Skip to content

Cildiniz için güneşle savaşın

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Avene 50 spfAvene 50 spf

Avene 50 spf güneşe karşı aşırı hassasiyet gösteren ve güneşten zarar gören ciltler için tasarlanmış yüksek korumalı bir cilt ürünüdür. Cildinizi ve vücudunuzu güneşin zararlı ışınlarına karşı korumakla kalmaz gözeneklere nüfuz ederek cildi nemlendirir ve besler. Diğer güneş kremlerinin aksine Avene 50 spf su bazlıdır ve cilde temas ettiği anda emilir. Dışarıdan fark edilmez ve parlamaz. Cildinizi ferahlatır ve yatıştırır. Suya dayanıklı olması olduğu için denize havuza girilse bile etkisini kaybetmez ve uzun süreli bir koruma sağlar. Güneş ışınlarına karşı cildinizi yüzde yüze kadar koruyarak güneş lekeleri, kızarıklık gibi sorunlara engel olur. Zenginleştirilmiş formülü ile cildinizde ve vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz. Etkisini tüm dünyaya kanıtlamış bu ürün klinik uzmanlar tarafından incelenmiş ve onaylanmıştır. Alerjik reaksiyonlara karşı test edilmiş ve hiçbir etkiye rastlanmamıştır. Güneş kremleri arasında en çok tercih edilen bu ürün cildi serinletir ve güneşin neden olduğu sıcaklığı önler. Çocuk ve bebekler için de oldukça etkilidir. Bu ürün sayesinde artık yaz günlerini güneşin verebileceği zararları düşünmeden geçirecek rahat bir şekilde güneşlenerek güneşin ve bronzluğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Avene 50 spf İçeriği Nedir?


Güneşin cildiniz ve sizin için oldukça yararlıdır fakat zararları da çok fazladır. Özellikle yaz aylarında güneşten bilinçli bir şekilde cildinizi korumak çok önemlidir. Güneş ışınları cildinizde kızarıklık, tahriş, kalıcı cilt lekeleri gibi pek çok soruna neden olur. Cildinizi güneşe karşı korumak için geliştirilmiş Avene 50 spf yüzde yüz bitkisel bir üründür ve içinde kesinlikle paraben, koruyucu madde gibi kimyasallar yoktur. Parfümsüzdür fakat içinde bulunan bitki özleri sayesinde hoş bir kokuya sahiptir. Ayrıca içinde güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi koruması için E vitamini bulunur ve cildiniz bu vitaminler sayesinde üstün bir koruma elde eder. En önemlisi cilde çok fazla fayda sağlayan ve pek çok kişi tarafından bilinen bir formül olan avene termal suyu vardır. Avene termal suyu her cilt tipi için temel bir cilt bakım kaynağıdır. Bu termal suyu derideki gözeneklere temas eder ve içten dışa derinlemesine bir koruma sağlar. Ayrıca cildin nemlenmesine ve yumuşamasına neden olur iken cildin ferahlamasına ve yatışmasını sağlayabilir. Bitkisel yağlar sayesinde de cildiniz beslenir ve pek çok güneş kreminin ciltte bıraktığı sivilce, akne gibi cilt problemlerine neden olmaz. Ürünün içindeki özel bileşenler sayesinde cildiniz sadece dış etmenlere karşı korunmaz, aynı zamanda bakım kazanır. Ayrıca içinde yer alan özel kürler sayesinde cildi matlaştırır ve yumuşatır. Pek çok güneş kremi güneşte akar ya da cildi terletir. Avene 50 spf suya ve tere dayanıklıdır ve cildinizin uzun süre korunmasını sağlar. Cilde temas ettiği anda fark edilemeyecek şekilde emilir ve terlemelere neden olmaz.

Avene 50 spfAvene 50 spf Kullanım Şekli

Avene 50 spf güneş kremi yaz günlerinizi sorunsuz geçirmeniz için hazırlanmıştır ve her cilt tipine uygundur. Kullanım şekli de oldukça basit olmak ile etkisini kullanan herkes fark etmiş ve memnun kalmıştır. Avene 50 spf güneş kremini güneşe çıkmadan önce tüm yüz ve vücudunuza iyice sürün. Güneşten korunmak için cildinize sıradan güneş kremlerine yüklü miktarda paralar verip olumsuz sonuçlar ile karşılaşırsınız. Bu ürün sayesinde cildinize kolay bir kullanım ile üstün bir koruma sağlayabilir ve cildinizin güneşin zararlı ışınları ile savaşmasına son verebilirsiniz. Bu ürünü cildinize güvenle kullanabilirsiniz.


Kaynakça:

http://www.eau-thermale-avene.com.tr/gunes/gunesten-korunma/gunesten-korunma/spray-spf-50 Avene markasının spf 50 serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

http://www.kozmetikurunleri.me/kategori/avene-2/ Avene markası hakkında bir başka bilgi kaynağına da buradan ulaşabilirsiniz.

BENZER