Skip to content

Humana Çayı

Humana Çayı Humana 1950 yılından bu yana bebekler için mama ve benzeri besin ürünleri sunan çok önemli bir markadır. Markaya ürün sunan 11000’den fazla çiftçi aynı zamanda markanın hissedarı konumunda bulunur. Humana ürünlerinde kullanılan  bileşenlerin çok önemli bir kısmına marka doğrudan üreticiye ulaşarak temin etmiş olur.  Saf ve sağlıklı bir ürün markası olarak pek çok kişi tarafından tercih edilen Humana her geçen gün daha da çok tercih edilmekte olan kendi alanındaki en değerli markalardan biridir.

Bebeklerin beslenmesi çok önemli bir konudur. Bebek beslenmesi sadece onun fiziksel gelişimi açısından değil aynı zamanda zihinsel gelişimi açısından da son derece ciddi bir konudur. Bu nedenle bebeklerin sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi için doğru şekilde besleniyor olmaları her açıdan önemlidir.

Humana bebekler için özel olarak harmanlamış ve tamamen doğal bitki ve meyve çaylarını sunmuştur. Bunlardan ilki annelerin süt verme miktarı üzerinde olumlu etki yapan humana çayı Still Tea olarak bilinen üründür.

Humana İyi Geceler Çayı olarak bilinen ürün hafif içeriği ile bebeğin rahat bir uyku elde etmesini sağlayan ve özel formülü ile 1. Haftadan itibaren  kullanılabilen bir üründür. Bebeğin rahatlaması üzerinde çok etkilidir. Humana Kimyonlu Rezene Çayı da ilk haftadan sonra tercih edilebilir bir üründür.

4. Aydan itibaren kullanılabilen bir ürün olan Humana Bitki Çayı farklı bitkilerin özel karışımlarından bir araya gelen özel bir çay olarak pek çok önemli etki yapar. Rahatlama, sakinlik, dinlendiricilik, . toksinlerin atılması gibi pek çok olumlu özelliği ile bilinen bir üründür.

Humana Çayı olarak bilinen bu ürünler çocuklar ve yetişkinler için de uygundur. Ancak ürünleri hazırlanışı ve kullanım  miktarına her zaman dikkat etmek gerekir.

 

BENZER