Skip to content

Bioxinin

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

BioxininGünümüzde pek çok kişi saç dökülmesi sorunu için çeşitli ürünler kullanmaktadır. Bu ürünler arasında çok güçlü bir ürün olan ve Bioxcin ürün ailesinde yer alan bioxinin özel ve kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken bir markadır. Markanın sunmuş olduğu ürünleri incelediğimizde cilt açısından etkin olduğu için sadece kullanım alanında uygun olan yerde ve uygun şekilde kullanılması önerilir. Etken madde olarak Bir şişe (60 ml’de) 3 g Minoksidil içerir. Bu madde çok etken olduğundan dolayı kesinlikle kuru kafa derisi haricinde uygulanmamalıdır.

Saç dökülmesini engellemek ve yeni saç oluşumunu sağlamak için kullanılabilir. Ürün kadın ve erkek olmasa iki farklı versiyonda sunulmuştur. Erkekler için sunulan ürün kesinlikle kadınlarda; kadınlar için sunulan ürün de erkeklerde kullanılmamalıdır. Ürünün kullanılmaması önerilen bazı durumlar bulunmaktadır.

Bioxinin

Minoksidil’e veya formülasyon içerisindeki maddelerden herhangi birine aşırı duyarlıysanız, saçlı kafa derinizde iltihap, kızarıklık, enfeksiyon, tahriş gibi farklı cilt sorunları varsa, Guanetidin içeren bir ilaç kullanıyorsanız,18 yaşından küçük veya 65 yaşından büyükseniz ürünü kullanmamalısınız. Kalp damar hastalıkları, böbrek yetmezliği, karaciğer sorunları yaşıyorsanız ürünü dikkatli kullanmalısınız. Her türlü şüpheli durumda ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Bu ürün göz, mukozalar veya duyarlı ya da bütünlüğünü yitirmiş deri bölgeleri ile temas ettiğinde yanma hissine ve tahrişe neden olabilir. Bu tip bölgelerle temas etmesi halinde, temas bölgesi bol soğuk su ile yıkanmalıdır. Bu tip ürünler çok etkin ürünlerdir ve tam olarak doğru bir şekilde kullanılmaları gerekir. Uygulama sırasında sadece talep edilen bölgeye uygun şekilde kullanılmalıdır. Kullanım alanı dışındaki bir bölgede tercih edildiğinde ürün son derece zararlı olabilir.

Bioxinin çok etkili bir ürün olarak istenen saç sorunlarını çözme konusunda oldukça etkilidir. Bu nedenle de ülkemizde en çok tercih edilen saç dökülmesi ürünlerinden biri konumuna gelmiştir.


Youtube:


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Etanol

http://www.uzmantv.com/konu/bobrek-yetmezligi

https://eksisozluk.com/bioxcin–1580564

BENZER