Skip to content

Cildinizi Nuxe ile Nemlendirin

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

nuxe nemlendiriciNuxe markası, nemlendirici kategorisinde oldukça fazla ürüne sahip bir marka. Nemlendirici ürün arayışında olanlar için, dilerseniz kısaca inceleyelim.

Firma, nemlendirme konusunda 2 ayrı seriye sahip. Bunlardan biri; Crème Prodigieuse serisi. 4 ayrı üründen oluşuyor.

Moisturizing Cream Crème Prodigieuse, normal ve karma ciltler için geliştirilmiş bir krem. Cildin aydınlık ve nemli görünmesini sağlamak için bakım oluşturabilir. Bitkisel bir formüle sahip. Özellikle akneli cilde sahip kullanıcılardan olumlu yorum almış. Hafif bir yapısı var. Emilimi kolay ve hızlı. Hoş bir kokuya sahip. Uzun ömürlü bir nemlendirme sağladığı için, gün içinde çok fazla tekrarlamanız gerekmiyor.

Moisturizing Cream Crème Prodigieuse Enrichie, kuru ciltler için geliştirilmiş olan bir nemlendirici. Bitkisel formülüyle yoğun bir bakım sağlıyor. Kıvamı oldukça yoğun. Emilimi konusunda biraz beklemeniz gerekebilir. Hoş bir kokuya sahip. Cildi yatıştırıyor. Eğer çok kuru bir cildiniz varsa, etkisini hızlı gösterdiğini hissedebilirsiniz.

Night Moisturizer Cream Crème Prodigieuse, yenileyici özelliğe sahip bir gece bakım kremi. Ürünün en önemli özelliği, kullanıcı tecrübeleriyle de sabitlenmiş olan ışıltı ve yumuşaklık etkisi. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün, hafif bir dokuya sahip. Cilt üzerinde kolayca dağılıyor. Emilimi de hızlı. İnce bir yapısı olduğu için, cilt üzerinde kalıntı ya da yağlılık hissi uyandırmıyor. Gece kremi kullananlar için gayet rahat tavsiye edilebilecek bir ürün.

Bu seride tanıyacağımız son ürün olan Prodigieuse Göz Kremi ise, göz etrafında şişlikleri ve çizgileri azaltan bir ürün. Koyu halkaların görünümünü en aza indiren ürün, diğerleri gibi bitki özlü bir formüle sahip. İnce bir yapısı olduğu için göz çevresinde ağırlık hissi yaratmıyor. Belirgin bir kokusu olduğunu da söyleyemeyiz. Nemlendirme etkisi oldukça uzun süreli ve gerginlik hissini azaltıyor. Emilimi kolay ve hızlı.

Şimdi de Nuxe nemlendirici ürünlerinin bir diğer serisi olan Crème Fraîche de Beauté serisini yakından tanıyalım. Seri toplamda 6 adet üründen oluşuyor.

Dry Skin Moisturizer Crème Fraiche de Beauté Enrichie, kuru ciltler için tasarlanmış oldukça yoğun bir nemlendirici ve yatıştırıcı. Hassas, kuru ve çok kuru ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği ürün, bitkisel içeriklerden oluşuyor.Özellikleri şunlar;

  • Cildi 24 saate varan sürede koruyor ve nemlendiriyor.
  • Kıvamı bir hayli yoğun. Bu yüzden hızlı emilim beklememek gerekli.
  • Çiçek özleri kreme çok hoş bir koku vermiş.
  • Cilt üzerinde ince bir tabaka yaratıyor ancak hafif yağlılık hissi çok uzun sürmüyor.

Eğer çok kuru ve hassas bir cilt sahibiyseniz, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Moisturizer Cream Crème Fraiche de Beauté Light, matlaştırıcı özelliğe sahip, yoğun bir nemlendirici ürün. Hassas ve karma ciltler için geliştirilmiş. Özellikle tahrişe meyilli bir cildiniz varsa kullanmanızda fayda var. Çünkü uygulamadan hemen sonra yanma ve kaşıntı hissini yok ediyor. Kıvamı orta derecede ancak emilimi çok uzun sürmüyor. Yağlı ya da yapış yapış bir his bırakmıyor. Etkisi uzun süreli olduğu için, gün içinde başka bir nemlendiriciye ihtiyacınız olmayabilir.

nuxe-nemlendirici

Nuxe Moisturizing Serum Crème Fraîche de Beauté, kuru ve hassas ciltler başta olmak üzere, tüm cilt tipleri için geliştirilmiş bir bakım ürünü. Cilt yenileyici ve bariyer onarıcı özelliklere sahip. Çoğu serum gibi yapışkan ya da kalıntılı bir doku hissiyatı uyandırmıyor. Kokusu çok keskin ya da rahatsız edici değil. Kullandıktan sonra ciltte yumuşak bir his uyandırıyor. Kuruluğa bağlı karıncalanma ve kaşıntı hissiniz varsa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nuxe Moisturizer Cream Crème Fraiche de Beauté, yoğun nemlendirici ve yumuşatıcı özelliğe sahip bir krem. Kuru, hassas ve normal ciltler için geliştirilmiş. Cildin uzun süreli tazelik hissiyle kalmasını sağlıyor. Kıvamı orta seviyede. Emilimi kolay ve hızlı. Çiçek özleri içerdiği için hafif ve hoş bir kokusu var. Ürünün tüp ve kutu olmak üzere 2 ayrı formatta sunulduğunu da belirtelim.

Dry Skin Moisturizer Crème Fraiche de Beauté Enrichie, hassas, kuru-çok kuru ciltler için geliştirilmiş, yoğun nemlendirme sağlayan bir ürün. Yatıştırma ve cilt yenileyici özelliklere sahip. Oldukça kıvamlı bir yapısı var ve emilimi birazcık yavaş. Bu yüzden ürünü iyice yedirmek ve yavaş yavaş uygulamak en iyisi. Hafif bir kokuya sahip. Az miktarda ürün, yeterli olabiliyor. Cilt üzerinde belirgin bir kalıntı ya da yağlılık hissi bırakmıyor. Etkisi bir hayli uzun sürdüğü için, gün içinde ekstra bir nemlendiriciye ihtiyacınız kalmayacak.

Nuxe Moisturizing Mask Crème Fraîche de Beauté, tüm cilt tipleri için geliştirilmiş bir nemlendirici maske. Kullanıcıların da hemfikir oldukları gibi, ürün gerçekten harika bir kokuya sahip. Tahriş hissini anında yok ediyor ve cildi parlatıyor. Yoğun bir yapısı olmasına rağmen yağlı değil. Kokusunu biraz çiçeksi ve feminen olarak tarif etmek mümkün. Ürünün memnun edici bir diğer özelliği ise; çabuk emiliyor olması. Bu yüzden uygulama yaparken çok fazla uğraşmanıza gerek olmuyor.


Editörün Mesajı:

Nuxe markası hakkında sizlere nemlendirici serisinden bahsettik, cildin ihtiyacı olan nemi alabileceğiniz nuxe nemlendirici serisi hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.


Resmi Üreticisi:

https://fr.nuxe.com/creme-fraiche-de-beaute-hydratants-visage Nuxe markasının nemlendirici serisine resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Nuxe markasının nemlendirici serisine 10 üzerinden 7 puan veriyoruz.

BENZER