Skip to content

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

CeraVe Nemlendirici Krem , dermatologlar ile geliştirilmiş olan CeraVe Nemlendirici Kremin formülü, cildinizin doğal bariyerini üç temel seramid, hyaluronik asit ve MVE teknolojisi ile kuru, çok kuru ve egzamaya eğilimli ciltleri derinlemesine nemlendirir. Cildin doğal nemini korumasına yardımcı olur.

Hyaluronik Asit Nedir? Cilde Faydası Nelerdir?

Hyaluronik asit, vücut tarafından doğal olarak üretilir. Ciltte yüksek konsantrasyonlarda bulunan hyaluronik asit cildinizin nem dengesini korumak için gereklidir ve cildinizin dolgunluğundan ve hacminden sorumludur ve cildinize pürüzsüz bir doku kazandırmaya yardımcı olur.
Gözleri ve eklemleri çevreleyen sıvıda da bulunan hyaluronik asit, suyu çekip tutabilen bir sünger gibi davranır, bu da onu mükemmel bir komedojenik olmayan nemlendirici bileşen yapmaktadır.
Cildin doğal hyaluronik asit üretimi yaş almayla birlikte azalır, bu nedenle cildi bu bileşeni içeren cilt bakım ürünleri ile desteklemek önemlidir.
Cilt ne kadar genç olursa, cildi nemli tutmak için o kadar fazla hyaluronik asit bulunur. Hyaluronik asit seviyeleri zamanla azalır ve bu da cildin nemi yenileme yeteneğini azaltır.
Hyaluronik asit cildinizin nem seviyelerini korumaya yardımcı olur. Cilde uygulandığında bir nem tabakası oluşturarak yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Hyaluronik asit, cildinizin yüzeyini nemlendirmenin yanı sıra cildi sıkılaştırır, yatıştırır ve dolgunlaştırır.
Hyaluronik asit, gözenekleri tıkamadan uzun süreli nem sağlayarak ortamdan cilde nem çekme özelliğine sahiptir. Hyaluronik asit cildinizin yüzey nemini artırarak cilt dokusunu yumuşatmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olurken aynı zamanda cildinizin dolgunluğunu ve sıkılığını iyileştirir.
Tüm cilt tipleri için ideal bir bileşendir çünkü ağır veya yağlı bir his yaratmadan komedojenik olmayan hidrasyon sağlamaya yardımcı olur.
Hyaluronik asit seviyeleri yaşla birlikte doğal olarak düşer, bu nedenle cildinizi bu bileşenle destekleyebilecek cilt bakım ürünlerini seçmek önemlidir.

Hyaluronik asit temizleyicilerde, misel suyunda, losyonlarda, kremlerde ve serumlarda bulunur. Nemlendirici ve yatıştırıcı faydalarından yararlanmak için bu ürünleri belirtildiği şekilde kullanmanız gerekir.
Hyaluronik asidin nazik yapısı, hassas ciltler veya göz çevresi gibi hassas alanlar için uygun olan formüllere dahil edilmesi bu hassas alanlara uygun bir bileşen olmasından dolayıdır.
Tüm ciltler için oldukça etkili bir nemlendirici bileşendir ve eller ve ayaklar da dahil olmak üzere kuru cilde uzun süreli nemlendirme sağlanmasına yardımcı olabilir.

CeraVe Nemlendirici Krem Nedir?

Hassas, yağlı, akne eğilimli, karma veya normal cildiniz için, bebeğiniz için yatıştırıcı bir nemlendiriciye ihtiyacınız için, egzama veya sedef hastalığı gibi belirli cilt sorunlarınız için ya da sadece nemlendirici bir serum veya yaşlanma önleyici krem ​​ihtiyacınız varsa, CeraVe’nin etkili ürünleri size yardım edebilir.
Nemlendirme, cildinize uzun süreli nem sağlamaya yardımcıdır.
CeraVe’nin yüz ve vücut nemlendiricileri serisi, kuru ciltler ve hassas ciltler için cildi pürüzsüzleştiren ve yatıştıran formüllerin yanı sıra el ve hassas göz çevresi için etkili nemlendiricilere sahiptir…
Ayrıca kaşıntılı cilt , egzama , sedef hastalığı ve daha fazlası gibi belirli cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olan nemlendirici ürünler de bulabilirsiniz- bunların tümü cildin bariyerini geri kazanmaya ve tahriş edici maddeleri dışarıda tutarken nemi içeride tutmaya yardımcı olmak için üç temel seramid ile formüle edilmiştir .

Kuruluğa ve kaşıntıya neden olabilen zayıf cilt bariyerine sahipseniz, hyaluronik asit ve seramid içeren nemlendirici krem tüm bu şikayetlerinizin giderilmesine yardımcı olabilir. Cildi nemlendirerek ve doğal bariyerini eski haline getirerek, cildi kuru ve çok kuru olanların bile cilt görünümü düzeltmeye yardımcı olabilmektedir.

CeraVe Nemlendirici Krem, cildi etkili bir şekilde nemlendirmek ve cildin koruyucu bariyerini eski haline getirmek için temel seramidler ve hyaluronik asit içermektedir. Dermatologlarla geliştirilen, kuru ve çok kuru ciltler için yüz ve vücutta kullanıma uygun olan bu yağsız, hızlı emilen nemlendirici krem, hem gündüz hem de gece boyunca sabit bir nemlendirici bileşen akışı sağlayan patentli MVE Teknolojisine sahiptir. Ayrıca, seramidli CeraVe Nemlendirici Krem koku içermez.

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem İçeriğinde Ne Var?

 • Dermotologlarla geliştirilmiş olan CeraVe nemlendirici içeriğinde yer alan bileşenler:
 • Üç Temel Seramidler: Cildin kendi doğal bariyerini korumaya yardımcı olmak için 3 temel seramid (1, 3, 6-II) içerir.
 • MVE Teknolojisi: Sabit nemlendirici bileşen akışını sağlayan, 24 saate kadar etkili nemlendirme teknolojisi.
 • Hyaluronik Asit: Cildin doğal nemini korumaya yardımcı olur.
 • Bu ürün parfüm içermez.
 • Komedojenik değildir

CeraVe Nemlendirici Krem Ne İşe Yarar?

 • Yüzde ve vücutta kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımına uygundur.
 • Formülü hızlı emilir ve yağsızdır.
 • MVE Teknolojisi ile 24 saat hidrasyon için sürekli olarak nemlendirici bileşenleri serbest bırakır.
 • İçeriğinde bulunan seramidlerle, cildinizin kendi doğal bariyerini onarmaya ve korumaya yardımcı olur.
 • Komedojenik değildir, kokusuzdur
 • Dermatologlarla geliştirilmiştir.
 • Hızlı emici formülü ile cildi yağlı hissetmeden nemlendirir.

CeraVe Nemlendirici Krem Kimler Kullanabilir?

CeraVe nemlendirici krem, kuru ve çok kuru ciltler için ayrıca egzamaya eğilimli ciltler için uygundur. Derinlemesine nemlendirme sağlar.

CeraVe Nemlendirici Krem Nasıl kullanılır?

Günlük cilt bakımınızda yüze ve vücuda bolca uygulayın.
CeraVe cilt temizleyicinizle beraber günlük olarak kullanabilirsiniz.

CeraVe nemlendirici kremi satın almak için tıklayınız. 

BENZER