek isterler. Bu nedenle de her konuda seçici olmak ve dikkatli olmak zorundadırlar. Humana çok önemli bir marka olarak her zaman annelerin ve bebeklerin yanında yer alan çok tecrübeli bir markadır. 50 yıldan bu yana çeşitli ürünler sunan markanın mama serisi ve çay ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerden çok önemli bir kısmı bebekler için olsa da Humana çay serisi yetişkinler için de uygundur. Ancak Humana Still ürünü özel olarak emziren anneler için tasarlanmıştır.

  Humana Still ürünü benzersiz içeriği ile anne sütünün üretim miktarını arttırmaktadır. Bu ürün % 100 bitkiseldir; düşük kalorilidir, boya maddesi, katkı maddeleri ve suni aroma içermez. Bu nedenle son derece sağlıklı ve doğal bir üründür. Anne sütünü arttırmak dışında ayrıca annelerin sakinleşmesini sağlar ve bitkisel içeriği pek çok açıdan anne sağlığını destekler. Sütün kalitesi artar ve bebekler için çok daha besleyici olur.  Ürün bileşiminde ise Çemen otu, Rezene, Keçi Sedefi otu, Mine Çiçeği, Amber Çiçeği, Rooibos, Ağaç Çileği, Vitamin C, Sukroz, Maltodekstrin yer almaktadır. Ürün aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendirmektedir. 200 ml suya (1 su bardağı) tepeleme 2 tatlı kaşığı yani yaklaşık 9g  kadar humana still konulup karıştırılarak hazırlanır. Sıcak ya da soğuk istediğiniz gibi tüketebilirsiniz.  Günde 3-4 sefer tüketmek ürünün tam etki sunmasını sağlar. Etkilerin görülebilmesi için 24-72 saat arasında bir zaman geçmesi gerekir.

  Humana çok önemli bir marka olarak sağlıklı ürünler sunmaktadır. Tüm ürünler çok farklı kurumlar tarafından test edilmektedir. Bu nedenle siz de bu ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Humana özel bir marka olarak en iyi hammaddeleri doğrudan ulaşarak elde eder ve sizin için mümkün olan mükemmel ürünleri sunar. Humana tüm bu nedenle dünya genelinde tercih edilen bir markadır.

 

BENZER