Skip to content

Desitin Krem

Desitin KremÖzellikle bebeklerde çok sık görülen bir sağlık sorunu olan pişik çok önemli bir sorun olarak görülmemesine karşın bu sorunu yaşayan bebeklerin sorun ortadan kalkana kadar uyku da dahil olmak üzere hiçbir şekilde huzurlu ve rahat olmamalarından dolayı kesinlikle kısa sürede çözümlesi gereken bir cilt sorunudur. Bu sorundan kurtulmak için pek çok ülkede tercih edilen Desitin Krem ciddi anlamda pratik ve hızlı bakım sunan bir üründür. Ürünün aktif bileşiminde % 40 Çinko Oksit (Skin Protectant) yer almaktadır. Ancak diğer bileşenleri olarak ise Sarısabır, Barbadensis Yaprak Suyu, Siklomethikone, Dimethikone, Parfüm, Metilparaben, Mikrokristal Balmumu, Mineral Yağ, Propilparaben, Distile Su, Sodyum Borat, Sorbitan Sesquioleate, Vitamin E, Beyaz Vazelin, Beyaz Balmumu Taze Kokulu – Hipoallerjen Krem Pişiğe Karşı Desitin Krem içerikleri bulunmaktadır.

Ürünün önemli bir başka özelliği ise sadece pişik için etkili olmamasıdır. Aynı zamanda bebeğiniz için günlük bakım da sağlar. Bu tip ürünlerin tamamında bebekler için mümkün olan en iyi bakımın sağlanabilmesi için uygun bir uygulama şekli gerekir. Ürünün önerilen uygulama şekli ise şudur:

Kirli bez değiştirildikten sonra bölgenin mümkünse özel bir solüsyon ile temizlenmesi gerekir. Bez bölgesi kurutularak ürünü uygulayın. 2-3 kez günlük kullanım idealdir. Ancak dilerseniz duruma göre daha az ya da sık uygulama yapabilirsiniz. Gece yatmadan önce ürünün uygulanması ciddi anlamda bir rahatlık sunacaktır.

Desitin Krem benzer ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olarak bilinmektedir. Pek çok uzman tarafından da önerilen  Desitin Krem bu sorunu yaşayan her yaştan kişi için de uygundur.

Benzer ürünler  incelendiğinde desitin krem çok üstün bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Bu durumda yan etki açısından da düşük bir seviyede olması ürünün en çok tercih edilen ürünlerden biri olmasının şans eseri olmadığını açıklamaktadır.

BENZER