Skip to content

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25
CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25, yüz için günlük hafif bir nemlendirici losyondur. Anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak için cilt bariyerini 3 temel seramid ve MVE teknolojisi ile korumak için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki Hyaluronik Asit cildin doğal nemini korumaya yardımcı olur.
Kalıntı bırakmadan, berrak bir yüzey bırakırken kolayca ve eşit bir şekilde yayılır. Komedojenik olmayan nemlendirici formül gözenekleri tıkamayacağı için tüm cilt tipleri için idealdir.

SPF’li Nemlendiricide Nelere Dikkat Edilmeli

Komedojenik Olmayan ve Yağsız Ürünler Tercih Edin

Seçtiğiniz ürünün gözenekleri tıkamaması veya kırılmaları tetiklememesi için bu iki kriteri araştırmak zorunludur.

Cilt Bariyerini Güçlendiren Malzemeler İçeren Ürünler

Güçlü ve sağlıklı bir cilt bariyerini korumaya yardımcı olarak, seramidler ve niasinamid gibi bileşenlerin hidrasyonu hapsedmeye ve tahriş edici maddelerin içeri girmesini önlemeye yardımcı olur.

Geniş spektrum

Herhangi bir SPF ürünü için mükemmel, formülün hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruma sağladığını gösterir.

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25 Nedir?

En iyi cilde sahip olmak, 24 saat boyunca tüm gün nemlendirmeyle başlar. CeraVe, cildin doğal bariyerini onarmaya yardımcı olur. 3 temel seramid, hyaluronik asit ve MVE teknolojisi içeren CeraVe, bileşenleri 24 saat boyunca cilde sürekli olarak bırakır.
CeraVe Yüz Nemlendirici Losyon SPF 25, ciltte beslenmiş ve korunmuş hissi bırakmak için SPF25 güneş koruması ile yüz için 24 saat hafif bir nemlendiricidir. Dermatologlar tarafından geliştirilen, hızlı emilen ve yağlı olmayan formül, anında ve uzun süreli nemlendirme sağlar.
Hem yüz hem de vücutta tahrişe yatkın normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Hassas ve egzamaya eğilimli ciltler için de uygundur.

Gündüz için, seçtiğiniz herhangi bir yağsız nemlendirici yalnızca güneş kremi içermemeli, aynı zamanda cildin doğal nemini korumasına ve cildin bariyerini geri kazanmasına yardımcı olmak için hyaluronik asit ve seramidler gibi bileşenler içermelidir.

Yüz Nemlendirici Losyon, günlük hafif bir nemlendirici losyondur. Bu, cildi güneşin UV ışınlarından korumanın anahtarıdır. Anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak için cilt bariyerini 3 temel seramid, hyaluronik asit, niasinamidler ve MVE teknolojisi ile korumak için özel olarak formüle edilmiştir.

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25 Ne İşe Yarar?

Cildi güneşin zararlarından korumaya yardımcı olan geniş spektrumlu SPF 25 güneş kremi içerir, bu da erken yaşlanma belirtilerine ve cilt kanserine (diğer güneş koruma önlemlerinde belirtildiği şekilde kullanıldığında) karşı koruyabilir.
Hyaluronik asit ve üç temel seramid içerir. nemlendirmek ve cildin bariyerini onarmaya yardımcı olur.
Ek olarak, hafif yağsız nemlendirici mat bir görünüm sağlar.
Gözenekleri tıkamaz ve cildinize yumuşak, pürüzsüz bir his verir.
Güneşten korunur.
Koruyucu cilt bariyerini nemlendirir ve korur.
UV korumalı hafif formül, 24 saat hidrasyon için nemi hapseder.
Parfüm içermez ve komedojenik değildir.
Cildin doğal bariyerini korumak için 3 temel seramid içerir.

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25 İçeriğinde Ne Var?

MVE Teknolojisi: CeraVe ürünlerinde kullanılan patentli MVE teknolojisi, önemli bileşenleri zaman içinde yavaşça serbest bırakarak, bunların cilde nüfuz ederek nemlenmesine ve beslenmesine izin verir ve ayrıca cildin doğal bariyerini onarmaya, geri kazanmaya ve korumaya yardımcı olur.
Bu, CeraVe ürünlerinin, siz uyguladıktan sonra, uygulamadan 24 saat sonraya kadar, cilt bariyerinin doğal koruyucu işlevini geri kazanmaya ve sürdürmeye yardımcı olmak için çalışmaya devam ettiği anlamına gelir.

Temel Seramidler: cildin doğal bariyerini onarmaya ve korumaya yardımcı olur.
Hyaluronik Asit: cildin doğal nemini korumaya yardımcı olur.
Niacinamide: cildi tahrişe karşı korumaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur.
Spf 25 geniş spektrumlu koruma sayesinde UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korur.

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25 Kimler Kullanabilir?

Bu hafif losyon, UV ışınlarına maruz kalan normal ve kuru hassas cildi nemlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir.

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 25 Nasıl Kullanılır?

CeraVe Facial Moisturizing Lotion’u güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce yüz ve boyun bölgesine bolca uygulayın, maksimum koruma için her iki saatte bir tekrar uygulayın.

Günlük rutininizin bir parçası olarak CeraVe Hydrating Cleanser veya CeraVe Foaming Cleanser’ı takiben kullanın. 

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cilt bakımına dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER