Skip to content

Desitin Kremi İle Pişikleri Önleyin

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Desitin KremDesitin kremi ile pişikleri önlemek artık oldukça rahat ve kolay olacak. Kalitenin, estetik yeniliklere dair ön plana çıkarılan sonuçlarına pek çok fırsatta ön ayak olan çalışmalar, sizlere de yenilikçi bir çözüm sunabilir. Size dair ön plana çıkardığımız hemen hemen pek çok kullanım aşamasında, Desitin kremini tercih edebilirsiniz. Ürünün kullanımı ve etkisi gayet pratiktir. Genel özelliklerine bakacak olur isek, ürünü şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Pişiklere Karşı Amerika’nın 1 numarası!


Genel olarak pişikler için tercih edilen bir krem olması, bu ürünü belki de vazgeçilmez kılan önemli bir ayrıntıdır. Hem krem olması, hem rahat çalışmalar ile karşımıza çıkması, bizler için daha farklı bir detay yaratır iken, Aloe Vera ve E Vitamini ile formüle edilmiştir. Hem pratik uygulanma seçenekleri, hem de kolay uygulanışı ürünü bir numaralı ürün yapmıştır. Pek çok kişinin tercihleri arasında yer alması ve minimum tahriş seçenekleri ile ortaya çıkması, ürünün ne denli kaliteli bir yapıda olduğunu bizlere gösterir. Kalitenin, profesyonelliğin ve tıbbın önemli ayrıntılarını bünyesinde barındıran bu ürünü kullanmak için daha fazla geç kalmayın. Size dair organize ettiğimiz hemen hemen pek çok ürün için, kullanım detaylarını incelemenizi ve içeriğine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Gayet kolay ve profesyonel bir şekilde bizlere sunulan bu ürün için daha fazla zaman kaybetmeyin ve hızlı bir şekilde kullanıma başlayın. Hızlı, seri, rahat, estetik ve yenilikçi bir şekilde kullanılabilecek olan bu ürün için, estetik yenilikleri rahatlıkla su yüzüne çıkarabilirsiniz. Kolayca sürülür ve emilir, ardından taze güzel bir koku bırakır. Hipoallerjikliği Çocuk Doktorları ve Dermatologlar tarafından test edilmiştir. Uzun süre yatağa bağlı kalan hastalarda oluşan tahrişlere karşı uygulanabilir. Hemen hemen pek çok kişinin tercihleri arasında özel bir liste oluşturan bu ürünü kullanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin.

Özellikleri;

  • Pişik oluşmasını önler ve oluşmuş pişikleri giderir
  •  Gece boyu bebeğe rahat ettirir.
  • Bez bölgesini nemlendirir, temizler.
  •  Bez bölgesini koruyucu düzgün bir tabaka şeklinde örter

 İçerik olarak ürünün dahilinde yer alan malzemeler :

Aktif Madde : %40 Çinko Oksit (Skin Protectant) Yardımcı Maddeler : Sarısabır Barbadensis Yaprak Suyu, Siklomethikone, Dimethikone, Parfüm, Metilparaben, Mikrokristal Balmumu, Mineral Yağ, Propilparaben, Distile Su, Sodyum Borat, Sorbitan Sesquioleate, Vitanin E, Beyaz Vazelin, Beyaz Balmumu

 Taze Kokulu – Hipoallerjen Krem

 Kullanım Şekli:

Kirli ve ıslak bezi hemen değiştirin.

 Bez bölgesini mümkünse ılık su ve pamuk ile veya dermokozmetik temizleme suları ile temizleyin. Bez bölgesini kurutun.

Bol olarak bez bölgesine kremi uygulayın, Uygulama sayısı ihtiyaç duyulduğu kadar olabilir Genelde günde 2-3 kez dir. Özellikle gece yatmadan evvel uygulanması tavsiye edilir.

Saklama Koşulları:

28 0C (68°77° F) arasında saklayınız.

Uyarılar :

Çocuklardan uzak tutunuz ve göz ile temas ettirmeyiniz.

Bu uyarılar kapsamında rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olan bu krem için, sadece birkaç tıklama işlemi işinizi görecektir. Aktif, rahat, estetik ve yenilikçi bir kullanım çalışması ile ön plana çıkarılan her türlü yenilik ve profesyonel destek için, çalışma sistemlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Profesyonellik ve güncel hizmetler bakımından ortaya çıkarılan ve pek çok çalışmayı su yüzüne çıkaran bu hizmetler için, daha fazla geç kalmayın ve size dair ortaya çıkardığımız her türlü ayrıntıyı kontrol altına almaya devam edin.


Editörün Mesajı:

Desitin krem hakkındaki bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.desitin.com/ Desitin kremlere resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Desitin kremlere 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

BENZER