Skip to content

Bioderma Sebium

Bioderma SebiumGünümüz şartları cilt bakımı yapmayı bir seçim değil bir zorunluluk haline getirmiştir. Güneşin artan zararlı ışınları, kirli hava, kötü beslenme ve stres gibi birbirinden farklı pek çok etken cildin zarar görmesine neden olmaktadır. Bu nedenle cildi korumak için çeşitli ürünler kullanmak gerekir. Söz konusu ürünler her ne olursa olsun öncelikle cilt tipinize uygun olarak sunulmuş olmalıdır. Aksi takdirde cildiniz için sorun yaratabilir.

Bioderma Sebium serisi karma ve yağlı ciltler için sunulmuş bir ürün serisidir. Bioderma 20 yılı aşan bir süredir cilt ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir markadır. 60’dan fazla ülkede tercih edilen Bioderma bir laboratuvar markasıdır ve üniversiteler ile işbirliği yapmaktadır. Ürün çeşitliliği ve üstün üretim teknikleri ile en iyi cilt bakım ürünlerini sunmayı hedef edinen marka her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. En önemli ve kaliteli dermokozmetik markalarından biridir. Fransa genelinde en çok önerilen marka olmuştur.

Bioderma Sebium ürün serisi cilt sağlığı konusunda uzman olan Bioderma markası tarafından önemli bir uzmanlık ile geliştirilmiştir. Bioderma Sebium Serum bu ürün ailesinin en çok bilinen ürünüdür. Sebium ürün serisinin amacı arındırıcı ve temizleyici etki sunmaktır. Serum ürünü etkin içeriği ile ciltte yerleşmiş olan cilt kusurlarını düzeltir. Peeling etkisi ile cildinizi yumuşatır ve arındırır. Düzensiz yüzeyleri eşitler, patentli içeriği ile sebum dengesinin düzenlenmesini sağlar. Cildi pürüzsüzleştiren ve arındıran glikolik asit ve yatıştırıcı D pantenol aktif içerik olarak görev yaparlar.

Markanın makyaj ve cilt temizliği için sunmuş olduğu diğer Sebium ürünleri de önemli etkiler sunmaktadır. Ürünlerin tamamının genel amacı arındırıcı, rahatlatıcı ve dengeleyici bakım sunmaktır. Bu nedenle pek çok kişi bioderma sebium ürünlerini tercih etmektedir. En çok tercih edilen ürün serilerinden biri olarak sizi de son derece memnun edecek olan Bioderma Sebium serisidir.Bioderma sunmuş olduğu kalite ve güven ile dünyada sayılı markalardan biri olmuştur. Bu nedenle siz de Bioderma ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

 

BENZER