Skip to content

Hamilton Everyday Face

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

hamilton Güneş insan cildi açısından hem oldukça faydalı ve gerekli ancak aynı zamanda da zararlı bir etkendir. Bildiğiniz gibi son yıllarda giderek artan zararlı etkisinden dolayı da güneşten korunma çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlıklı bir yaşam için güneşin zararlı etkilerinden korunmak çok önemlidir. Bu nedenle sunulan güneş ürünleri cildimize etki eden  güneş ışınlarını filtreler ve zararlı olanlarının bize ulaşmasına engel olur.

Bu tip ürünler sunan markalardan biri olan hamilton Avustralya markasıdır. Avustralya dünyada güneş kaynaklı sorunların ve kanser vakalarının en çok görüldüğü ülkelerden biri olduğu için güneşten koruma her zaman önemli bir konu olmuştur. Hamilton 1932 yılından bu yana ürünler sunan bir marka olarak 2007 yılından beri ülkemizde de satılmaktadır. Güneşten koruma konusunda uzman olarak kabul edilen birkaç marka arasında yer almaktadır.

Güneşin yıl içerisindeki etkisi değişkendir. Bulunduğunuz konuma göre de farklı etkiler yapar. Yazın bu etki oldukça artmakla beraber güneşin zararlı olabilmesi için havanın sıcak olmasına gerek yoktur. Dağlar gibi yüksek rakıma sahip olan yerler güneş ışınlarının çok etkili olduğu alanlardır. Kışın daha az etki ediyor olsa da her zaman güneşe karşı önlem almak gerekir.

Hamilton Everyday Face ürünü güneş ile her zaman temas halinde olan yüz bölgesi için günlük kullanıma uygun bir üründür. Mat ve yağsız bir görünüm sunar. Pürüzsüz hoş bir görünüm sağlar. Hem kadın hem de erkekler için uygun bir ürün olmasının yanı sıra üzerine makyaj da yapılabilir. Yağsız bir ürün olduğu için akneye dönük ciltler için de uygundur. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulanmalı ve 4 saatte bir yenilenmelidir. Çok etkili bir yüz koruması sağlar ve 30+ faktörlük önerilen bir üründür. 75 gramlık ambalajında satılmaktadır.

Hamilton everyday face güneş sorunlarının en çok görüldüğü bölgelerden biri olan yüzünüzü korumak için geliştirilmiş çok özel bir üründür.

 

BENZER