Skip to content

Bioxcin Forte

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

bioxcin forte Saç dökülmesi en çok görülen sağlık sorunlarından biri olarak ciddi çözüm gerektiren bir konudur. Ülkemizin en önemli markalarından biri olan Bioxcin bu konuda çok önemli çalışmalar yapan ve kaliteli ürünler sunan markadır. Bioxcin sağlıklı bir saç yapısı için çok önemli ürünler sunarken bunlardan bazıları doğrudan etki sağlaması amacı ile sunulan ürünlerdir. Bioxcin Forte de bu tip bir üründür.

Bioxcin Forte tam anlamı ile bir komple bakım ürünüdür. Bu nedenle içeriğinde çok önemli bileşenler yer almaktadır:

*Vitaminler: A, B1, B2, B5 B9: Saçların uzamasına, güçlenmesine ve aynı zamanda  saçlara canlılık ve parlaklık kazanmasına olanak verebilir.

*B6: Sağlıklı saç ve saç derisi için gerekli ve doğrudan etkili bir bileşendir.

*Biotin: Saç tellerinin sağlıklı gelişmesine

*Mineraller: Bakır, çinko, demir, kalsiyum: Saç köklerini besleyerek saç tellerini kalınlaştırır.

*Magnezyum, potasyum: Saç dökülmesine karşı etkilidir.

*Doymamış yağ asitleri: Omega-6,9 ve Omega 9 yoğun saç dökülmesine karşı etkilidir.

*Flavanoidler. Kılcal damarları genişleterek kan dolaşımını arttırır. (Apigenin, Kamferol, Mirisetin) Saçın beslenmesini sağlayarak, sağlıklı saç oluşumunu destekler. Yoğun saç dökülmesinin en önemli nedenlerinden biri budur.

*Betasitosterol: Saçlı derideki sebum salgısını düzenleyerek yağlanmayı azaltır.

*Bal: Antifungal etkisiyle kepeklere karşı etkilidir.

Görüldüğü gibi bioxcin forte komple bakım sağlamak için uygulanabilir. Özellikle de saç dökülmelerinin çok yoğun olduğu durumlarda saçlarınızı temizlerken dökülmeye karşı savaşır. Aynı zamanda kullanım şekli de çok önemlidir.

Bu tip ürünlerin tamamında kullanım şekli ve düzeni ürünün etkili olması için kritik bir önem taşır. Doğru bir bakım sağlamak adına daima ürünler kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılmalıdır. Saç dökülmelerine karşı en iyi yöntem saçların dökülmeden önce korunmasıdır. Bu nedenle Bioxcin Forte gibi ürünler ile saç dökülmesine karşı saçlarınızı koruma sağlayabilirsiniz.

 

BENZER