Skip to content

Eşsiz Dermatoloji Uzmanlığının Adı Mustela

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

mustelaAnnelik kadınlara bahşedilmiş çok özel bir durumdur. Kadınlar için adeta iki dönem söz konusudur hayatta. Anne olmadan önce ve anne olduktan sonra. Annelik çok güzel bir durumdur. Ne kadar sıkıntılı bir dönem olsa da hamilelik sürecinin bile ayrı bir tadı vardır. İlk üç ay hemen hemen bir kadının hamile olduğu hiç fark edilmez. Üç aydan sonra ise vücutta belirgin değişiklikler söz konusudur. Göğüsler, karın, kalça bölgesi genişlemeye başlar. Kilo alınır. Alınan kilolar ile vücutta çatlaklar oluşmaya başlar. Bu çatlaklar ilk etapta pek derin değildir. Kırmızı ince çizgiler şeklinde görünürler. Sonrasında ise bu kırmızıçizgilerin rengi açılır ve deriden daha ince bir yapıya dönüşür. Hamilelik döneminde oluşan bu durum anne adayının moralini bozabilir.  Çatlaklar önlem alınmadığı takdirde çoğalabilir. Neyse ki anneleri ve bebekleri düşünen, her daim onların yanında olan Mustela var.

 Altmış yılı aşkın bir süredir anne ve bebek sağlığına yönelik güvenilir ürünleriyle Mustela yeni ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır. Hem hamile kadın, yeni anne sağlığına hem de yeni doğan bebek sağlığına uygun ürünleri mevcuttur. Kendini geliştirerek sürekli daha yeni daha doğal daha etkili ürünler geliştirmeye çalışan Mustela özellikle bebek cildinin özelliklerini ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışır. Yurtiçi ve yurtdışı kongreler çerçevesinde pediatri uzmanlarıyla birlikte çalışan Expanscience Laboratuvarları Mustela araştırmacıları bebek cildi araştırmalarını titiz bir şekilde sürdürmektedir. İlk yıllarda yeni doğanın cildi çok hassas bir yapıya sahiptir. Mustela, yeni doğan ve bebek cildi konusunda yaptığı derin araştırmalar sayesinde bebek cildine en uygun uzman ürünler üretir. Doğduğu andan itibaren bebeğinizi en iyi şekilde korur.

Mustela ürünlerinde öncelik doğal içeriklerdir. Anne ve bebek cildi bakımı konusunda doğallık oranı yüksek, güvenli ve yüksek kaliteli ürünler sunar. Mustela ürünleri bugünde yarın için annelerin ve bebeklerin cildini korur. Her zaman doğal, yenilikçi ve güvenilirdir. Mustela, Laboratories Expanscience uzmanlığı ile ürünlerini sunar. Bu da ilk kullanımdan son kullanıma kadar güvenle bir ürünü kullanabileceğiniz anlamına gelir. Mustela ürünlerinin hammaddeleri özenle seçilir. Bebeklerin ve yeni annelerin hassas ciltlerine uyumluluk gösterir. Ürünler satışa sunulmadan önce pek çok testten geçirilirler. Mustela, Avrupa’da en çok tercih edilen anne ve bebek ürün markasıdır. İçerdiği doğal maddeler sayesinde cildi kurutmaz. Güvenirliliği yapılan testler sonucu kanıtlanmıştır.

 Bebeklerde de gebelerde de cilt normalden daha hassas bir yapıdadır. Sıradan ürünler ile cildin sağlıklı olması bu dönemlerde pek mümkün değildir. Mustela anne ve bebekler için geliştirilmiş önemli bir markadır. Mustela çatlak önleyici krem anne adayları tarafından en çok tercih edilen ürünlerdendir. Cildi için sağlıklı ürünler sunan Mustela, titiz bir seçim arayanlara tavsiye edilen önemli markalardan biridir Mustela. Annelerin kendileri ve bebekleri için tercih edebilecekleri, güvenli bakımın adıdır. 

BENZER