Skip to content

DDF Restorative Complex Kofre Micro Exfoliation Cleanser 60ml İle Cildinizi Çok Seveceksiniz!

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

DDF Restorative Complex Kofre Micro Exfoliation CleanserPek çok konuda kullanılabilen ve daha çok kuru ciltler için bir yenilik yaratan bu ürün, profesyonel kullanımlarınız için oldukça önemli bir yere sahip. Olgun, normal, kuru ve kuruya eğilimli ciltler için güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan ve cildi onaran nemlendiricidir. Ürünün yanında hediye olarak sunulan özel krem desteklerini de hesaba kadar isek, bu ürünün bir paket halinde satıldığını söyleyebiliriz. Peki, patentli bir hizmet olarak ön plana çıkarılan markanın bu ürünü tam olarak ne işe yarıyor ve ayrıntıları nelerdir? İşte sizin için sunduğumuz maddeler;

  • Patentli Turmerik Kompleks sayesinde cilde nem verir, elastikiyet kazandırır. Bu sayede uzun vadeli kullanımlarda beklenen sonuçlara daha çabuk ulaşabilirsiniz. DDF Restorative Complex Kofre Micro Exfoliation seti ile aradığınız tüm nemlendirme desteklerini pek çok cilt tipine göre bulabilirsiniz.
  • Hücre yenilenmesi aktivite eder. Güçlü antioksidan etkisi cildin nem bariyerini sağlamlaştırır. Kozmetik bir ürün olarak sunulduğu için, profesyonel kullanımların olmazsa olmazıdır diyebiliriz.
  • Cildi nemlendirirken, güneşten koruma faktörü SPF 15 ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korur. Güneşin ultra viole ışınlarına karşı geliştirilen özel katmanlı mesafesi, ürünün daha rahat bir şekilde ortaya çıkmasına ve yenilikler ile pek çok insanın ilgisini çekmesine katkı sağlıyor.

  • Turmerik Kompleks (Hint safranı kökü, Vit.B3,VitB5,Vit.E Promatrixyl Pentapeptid,Gliserin). Genellikle vitamin ve mineraller ile beslenen özel yapısı sayesinde, özüt hizmetlerini de ön plana çıkaran bu ürün için kaçırılmayacak seçeneklere hızlı bir şeklide ulaşabilirsiniz!
  • Serbest radikal avcısı olan DDF’e patentli Turmerik Kompleks, ince çizgilerin görünümünü azaltır. Bu yüzden çizgili deneyimler, kadınların özellikle ayrıntılı ürün arayışını artırmaktadır. Hal böyle olunca DDF Restorative Complex Kofre Micro Exfoliation seti adeta kurtarıcı görevi taşıyor dersek, gayet doğru bir sonuç çıkar karşımıza.
  • Cildi sıkılaştırır ve nemlendirir. Profesyonel çalışmalara uyum sağlanır.

 DDF Advanced Eye Firming Concentrate 14gr Ürünün Kullanımı Nasıl?

Daha çok bakım kürü olarak tanıdığımız bu özel Anti- age çalışmaları, kişinin titizliğini ve özelliğini gösteren göz çevresi bakım kremi olarak sunuluyor ve serbest radikallerin %82 ‘sini bloke ediyor. Yani göz çevresindeki mimik çizgilerinin, kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya ve sıkılaştırmayı sağlar. Bu sayede göz çevresinde yer alan kırışıklıklar gerilir, daha dinç ve esnek bir görüntü ortaya çıkmış olur. Turmerik Kompleks (Hint safranı kökü, Vitamin B3,B5, E, Promatrixyl Pentapeptid, Gliserin) : Serbest radikal avcısı olan Turmerik Kompleks, ince çizgilerin ve kırışıkların görünümünü azaltır. Profesyonel kullanıcıların kesinlikle ilgisini çeken bu çalışmalara net ve hızlı bir şeklide ulaşmanız için, daha fazla zaman kaybetmeyin. Hemen hemen her türlü desteğe hızlı bir şeklide ulaşmanız adına, online pazarları ve mağazaları kullanabilirsiniz. DDF Restorative Complex Kofre Micro Exfoliation seti, genel olarak cildi sıkılaştırır ve nemlendirir. Kafein & 7 Amino Asit desteği ile tanıtılan bu ürün, göz çevresinde morlukları ve torbalanmaları azaltır ve göz çevresine nem verir. Uzun vadeli bir kullanım şekli taşıyan bu ürün için, birkaç tıklama işlemi yeterli olacaktır. Temiz göz çevresine sabah ve/veya akşam uygulanır. Kişilerin isteğine göre üzerine makyaj uygulanabilir. Tabii dışarıya çıkma durumunuza göre farklı fırsatlara da erişebilirsiniz bu çalışmalar dahilinde. Kaçırılmayacak çalışmalar, estetik yenilikler ve dahası için, birkaç tıklama ile ürünler hakkında estetik bilgilere ulaşın. DDF Restorative Complex Kofre Micro Exfoliation paketi, pek çok dermatoloji mağazasında sizi bekliyor!


Editörün Mesajı:

DDF Restorative Complex Kofre Micro Exfoliation Cleanser hakkında bilgileri sizlerle paylaştık.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Kozmetik Kozmetik hakkındaki ansiklopedik bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

DDF Restorative Complex Kofre Micro Exfoliation Cleanser ürünlerine 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

BENZER