Skip to content

Bioderma Sensibio Ar Compact

Bioderma Sensibio Ar Cildimiz çok değerli ve canlı bir unsur olarak en fazla dış etkiye maruz kalan yapımızdır. Bu nedenle cilt her geçen gün daha da artan olumsuz etkiler ile mücadele etmektedir. Sağlıksız beslenme ve stres gibi olumsuz etkiler de göz önüne alındığında doğru bir cilt bakımının önemi çok açık bir şekilde görülmektedir. Bu nedenle tüm dünyada cilt bakım ürünlerine yoğun bir talep bulunmaktadır.

Cilt bakım ürünleri seçilirken Bioderma gibi kaliteli markalara ait ürünler tercih edilmelidir. Bu tip markalar cildiniz için mümkün olan en iyi özen ve bakımı sunacaktır. Bundan sadece 20 yıl önce Lyon kentinde kurulan Bioderma çok önemli bilimsel ürün geliştirme anlayışı ve üniversiteler ile işbirliği kurması sayesinde kısa sürede en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

Markanın önemli özelliklerinden biri de cilt tiplerine uygun olarak özel bakımlar sunuyor olmasıdır. Bu ürün serilerinden biri de Bioderma Sensibio olarak bilinen ve hassas ciltler için özel ürün serisidir. Bu seride yer alan Bioderma Sensibio Ar Compact kızarıklıklara karşı bakmı sunan bir üründür. Hassas cilt yapısına sahip olanlar için kızarıklıklara karşı bioderma sensibio ar compact ile bakım sağlanabilir. Ürünün içeriğinde Rosactiv patenti bulunması kızarıklığa sebep olan temel faktörler üzerinde biyolojik etkilere sahiptir. Bu sayede söz konusu kızarıklar yoğun şekilde azaltılır ve  tekrar oluşumu engellenir.

Bu ürün sadece kızarıklar üzerinde etki etmez. Kullanımı sayesinde cilt pürüzsüz, canlı ve yumuşak bir özellik kazanır. Genel bir cilt bakımı ile bunu sağlayan ürün aynı zamanda 30+ faktör gibi çok ciddi bir güneşten koruma da sunabilir.


BENZER