Skip to content

DDF Kremleri ve Özellikleri

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

DDF KremleriGenellikle cilt onarım kürleri, özel jeller ve spreyler şeklinde üretim yapan firma, bireysel yenilikleri ile de karşımıza bir ayrıntı çıkarmaktadır. Her türlü farklılığı birkaç tıklama kadar kolay bir şekilde internet üzerinden halledilebiliyor. DDF Sensitive Nourishing Eye Cream Göz Çevresi Bakımı ürünü, bu kremlerin içinde büyük bir öneme sahip olan ve neredeyse en önemli tasarımları oluşturan bir krem olduğu için, insanların da ilgisini sürekli çekmeye devam ediyor. Ayrıcalıklı çalışma seçenekleri bazında bizlere ulaştırılan ve insanların daha hızlı bir şekilde göz çevresine ve cildine bakım sağlayan en özel ürünlerden birisi olan DDF Sensitive Nourishing Eye Cream Göz Çevresi Bakımı kremi, DDF kremlerinin içinde büyük bir yeniliğe sahip olduğu için yoğun bir şeklide tercih ediliyor. Hassas, yıpranmış, tahriş olmuş göz çevreleri için özel olarak geliştirilen, etkili bileşime sahip yatıştırıcı, onarıcı, nemlendirici ve yenileyici göz çevresi kremi olarak sunulan bu ürün, kullanım ayrıntıları ile tamamen etkili ve yenilikçi seçenekler yaratıyor bizler için. Bu da hemen hemen pek çok ayrıntıyı gözler önüne seriyor ve hızlı bir kaynak çerçevesi ortamı yaratıyor. Aynı zamanda cildi derinlemesine nemlendirerek göz çevresindeki hassas ve yıpranmış cildi yatıştırıyor ve sakinleştirerek daha nemli bir şeklide dinlenmesine de bir şekilde olanak yaratıyor diyebiliriz bu ürün için. Hızlı, sade, sakin ve rahat bir üretim aşaması ile insanların yerlerini sürekli düzenleyen, bu aşamada daha sade ve daha kullanışlı ürünler üretmek için çalışmalarına devam eden markanın en yeni ürünlerine ulaşmak için sizleri bekliyor diyebiliriz. Ürünler cildi besler, nemlendirir ve daha rahat bir şekilde bu nemlendirmeyi düzenlemenize olanak sağlar.

DDF Sensitive Nourishing Eye Cream Göz Çevresi Bakımı Kremi Kullanımı Nasıldır?

  • Derinlemesine nemlendirme etkisi ile cilt dokusuna yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Bu sayede derinin ve cildin kendini temizlemesi ve toparlaması daha rahat olacaktır.
  • Bileşimindeki Allantoin; hücre yenilenmesini hızlandırır, cildi nemlendirir, onarım sağlar ve içeriğindeki bitkisel çaylar ile bu olanağı büyütmeye devam eder.
  • Yeşil Çay; güçlü bir antioksidandır. Dolaşımı hızlandırır, anti-inflamatuardır ve bu sayede kişilerin aynı anda pek çok ürün kullanmış kadar faydaya sahip olması sağlanır.
  • Siyah Üzüm Çekirdeği Ext.; çok güçlü bir antioksidandır, en etkili onarıcı doğal aktiflerden biridir ve cilde olan faydaları önem ile bilinmektedir. Rahat bir kullanım alanı yaratır bizler için.
  • Papatya; cilde yumuşaklık kazandırır, rahatlatır, tahrişleri yatıştırır, kızarıklıkları önler.
  • Deniz Yosunu; deniz suyundan 10 kat fazla oligo element içerir, vitamin ve mineral açısından zengindir. Cildin nemlenmesini, arınmasını, beslenmesini ve dengelenmesini sağlar.

DDF Sensitive Nourishing Eye Cream Göz Çevresi Bakımı Kremini Nasıl Kullanabiliriz?

Uygulama şekli ve öneriler :

  • Sabah ve akşam saatleri cildinizi temizleyerek hızlı bir şeklide uygulamanız önerilir. Cilt temizleme işleminden sonra; göz çevresine nazik masaj eşliğinde uygulayınız.
  • Kullanım sıklığı: her sabah ve akşam

DDF Sensitive Nourishing Eye Cream Göz Çevresi Bakımı Kremi İçinde Neler Vardır?

Ürün bileşimi: Water, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol, Beeswax, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Peg-100 Stearate, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Echinacea Angustifolia Extract, Carbomer, Camellia Sinensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Allantoin, Tetrasodium Edta, Propylparaben, Phenoxyethanol, Methylparaben.


Editörün Mesajı:

DDF markasının krem serisi hakkında kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Facebook Hesabı:

https://www.facebook.com/ddfurunleri Resmi Facebook hesabından daha ayrıntılı takip edebilirsiniz.


Puanlama:

DDF markasının kremlerine 10 üzerinden 5 puan veriyoruz.

BENZER