Skip to content

Bioderma Sebium Global

Bioderma Sebium Global Günümüzde cilt sorunları giderek artan bir hızla daha da fazla görülmektedir. Bunun en önemli nedeni hiç kuşkusuz cildimizde sorun yaratan etmenler de görülen önemli artıştır. Bu nedenle cilt sorunlarına bakım sunabilmek için pek çok farklı cilt bakım ürünü satılmaktadır. Söz konusu ürünler daima kaliteli olanlar arasından seçilmelidir.

Cildimizde sorun yaratan etmenlerden biri de cildin kirli olmasıdır. Burada bahsedilen kir kavramı su ve sabunla temizlenebilen yüzeysel kir değildir. Gözeneklerde biriken kir, yağ ve ölü deriden oluşan yapının hem hassas hem de etkin bir şekilde temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde öncelikle siyah nokta ve akne gibi pek çok sorun görülecektir.

Söz konusu cilt bakımı olduğunda 20 yıl Fransa’nın Lyon kentinde kurulan Bioderma markası çok özel bir yere sahiptir. Sadece 20 yıl önce kurulmuş olmasına karşın çok kısa bir süre içerisinde dünyanın en önde gelen markalarından biri haline gelen marka pek çok bilim ve eğitim kurumu ile işbirliği yapmaktadır.

Bioderma Sebium yağlı ve karma ciltler için sunulan bir ürün serisidir. Bioderma Sebium Global ise bu ürün serisinin ciltlerde derinlemesine bir temizlik sunarak başta akne olmak üzere pek çok soruna karşı bakım sunan bir üründür. Ancak ürünün sunduğu bakım bununla sınırlı değildir.  Bakuchiol içeren Fluidactiv Patent ciltteki yağ asitlerinin kalitesini ve miktarını düzenlemek için bakım oluşturabilir. AHA esterleri ile siyah noktaları ve cilt pürüzlerini etkili bir şekilde yok eden ürün Çinko glukonat ve Enoksolon ile yatıştırmaya ve kızarıklığı gidermeye.

Pek çok açıdan harika bir ürün olan bioderma sebium global sizin için de doğru bakımı sağlamak için ihtiyaç duyduğuınuz ürün olabilir. Bu nedenle Bioderma Sebium Global ürününü tercih ederek sağlıklı cilt görünümü elde edebilirsiniz.

BENZER