Skip to content

Çok Kuru ve Atopik Ciltler İçin Bioderma Atoderm

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bioderma-Atodermİnsan cildi çok farklı bir yapıya sahip olduğu gibi her insanda farklı cilt tipine sahiptir. İnsan vücudunda farklılık gösteren cilt tipleri kuru, normal, hassas, akneli ve yağlı cilt tipleri olarak belirlenmiştir. Bu cilt tipleri içerisinde farklılık gösteren ve neredeyse birçok cilt tipinde farklı olarak aşırı kuru ve atopik cilt tipleri bulunmaktadır. Cilt yüzeyinin son derece uç boyutlarda kuruması ve zamanla bu kuruluğa bağlı olarak cilt yüzeyinde tahriş, çizik ve yıpranmalar meydana gelmesidir. Bunun için yapılması gereken tek şey sadece kendi cilt sorununuz için size en ideal olan kaliteli, sağlıklı ve uygun fiyata olan dermokozmetik ürünü seçmeniz yeterli olacaktır.

Bioderma Atoderm

Dermokozmetik alanında dünya genelinde birçok firma cilt sorunları ile baş edebilmek için çeşitli ürünler ortaya koymaktadır. Ama bu ürünlerin içerisinde en fazla dikkati çeken markalar genellikle Fransızların ünlü dermokozmetik markalarıdır. Fransız firmaları içerisinde 100 yılı bile devirmiş birçok firma bulunurken dünya genelinde diğer ülkelerin ortaya koyduğu dermokozmetik ürünleri karşılaştırılamaz. Fransız firmaları içerisinde henüz 20 yıllık bir tecrübeye sahip olan Bioderma firması insanlarda bulunan birçok cilt sorunu ile uğraşabilecek ürünleri bulunmaktadır. Çok kuru ve atopik cilt tipleri için üretilen ^ bioderma atoderm serisi bunlardan sadece biridir.


Bioderma Atoderm, ürün serisi içerisinde kurumuş ve hassas dudaklar için üretilmiş olan ürünler bulunmaktadır. Bu ürün dudak bölgesinde meydana gelen cilt sorununa koruyucu ve yatıştırıcı bakım için uygulanabilir. Aynı seri içerisinde bulunan nemlendirici özellikli ürünler atopik ciltler için yatıştırıcı, onarıcı ve hidrolipidik filmin yenilenmesi için bakım sağlayabilir. Krem olarak kullanımı gayet basit olan bu ürün son derece kusursuz bir görünüm sağlar. Aynı sorun ile baş edebilmesi için Bioderma Atoderm serisinde ultra zengin yatıştırıcı bileşenler bulunan temizleyici jel bulunmaktadır.

Bioderma Atoderm serisinde bulunan ultra zengin temizleyici bar gün içerisinde meydana gelen cilt kirliliğini temizlemek için son derece kullanışlıdır. Kurumuş ve yıpranmış eller için besleme özelliği bulunan onarıcı bakım kremi bulunmaktadır. Dudakların nemsiz kalmasına bağlı olarak kuruluk ve akabinde çatlamasına karşı bakım sunan dudak kremi bulunmaktadır. Kurumuş ve sürekli olarak yıpranan ellerimiz için Bioderma Atoderm serisinde besleyici ve onarıcı el kremi bulunmaktadır. Tüm bu ürünler Bioderma sayesinde Fransızların ünlü laboratuarlarında araştırılıp en doğru formülün bulunmasından sonra kullanımı sunulmuştur.

Bioderma Atoderm Nerede Satılır

Bioderma Atoderm
Bioderma Atoderm

Fransız dermokozmetik kültürünü yansıtan en büyük firmalarından olan Bioderma, her türlü kurumuş cilt sorunları ile uğraşmaktadır. Peki, bu ürüne nasıl sahip olabilirim? Bilindiği üzere gelişen teknoloji ile birlikte birçok ürün insanların kullanımına sunulmaktadır. Sizlerde bu ürünleri kullanmak isterseniz internet üzerinde satış yapan dermokozmetik sitelerinden birine uğramanız yeterlidir. Vereceğiniz siparişi taksitli ödeme imkânı ve kampanyalı olarak satılmasının yanında ürünün kapınıza kadar gelmesi sağlanmaktadır. Bu ortamlardan kullanmak istemeyen müşteriler için ^ Bioderma ürünleri satış noktalarına veya herhangi bir eczaneden talep edebilirsiniz. Bioderma Atoderm ile son derece güzel bir görünüme ve cilt batımını yaparken mutluluğun formülünü yakalayın.

BENZER