Skip to content

Coresatin Cilt Nemlendirici Sarı Krem

Coresatin Cilt Nemlendirici Sarı Krem
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Coresatin Cilt Nemlendirici Sarı KremCoresatin Cilt Nemlendirici Sarı Krem, cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak cilt dokusunun rahatlaması için bakım sunar. Kuruluk, hassasiyet ve atopik dermatit gibi aşırı kuruluğun neden olduğu problemleri yatıştırmayı hedefler. Kortizon içermeyen, özel formülüyle cildin pürüzsüz, canlı bir görünüm kazanması için çalışır.

Coresatin Sarı Krem içeriğinde vitamin, mineral, aloe vera ve nane yağı gibi cildin bakımını sağlayacak bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Zengin içeriği ile cildin hassasiyet etkilerini yatıştırırken aynı zamanda, cildin nemlenmesini ve dış etkenlere karşı korunmasını da sağlamak için kullanılabilir. Koruyucu özelliği sayesinde cilt üzerinde bariyer görevi görebilir. Cildin eski işlevini geri kazanması kazanmasına sağlıklı, parlak bir dokuya sahip olması için kullanılabilir.

Ürün yumuşak krem dokusuyla cilde kolayca yayılır. Hasar görmüş, kurumuş ya da çatlamış dokunun kısa sürede yatışmasını sağlayabilir. Günlük kullanıma uygun nemlendirici bakım kremidir.  Cildin yapılanmasına ve onarılmasına olanak tanır.

Cilt üzerinde oluşturduğu koruyucu tabaka sayesinde nem kaybını azaltmayı hedefler. Cildin kısa sürede toparlanmasını eski işlevini yeniden kazanmasını sağlayabilir. Özel Formüle sahip Coresatin Cilt Nemlendirici Sarı Krem, cildin nemsizlik, kuruluk, hassasiyet ve ileri derece kuruluk atopik dermatit gibi problemlere karşı uygulanabilir.

Cilt kış ayların soğuk nedeniyle, yazın aşırı sıcak ve su kaybından dolayı kurur ve neme ihtiyaç duyar. Cilt canlı bir doku olduğundan dış etkilerden yani soğuk, aşırı sıcak vs. faktörlerden çabucak etkilenir. Bu durum cildin kurumasına, tahriş olmasına ve hasar görmesine neden olur. Cildin günlük olarak nem ihtiyacının karşılanması gerekir. Bu sayede cilt daha canlı ve parlak doğal ışıltısını koruyabilir. Dış etkenlere maruz kalan cildin özel olarak korunması ve bakım yapılması daha uygun olur. Özellikle cildin hassasiyet etkilerine maruz aldığı durumlarda cilde bakım desteği ile daha sağlıklı bir görünüm sağlanabilir.
p-20170713-120613-1-p[1]

Coresatin Cilt Nemlendirici Sarı Krem, cilde sağladığı yoğun bakım ile cildin yatışmasını ve hassasiyet etkilerin yatışmasına olanak tanır. Bariyer özelliği ile cilt üzerinde görünmez bir koruyucu tabaka sağlayarak cildin hasarlarını en aza indirgemeye çalışır.

Cilt kuruluğuna karşı bakım sağlamanın yanında özel koruyucu tedbirler ile daha sağlıklı bir doku sağlanabilir. Bu nedenle;

Cildin çevresel faktörlerden korunması gerekir. Cildi kurutucu etkilere neden olabilecek kimyasal madde içeren deterjanlardan uzak tutmalıyız. Günlük olarak ciltte tahriş oluşturacak maddelerle cildi temas ettirmemeliyiz.

Cildin nem ihtiyacını karşılamak amacıyla krem kullanımına, beslenme ve su tüketimine dikkat edilmelidir. Cilt için, cildin nem dengesini korumak için yeterli miktarda su tüketimi önemlidir. Günlük su tüketiminizi ideal düzeyde tutmaya özen gösterin. Tüm cilt ve cilt dokusu için nem kaynağı olan su, cildinizin daha canlı ve pürüzsüz görünmesine olanak verir.

Kuruluğa neden olan soruna karşı önlem oluşturmak gerekir. Kuruluğun neden kaynaklandığının araştırılması gerekir. Bu duruma yönelik önlemler ve bakım ile kuruluğun yatışması sağlanabilir.

Bulunduğunuz ortamda yeterli nem oranını sağlamaya özen gösterin. Evinizde, ofisinizde herhangi bir yerde özellikle kışın havasızlık ve yoğun ısı nedeniyle oluşan kuruluğa karşı tedbir alın. Kalorifer peteklerine kapla su koyarak veya nemli bezler ile ortamın neminin korunmasını sağlayın. Aşırı havasız ve ısınmış ortam cildinizin kurumasına neden olur.

Sizin için verdiğimiz kuruluğa karşı tedbirler ve aşırı kuruluğa karşı Coresatin Cilt Nemlendirici Sarı Kremi uygulamayı ihmal etmeyin.


Editörün Mesajı:

Coresatin Cilt Nemlendirici Sarı Krem hakkında kapsamlı bilgileri sizle paylaştık.


Nereden Alırsınız?  

http://coresatin.gen.tr Coresatin markası hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilir ve ürün sipariş edebilirsiniz.


Puanlama:

Coresatin Cilt Nemlendirici Sarı Kremine 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

BENZER