Skip to content

Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan ile saç dökülmesini önleyin

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuanİnsan saçı, kalıtsal ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla zayıflama, yıpranma, kırılma ve kopma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Saçın karşı karşıya kaldığı bu durumu düzeltebilme adına saçların sürekli olarak sağlıklı ve doğal ürünler ile bakımlarının yapılmasına özen göstermek gerekmektedir. Biliyor musunuz ortalama olarak bir insan saçı yetişkinlerde 0,03-0,04 mm kalınlığa sahip olmaktadır. Zaman içinde yıpranmakta olan ve dış faktörlere maruz kalan saçlar dökülmektedir. Saç dökülmelerinin en belirgin durumlarından bir tanesi 0,03 mm gibi bir incelikte olan saçların köklerinde zaman içinde daha da incelme meydana gelerek kelleşme sürecinin başlıyor olmasıdır. Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan kullanımı ile beraber saçların çok daha iyi bir şekilde uzaması, sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamak ve saçların bakımını sağlamak mümkün olacaktır.

Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan ile saçlar doğal bir büyüme süreci sağlar mı?

Bir saçın sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde canlılığını koruyabilmesi için bilinen ürünlerin çok ötesinde tamamen doğal ve bitkisel özlü ürünler kullanarak bakımlarının gerçekleştirilmesi gerekir. Dünya genelinde birçok kliniğin kabul ettiği saç bakımı noktasında son derece başarılı ve sağlıklı saçlara sahip olmayı sağlayan ürünlere sahip olan Bioxcin markası, Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan ile beraber insanların beklentilerine karşılık verebilmiştir. Sunulan ürün çeşitleri ile her türlü saç sorununu kökünden ucuna kadar besleyerek baş etmektedir.

Saç dökülmeleri ve kepek sorununa karşı;

Bioxcin firması ürünlerinin tamamında kepeğe ve saçların dökülmelerine karşı etkin bir şekilde savaşa bilen formüller ortaya koymaktadır. Bioxcin markası saç dökülmesine karşı şampuan ürünleri, kuru saçlar için, normal saçlar için, yağlı saçlar için, kepekli saçlar için ve tüm saç tipleri için üretilmiş şampuan çeşitleri ile beraber rahat bir şekilde sonuçlar elde etmenizi sağlamıştır.  Her türlü saç tipine uygun olarak üretilmiş olan Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuanlar arasında sizin saç tipinize en uygun olanı tercih etmeniz durumunda daha etkili sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır.

Alanında uzman dermatologların ar-ge çalışmaları sonuç verdi!


Bioxcin markasının kendi uzman dermatologları sayesinde laboratuar ortamında özenle yapılan testler sonucunda saçların kökten ucuna kadar besleyerek dökülme, kırılma, yıpran ve kopmaya karşı bakım sağlayabilir. Serum, bakım yağı, bakım kremi, kuru normal saçlar için şampuan, yağlı saçlar için şampuan, hamilelik sonrası için şampuan, boyalı ve yıpranmış saçlar için 2in1 şampuan ve genesis serum ile beraber rahat bir şekilde saç dökülmesi sorunlarının gideriliyor olduğunu görebilirsiniz.

Bioxcin testleri nerede ve nasıl yapılıyor?

Dünya çapında tanınmakta olan Pavia üniversitesinin, eczacılık ve biyokimya laboratuarlarında yapılan gönüllü denekler ile saç bakımı sağlanmış ve klinik tarafından yapılan testler sonucunda Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan ürünleri tam not olarak bu başarıyı elde etmişlerdir. Bioxcin markasının üretmiş olduğu şampuan ve bakım ürünleri herhangi bir şekilde saçlara yan bir etki oluşturmaz. Çünkü bu ürünlerin üretimi sırasında tamamen doğal ve bitkisel ürünler kullanılmasından dolayı herhangi bir şekilde saçın kendisine ve diplerine zarar veremez.

Saç yapısını oluşturmakta olan keratin yapısı ile beraber içeriğinde yer alan hidrojen bağlarının zayıf olmasını engellemek kertinin makro moleküler yapısında önem arz eden bir durumdur. Disülfür bağlarının ultraviyole ışık etmenlerine karşı parçalanıyor olması, uzun süre kaynatma ve oksidan maddeler ile beraber kuvvetli asidik ve bazik maddelerin yer alması aynı zamanda tuz bağlarının elektrostatik çekim sonucu güçlü bir bağ oluşturması mümkün olacaktır.


Editörün Mesajı:

Bioxcin markasının saç dökülmesine karşı etkili ürünler hakkında sizlere bilgi verdik.


Resmi Üreticisi:

http://www.bioxcin.com.tr/ Bioxcin markasının ürünlerine resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuanlara 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

BENZER